Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kazimierz Grycman i Stanisław Odróbka zwycięzcami duathlonu o puchar wójt Anny Iskały

W sobotę na terenie Leśnej Polany w Szymocicach rozegrano II duathlon o puchar wójta gminy Nędza. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych.

Kazimierz Grycman i Stanisław Odróbka zwycięzcami duathlonu o puchar wójt Anny Iskały

W kategorii wiekowej mężczyzn do lat 39 zwyciężył Stanisław Odróbka (1.00.15) z Siemianowic Śląskich. Natomiast w kategorii wiekowej mężczyzn powyżej 39 lat wygrał mieszkaniec Ciechowic Kazimierz Grycman (1.00.41).

Zawodnicy mieli do przebycia łącznie 16 km (8 biegnąc i 8 jazdy rowerem). Trasa biegła wokół ośrodka Leśna Polana w Szymocicach. Najmłodszy uczestnik miał 34 lata, natomiast najstarszy 71. Wójt Anna Iskała przywitała najstarszego uczestnika na mecie oklaskami i była pełna podziwu dla wyczynu Bogdana Thomalli.

Kategoria do 39 lat:

1. Stanisław Odróbka 1.00.15

2. Stanisław Kraski 1.02.21

3. Piotr Jeziorski 1.03.05

Kategoria powyżej 39 lat:

1. Kazimierz Grycman 1.00.41

2. Janusz Magiera 1.01.01

3. Tomasz Bachorski 1.03.51

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
zigi60 15.12.2013 12:26
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

tak trzymac

~Takie zawody są najlepsze! (91.232. * .253) 14.12.2013 21:04
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Napisz swój komentarz...

~Uczestnik , (188.0. * .21) 14.12.2013 20:36
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Fajna impra - pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów .