Poniedziałek, 27 maja 2019

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi (aktualizacja)

19.04.2014 18:28 | 4 komentarze | (ak)

Pniówek Pawłowice wygrał z rezerwami Górnika Zabrze, natomiast Odra Wodzisław Śląski musiała uznać wyższość Nadwiślana Góra. Górnik Pszów zwyciężył Krupińskiego Suszec, a Unia Racibórz wraca bez punktów z Wisły. Remisy w pojedynkach na szczycie raciborskiej A i B klasy. Zapraszamy do lektury wyników z 19 i 20 kwietnia!

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi (aktualizacja)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

Wyniki XXV kolejki (17/19.04.2014)

Energetyk ROW Rybnik – Gieksa Katowice 0:4 (0:0)

Tyski Sport – Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)

Okocimski Brzesko – Dolcan Ząbki 0:6 (0:2)

Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza 2:0 (2:0)

Górnik Łęczna – Bełchatów 0:2 (0:1)

Sandecja Nowy Sącz – Kolejarz Stróże 1:0 (1:0)

Wisła Płock – Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:0)

Flota Świnoujście – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

Miedź Legnica – Arka Gdynia 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełchatów254736:19
2.Górnik Łęczna254733:18
3.Arka Gdynia254239:24
4.Dolcan Ząbki254046:30
5.Olimpia Grudziądz253829:34
6.Gieksa Katowice253732:31
7.Wisła Płock253626:26
8.Termalica Nieciecza253527:26
9.Sandecja Nowy Sącz253523:27
10.Miedź Legnica253332:26
11.Flota Świnoujście253021:26
12.Puszcza Niepołomice253027:37
13.Chojniczanka Chojnice252924:24
14.Stomil Olsztyn252930:35
15.Tyski Sport252725:35
16.Kolejarz Stróże252522:28
17.Energetyk ROW Rybnik252230:37
18.Okocimski Brzesko252216:35

Zapowiedź XXVI kolejki (23.04.2014)

Dolcan Ząbki – Gieksa Katowice (śr 16:00), Kolejarz Stróże – Okocimski Brzesko (śr 16:00), Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz (śr 16:00), Chojniczanka Chojnice – Flota Świnoujście (śr 17:00), Bełchatów – Stomil Olsztyn (śr 17:00), Termalica Nieciecza – Tyski Sport (śr 17:00), Olimpia Grudziądz – Wisła Płock (śr 17:00), Arka Gdynia – Górnik Łęczna (śr 18:30), Energetyk ROW Rybnik – Miedź Legnica (śr 19:00).

Zapowiedź XXVII kolejki (26/27.04.2014)

Arka Gdynia – Bełchatów (sb 14:45), Flota Świnoujście – Olimpia Grudziądz (sb 16:30), Wisła Płock – Termalica Nieciecza (sb 17:00), Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice (sb 17:00), Gieksa Katowice – Kolejarz Stróże (sb 18:00), Miedź Legnica – Dolcan Ząbki (sb 19:00), Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice (nd 12:15), Tyski Sport – Stomil Olsztyn (nd 12:30), Górnik Łęczna – Energetyk ROW Rybnik (nd 17:00).


III liga – grupa południowa (śląsko-opolska)

Wyniki XXI kolejki (19.04.2014)

Odra Wodzisław Śląski – Nadwiślan Góra 0:3 (0:0)

Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice 0:1 (0:0)

Polonia Głubczyce – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:0)

Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0 (1:0)

Stal Bielsko-Biała – Czarni Otmuchów 5:0 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nadwiślan Góra215049:15
2.Rekord Bielsko-Biała214438:19
3.Stal Bielsko-Biała213837:20
4.Czaniec213726:15
5.Pniówek Pawłowice213532:25
6.Górnik Zabrze II213025:20
7.Podbeskidzie B-B II212843:27
8.Odra Wodzisław Śląski212320:35
9.Polonia Głubczyce211718:37
10.Czarni Otmuchów211512:49
11.Leśnica*212317:32
12.Przyszłość Rogów*211114:43

*Drużyny wycofały się z bieżących rozgrywek.

