Poniedziałek, 17 lutego 2020

imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA (wiosna 2014) – część 3

15.04.2014 14:01 | 1 komentarz | (ak), kozz

Drużyny z raciborskiej i rybnickiej B klasy również dokonały sporej liczby transferów. W bieżącym materiale informujemy o zmianach kadrowych na tym szczeblu rozgrywek.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa
(Podokręg Racibórz)


LKS Zameczek Czernica

Przybyli: Rafał Michna i Krzysztof Michna (Naprzód Syrynia), Piotr Kozielski (Dąb Gaszowice), Mateusz Musioł (Czarni Nowa Wieś), Piotr Zając (Górki Śląskie), Robert Skiba (Dąb Gaszowice II).

Ubyli: Dariusz Strączek (Płomień Połomia), Rafał Ochojski (Kornowac), Mariusz Gajda (Naprzód Krzyżkowice).

LKS Raszczyce


Przybyli: nikt.

Ubyli: Jan Depta (Brzezie), Damian Czogalik (kontuzja).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Patryk Knura (Naprzód Syrynia), Krzysztof Masarczyk (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Dawid Kuźdub (Polonia Łaziska), Jakub Karcz (Krzyżanowice – z drużyny juniorów), Tomasz Matuszek (wolny zawodnik), Łukasz Kubica (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Chałupki

Przybyli: Mirosław Studniczek (trener), Jarosław Niemiec i Marek Korytowski (Polonia Łaziska), Adrian Rduch i Wojciech Klimek (Czarni Gorzyce), Radosław Sawicki (Owsiszcze), Mariusz Koczorowski (Olza Godów), Rafał Fila (Wypoczynek Buków).

Ubyli: David Bartek (trener), Paweł Hajdamacha (Ruch Bolesław), Tomasz Kunatowski (Kokoszyce), Andrzej Paskuda (wyjazd za granicę), Roman Matys i Roman Jendrzejczyk (zakończyli grę).

LKS Brzezie

Przybyli: Damian Botorek (Rafako Racibórz), Jan Depta (Raszczyce), Paweł Dobuch (Orzeł Branice), Łukasz Bal (Babice).

Ubyli: Grzegorz Dancewicz (Ocice Racibórz), Anatol Mokropuło (Naprzód Krzyżkowice), Tomasz Figurniak (Samborowice).

LKS Wicher Płonia Racibórz


Przybyli: Jacek Świerczyński (Studzienna), Rafał Wróblewski i Alan Mróz (wolni zawodnicy), Daniel Łyko (wznowił treningi).

Ubyli: Michał Bohonos (nie wznowił treningów).

LKS Lyski

Przybyli: Adrian Buchta (trener), Adrian Czogała (Górki Śląskie), Wojciech Guzy (Jedność Jejkowice – z drużyny juniorów), Artur Gryt (wznowił treningi).

Ubyli: Dariusz Długosz (trener), Bartosz Babczyński (kontuzja).

LKS 07 Markowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Kamil Falandysz i Kamil Więsyk (Ocice Racibórz), Mikołaj Tapper (nie wznowił treningów).

LKS Samborowice

Przybyli: Dawid Waga (Nędza), Denis Dziób (Bieńkowice), Wojciech Klecha (Krzanowice), Tomasz Figurniak (Brzezie), Andrzej Jasiński (wolny zawodnik), Mateusz Mrowiec (wznowił treningi).

Ubyli: Andrzej Macyszyn (Polonia Ściborzyce Wielkie), Wojciech Klecha i Tomasz Figurniak (Cyprzanów), Denis Musioł (wyjazd za granicę).

LKS Ruda Kozielska

Przybyli: nikt.

Ubyli: Roman Węglorz (kontuzja).

LKS Bieńkowice

Przybyli: Marek Macura, Piotr Macura i Franciszek Macura (Czarni Gorzyce), Paweł Chojak (Kokoszyce), Michał Kacorzyk (wolny zawodnik).

Ubyli: Daniel Burzyński (Unia Turza Śląska), Denis Dziób (Samborowice), Piotr Cwik i Robert Skupień (nie wznowili treningów).

LKS Zabełków

Przybyli: Grzegorz Trytek (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Damian Cichecki (trener), Radosław Moskwa (Naprzód Rydułtowy), Mateusz Jureczko, Jakub Pytel i Błażej Pyszny (Rymer Rybnik), Krzysztof Moczygemba (Jedność Jejkowice), Rafał Bobrzik i Martin Waga (Nędza), Jacek Paprotny (Bogunice), Paweł Staniek (Strzelec Rzuchów), Bartosz Mazurek, Karol Wawoczny, Michał Blinda i Adrian Kuś (wolni zawodnicy), Szymon Gronert, Damian Napora i Łukasz Machnik (wznowili treningi), Adrian Ryszka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Krzysztof Polczyk (trener), Michał Gwoździk (Naprzód Rydułtowy), Denis Gruszka (Buk Rudy), Adrian Czogała (Lyski), Piotr Zając (Zameczek Czernica), Łukasz Pogoda (Groń Bujaków), Daniel Koźlik, Patryk Koźlik i Jakub Szendera (nie wznowili treningów).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Zdzisław Marszolik (trener), Krzysztof Wrzałek i Tomasz Bem (wznowili treningi).

