środa, 16 stycznia 2019

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Liga Mistrzów Kobiet: wyjściowy skład RTP Unia Racibórz

10.10.2013 12:47 | 7 komentarzy | kozz

Sztab szkoleniowy mistrza Polski w piłce nożnej kobiet - RTP Unia Racibórz podał wyjściowy skład na dzisiejszy mecz z Konakiem Belediyesi.

Liga Mistrzów Kobiet: wyjściowy skład RTP Unia Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizatorzy meczu Konak Belediyesi - RTP Unia Racibórz spodziewają się około 5 tysięcy kibiców. Co ciekawe, porządku na stadionie będzie pilnować aż 500 policjantów.

Pod względem finansowym Konak na pewno jest od nas lepszy, ale to nie pieniądze grają tylko umiejętności, a one są po waszej stronie - zwrócił się do piłkarek, trener Remigiusz Trawiński podczas odprawy przedmeczowej. Szkoleniowiec Unii podkreśla, że nie będzie to łatwy mecz. - Graliśmy więcej spotkań o wysoką stawkę niż rywal i to jest naszą przewagą. Na boisku musimy sprzedać spokój, pewność siebie i umiejętności - mówił Trawiński.

Trener przypomniał Unitkom pierwszy mecz jaki raciborzanki grały w Lidze Mistrzów pięć lat temu. - Nogi były jak z waty i jestem przekonany, że gdy na mecz przyjdzie mnóstwo kibiców, to w tej roli będą teraz piłkarki Konaku, które debiutują w tych elitarnych rozgrywkach - stwiedził.

Na koniec trener Trawiński dodał, aby pamiętać o tym, że jest to dwumecz, aczkolwiek nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli konfrontację uda się już dziś rozstrzygnąć na korzyść drużyny z Raciborza.

Konak Belediyesi Spor Kulubü - RTP Unia Racibórz (godz. 18.00 czasu polskiego)

Wyjściowa jedenastka: Katarzyna Jankowska - Donata Leśnik, Natasza Górnicka, Hanna Konsek - Natalia Chudzik, Marta Mika, Gabriela Grzywińska, Ewelina Kamczyk - Anna Żelazko, Patrycja Wiśniewska, Chinasa Okoro Gloria. Na rezerwie pozostają: Dorota Wilk, Daria Kasperska, Emilia Zdunek, Dżesika Jaszek, Karolina Wieczorek.

W serwisach bukmacherskich można zauważyć, iż fachowcy od typowania wyników meczów faworyta zdecydowanie upatrują w piłkarkach z Polski. Kurs na wygraną Unii waha się w granicach 1.35-1.50, remis 3.70-4.75, wygrana Konaku 5.84-8.40. Trzeba pamiętać, że są to tylko liczby.

Mecz o godzinie 18.00 czasu polskiego. Relacja na UEFA.com.