Zapowiedź XXII kolejki (26.04.2014)

Pniówek Pawłowice – Czaniec (sb 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski (sb 16:00), Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Nadwiślan Góra – Stal Bielsko-Biała (sb 16:00), Czarni Otmuchów – pauza, Polonia Głubczyce – pauza.


IV liga – grupa 2 (Katowice)

Wyniki XXI kolejki (18/19.04.2014)

Górnik Pszów – Krupiński Suszec 4:1 (1:0)

Forteca Świerklany – Mikołów 0:1 (0:0)

Jastrzębie-Zdrój – Czarni-Góral Żywiec 4:0 (3:0)

Wisła – Unia Racibórz 2:1 (1:0)

Spójnia Landek – Jedność Przyszowice 1:3 (0:1)

Podlesianka Katowice – Bojszowy 1:1 (0:1)

Gwarek Ornontowice – Drzewiarz Jasienica 0:2 (0:1)

Gieksa Katowice II – Iskra Pszczyna 5:3 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie-Zdrój215768:9
2.Iskra Pszczyna214451:27
3.Krupiński Suszec214038:23
4.Gwarek Ornontowice213846:28
5.Bojszowy213438:30
6.Jedność Przyszowice213343:42
7.Czarni-Góral Żywiec213244:42
8.Górnik Pszów212735:44
9.Gieksa Katowice II212644:44
10.Podlesianka Katowice212634:42
11.Wisła212433:54
12.Drzewiarz Jasienica212329:37
13.Unia Racibórz212241:48
14.Forteca Świerklany211827:41
15.Mikołów211623:55
16.Spójnia Landek21714:42

Zapowiedź XXII kolejki (26/27.04.2014)

Unia Racibórz – Forteca Świerklany (sb 16:00), Krupiński Suszec – Wisła (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Górnik Pszów (sb 16:00), Mikołów – Jastrzębie-Zdrój (sb 16:00), Iskra Pszczyna – Spójnia Landek (sb 16:00), Czarni-Góral Żywiec – Podlesianka Katowice (sb 16:00), Bojszowy – Gieksa Katowice II (sb 16:00), Jedność Przyszowice – Gwarek Ornontowice (sb 15:00).


Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)

Wyniki XXI kolejki (19.04.2014)

Dąb Gaszowice – Unia Bieruń Stary 1:1 (1:0)

Naprzód Rydułtowy – Ogrodnik Cielmice 0:2 (0:1)

Sokół Wola – Jedność Jejkowice 1:1 (1:1)

Studzionka – Bełk 1:3 (0:1)

Strażak Mikołów – Rymer Rybnik 3:1 (1:0)

Piast Bieruń Nowy – Energetyk Rybnik II 1:3 (1:1)

Urania Ruda Śląska – Lędziny 1:6 (0:1)

Tyski Sport II – Sokół Orzesze 7:1 (6:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełk215185:19
2.Lędziny215064:12
3.Energetyk Rybnik II 214867:22
4.Jedność Jejkowice213760:41
5.Urania Ruda Śląska213555:36
6.Tyski Sport II213343:35
7.Rymer Rybnik213143:40
8.Dąb Gaszowice213036:46
9.Ogrodnik Cielmice212925:42
10.Piast Bieruń Nowy212540:30
11.Strażak Mikołów212226:47
12.Studzionka212130:62
13.Sokół Wola211927:47
14.Sokół Orzesze211737:58
15.Naprzód Rydułtowy211216:63
16.Unia Bieruń Stary211121:75

Zapowiedź XXII kolejki (26.04.2014)