Ubyli: Dariusz Pawłowski (trener), Robert Skiba (Zameczek Czernica), Kacper Mańka i Wojciech Rudek (Zameczek Czernica – do drużyny juniorów), Daniel Michalski (kontuzja), Zbigniew Bienia (zakończył grę).

LKS Płomień Siedliska

Przybyli: Waldemar Bieniewski (Stal Kuźnia Raciborska), Artur Wcisło (Sołtysowice Wrocław), Marcin Poloczek (wolny zawodnik).

Ubyli: Łukasz Jaworski i Sebastian Jacek (Stal Kuźnia Raciborska), Martin Marek (nie wznowił treningów).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B klasa
(Podokręg Rybnik)


KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Karol Dzierżęga (Start Mszana), Kamil Majda (wznowił treningi), Karol Polnik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Przemysław Mikrut i Michał Kuban (nie wznowili treningów).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Krzysztof Gołąb (Naprzód Rydułtowy), Szymon Krentusz (Dąb Gaszowice), Marcin Kisiel (wolny zawodnik), Damian Krzyżak i Jakub Pochwyt (wznowili treningi).

Ubyli: Dariusz Walencinowicz i Adam Cuber (nie wznowili treningów).

KP Kamień

Przybyli: Tomasz Zając, Rafał Mysłek, Bartłomiej Dziura i Mateusz Foreiter (wznowili treningi), Kevin Lipiński, Sebastian Kurpanik i Paweł Piekarski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marek Korzeniowski, Łukasz Węgrzyk, Sylwester Cieśla i Paweł Wenerski (nie wznowili treningów).

KS Płomień Czuchów

Przybyli: Kamil Kowalczyk (Energetyk ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Michał Lisowski (wolny zawodnik).

Ubyli: Paweł Wrzosek (kontuzja), Mateusz Kus (nie wznowił treningów).

MKS Czerwionka

Przybyli: nikt.

Ubyli: Michał Słowik (Unia Książenice).

MKS Polaris Żory


Przybyli: Sebastian Nowak (Jedność Rogoźna), Patryk Zarzyna (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Orzeł Palowice

Przybyli: Dawid Pawlas (Rój), Patryk Górecki (Żory), Adrian Holeczki (Ruch Stanowice), Paweł Gawerski i Dawid Gralak (wolni zawodnicy).

Ubyli: Stanisław Antończyk (Rój), Aleksander Krakowski (nie wznowił treningów).

SKF Rowień

Przybyli: Rafał Juraszczyk (trener), Marian Bochynek i Zbigniew Pałka (Rój), Dariusz Buchalik (Borowik Szczejkowice), Dawid Kula i Damian Pawlas (wolni zawodnicy), Robert Gliszczyński (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Lewandowski (trener), Rafał Bocianowski i Łukasz Koczuba (Baranowice), Patryk Koczuba (wyjazd za granicę), Kamil Zielonka (nie wznowił treningów).

LKS Żar Szeroka

Przybyli: Marcin Gliński i Denis Gliński (Granica Ruptawa), Marcin Boryń (wznowił treningi), Bartosz Gruszczyński (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Jedność Rogoźna


Przybyli: Norman Winiarski (Żory), Damian Gryta (Studzionka), Jakub Kondrat (Polaris Żory – z drużyny juniorów), Radosław Łukasik, Adam Wicherek, Adam Jamiński i Marcin Mleczko (wolni zawodnicy).

Ubyli: Piotr Sojka (Jedność Grabownia-Golejów), Sebastian Nowak (Polaris Żory), Adam Muszyński (Kleszczów), Angelo Neffati, Robert Sawicki i Wojciech Stefanik (nie wznowili treningów).

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Łukasz Florek (Start Mszana), Mariusz Samulak, Krystian Pająk, Witold Rejbicz i Jerzy Orszulik (wolni zawodnicy), Damian Cholewa (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Pająk (Forteca Świerklany), Marcin Pudłowski (Start Mszana).

LKS Ruch Stanowice


Przybyli: Daniel Włodarczyk (Unia Książenice), Dariusz Brzeżek i Grzegorz Krzyżowski (wznowili treningi).

Ubyli: Adrian Holeczki (Orzeł Palowice), Rafał Szpyra, Mateusz Steuer, Krzysztof Kowalczyk, Sebastian Kowalczyk, Michał Piórecki, Tomasz Jonderko, Rafał Brzezina, Michał Kapszewicz i Łukasz Kapszewicz (nie wznowili treningów).

LKS Skrbeńsko

Przybyli: Paweł Szpilarewicz (Kończyce Małe), Witold Wawrzyniak, Arkadiusz Brzoza i Krzysztof Jurek (wolni zawodnicy), Jan Baranek, Marek Kajzer, Michał Niewola i Krzysztof Rybarski (wznowili treningi), Przemysław Prochasek i Brayan Przybyłek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Piotr Brachmański (Inter Krostoszowice).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga! W niektórych drużynach mogły nastąpić jeszcze niewielkie zmiany, ponieważ materiał został opracowany przed zamknięciem zimowego okienka transferowego.

 

KARUZELA TRANSFEROWA CZ. 1

KARUZELA TRANSFEROWA CZ. 2