środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

[FOTO, VIDEO] Wymęczone zwycięstwo Płomienia. Studzienna dalej bez punktu

30.03.2014 19:14 | 3 komentarze | KG

W niedzielne popołudnie na boisku przy ulicy Centralnej podopieczni Witolda Wawrzyczka podejmowali zespół LKS Studzienna. Faworytem przed spotkaniem wydawał się zespół Płomienia. Murawa okazała się jednak dobrym weryfikatorem. Goście, mimo iż zajmują ostatnie miejsce w tabeli ligowej sprawili gospodarzom wiele trudu w utrzymaniu prowadzenia do samego końca spotkania.

[FOTO, VIDEO] Wymęczone zwycięstwo Płomienia. Studzienna dalej bez punktu
Fot. Klaudia Grzegoszczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Pierwsza i ostatnia w tym spotkaniu bramka padła w 12 minucie meczu. Paweł Wita wykorzystał podanie Pawła Paweli i głową usadowił piłkę w siatce. Gospodarze mimo wielu prób nie zdołali podwyższyć rezultatu. Druga połowa to przebudzenie zespołu Adama Kubicy. Ekipa gości wyprowadzała atak za atakiem, lecz piłka nie lądowała w siatce. Kilka dogodnych sytuacji nie wykorzystał napastnik Kamil Kubica, który mógł się pokusić o pierwsze punkty dla swojego zespołu. Gospodarze również mieli szanse podwyższyć prowadzenie, jednak tak się nie stało. Płomień odniósł drugie zwycięstwo z rzędu i uplasował się na szóstej pozycji w tabeli ligowej.


Płomień Połomia – LKS Studzienna 1:0

Paweł Wita 12.

Połomia: Marcin Antończyk, Marcin Prusakowski, Marek Kąsek, Paweł Wita (80. Tomasz Pietraszczyk), Rafał Winkler, Dariusz Strączek, Szymon Pękała (74. Grzegorz Pawela), Adrian Waleczek, Łukasz Matuszek, Rafał Rejbicz, Paweł Pawela.

Pozostali rezerwowi: Daniel Wawrziczek.

Trener: Witold Wawrzyczek.

Studzienna: Paweł Jaskuła, Andrzej Miensopust, Łukasz Widenka, Grzegorz Wicha, Norbert Lipicki, Franciszek Heflinger ,Dawid Bondaro, Damian Grabowski (75. Patryk Gurk), Kamil Kubica, Robert Rzytki (58. MateuszJanik), Ryszard Remień.  

Żółta kartka: Grzegorz Wicha 90+3.

Trener: Adam Kubica.

Sędziowali: Sebastian Hutny, Łukasz Kruk, Szymon Skowroński.