Energetyk ROW Rybnik II – Strażak Mikołów (sb 16:00), Bełk – Urania Ruda Śląska (sb 16:00), Jedność Jejkowice – Tyski Sport II (sb 16:00), Sokół Orzesze – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Rymer Rybnik – Sokół Wola (sb 16:00), Unia Bieruń Stary – Naprzód Rydułtowy (sb 16:00), Lędziny – Piast Bieruń Nowy (sb 16:00), Ogrodnik Cielmice – Studzionka (sb 16:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)

Wyniki XXI kolejki (19.04.2014)

Silesia Lubomia – Polonia Łaziska 4:0 (1:0)

Unia Turza Śląska – Studzienna 7:0 (5:0)

Rafako Racibórz – Granica Ruptawa 0:2 (0:1)

Gwiazda Skrzyszów – Gołkowice 2:0 (2:0)

Krzyżanowice – Naprzód Czyżowice 2:4 (1:1)

Górnik Radlin – Polonia Marklowice 4:2 (1:1)

Płomień Połomia – Nędza 1:5 (0:1)

Naprzód Zawada – Naprzód Syrynia 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice214747:17
2.Unia Turza Śląska214347:21
3.Granica Ruptawa214150:25
4.Gwiazda Skrzyszów213743:28
5.Nędza213545:45
6.Polonia Marklowice213233:27
7.Silesia Lubomia213145:36
8.Naprzód Czyżowice213136:34
9.Rafako Racibórz213053:39
10.Naprzód Zawada212941:40
11.Krzyżanowice212843:51
12.Płomień Połomia212730:46
13.Naprzód Syrynia212522:35
14.Górnik Radlin212221:38
15.Polonia Łaziska212137:48
16.Studzienna21016:79

Zapowiedź XXII kolejki (26/27.04.2014)

Gołkowice – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Polonia Marklowice – Krzyżanowice (sb 16:00), Granica Ruptawa – Naprzód Zawada (sb 16:00), Naprzód Czyżowice – Silesia Lubomia (sb 16:00), Naprzód Syrynia – Górnik Radlin (sb 16:00), Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów (nd 16:00), Studzienna – Rafako Racibórz (nd 16:00), Polonia Łaziska – Nędza (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIX kolejki (19/20.04.2014)

Borucin – Rudy 3:3 (3:0)

Nowa Wieś – Cyprzanów 4:0 (0:0)

Buków – Kornowac 1:1 (1:1)

Krzyżkowice – Pawłów 0:4 (0:2)

Gamów – Owsiszcze 3:2 (2:0)

Krzanowice – Kuźnia Raciborska 2:1 (0:1)

Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz 3:3 (1:2)

Tworków – Gorzyce 5:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudy194646:17
2.Tworków194456:26
3.Borucin194066:25
4.Krzanowice193541:23
5.Gorzyce193343:28
6.Pawłów193344:36
7.Nowa Wieś193036:28
8.Owsiszcze192529:38
9.Kuźnia Raciborska192527:38
10.Gamów192429:42
11.Pietrowice Wielkie192342:31
12.Ocice Racibórz192333:34
13.Kornowac191819:40
14.Buków191523:40
15.Cyprzanów191316:39
16.Krzyżkowice1917:72

Zapowiedź XX kolejki (26/27.04.2014)

Kornowac – Nowa Wieś (sb 16:00), Kuźnia Raciborska – Tworków (sb 17:00), Owsiszcze – Krzyżkowice (sb 17:00), Pawłów – Krzanowice (sb 17:00), Cyprzanów – Pietrowice Wielkie (sb 17:00), Ocice Racibórz – Borucin (sb 17:00), Rudy – Gamów (nd 15:30), Gorzyce – Buków (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

W okresie Świąt Wielkanocnych wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Żory194146:19
2.Orzepowice194155:37
3.Radziejów-Popielów193754:31
4.Ochojec193641:21
5.Rój193645:36
6.Dębieńsko193649:44
7.Książenice193342:29
8.Boguszowice193135:30
9.Baranowice192933:31
10.Mszana192326:26
11.Grabownia-Golejów192239:51
12.Chwałowice191725:41
13.Gotartowice191624:44
14.Godów191623:51
15.Jankowice191327:52
16.Szczejkowice191229:50

Zapowiedź XX kolejki (26/27.04.2014)

Chwałowice – Rój (sb 16:00), Szczejkowice – Grabownia-Golejów (sb 16:00), Jankowice – Mszana (sb 16:00), Orzepowice – Dębieńsko (sb 16:00), Radziejów-Popielów – Boguszowice (sb 16:00), Baranowice – Książenice (nd 16:00), Gotartowice – Ochojec (nd 16:00), Godów – Żory (nd 16:00).


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIX kolejki (19.04.2014)

Górki Śląskie – Markowice 1:1 (0:0)

Brzezie – Bieńkowice 3:1 (2:0)

Ruda Kozielska – Chałupki 0:4 (0:2)

Czernica – Raszczyce 0:0

Zabełków – Rogów II 3:6 (3:3)

Lyski – Siedliska 2:2 (0:0)

Samborowice – Płonia Racibórz 1:6 (1:2)

Gaszowice II – Kobyla 3:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce194178:25
2.Kobyla193863:34
3.Czernica193841:23
4.Rogów II193554:35
5.Brzezie193555:44
6.Chałupki193349:37
7.Ruda Kozielska193241:29
8.Płonia Racibórz192840:39
9.Markowice192448:49
10.Bieńkowice202438:57
11.Górki Śląskie192125:29
12.Gaszowice II191939:47
13.Lyski191937:56
14.Siedliska201938:70
15.Samborowice191844:76
16.Zabełków191348:88

Zapowiedź XX kolejki (26/27.04.2014)

Płonia Racibórz – Lyski (sb 17:00), Siedliska – Zabełków (sb 17:00), Rogów II – Czernica (sb 17:00), Raszczyce – Ruda Kozielska (sb 17:00), Chałupki – Brzezie (sb 17:00), Kobyla – Samborowice (nd 15:00), Markowice – Gaszowice II (nd 15:00), Bieńkowice – Górki Śląskie (nd 16:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

W okresie Świąt Wielkanocnych wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Niewiadom153460:25
2.Wilchwy153245:24
3.Czerwionka152737:15
4.Czuchów152757:36
5.Palowice152335:23
6.Rowień152326:29
7.Polaris Żory152229:29
8.Jastrzębie-Bzie152236:39
9.Kamień142138:28
10.Rogoźna151740:46
11.Stanowice141220:50
12.Szeroka15821:62
13.Skrbeńsko14720:58

Zapowiedź XVII kolejki (26/27.04.2014)

Czerwionka – Wilchwy (sb 16:00), Stanowice – Kamień (nd 16:00), Palowice – Dębieńsko (nd 16:00), Jastrzębie-Bzie – Rowień (nd 16:00), Szeroka – Niewiadom (nd 16:00), Rogoźna – Polaris Żory (nd 16:00), Czuchów – pauza.


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

W okresie Świąt Wielkanocnych wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nieboczowy123250:12
2.Olza122633:13
3.Kokoszyce122335:16
4.Czyżowice II122238:24
5.Pawłów II122030:24
6.Wojnowice111831:17
7.Tworków II121828:27
8.Bolesław121327:30
9.Zawada II11919:44
10.Pietraszyn12619:52
11.Bełsznica1205:56

Zapowiedź XIV kolejki (26/27.04.2014)

Pietraszyn – Zawada II (sb 17:00), Czyżowice II – Bolesław (nd 11:00), Nieboczowy – Pawłów II (nd 15:30), Tworków II – Wojnowice (nd 16:00), Olza – Bełsznica (nd 17:00), Kokoszyce – pauza.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

W okresie Świąt Wielkanocnych wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudnik102745:14
2.Zawada Książęca102138:19
3.Adamowice101934:27
4.Babice101823:23
5.Dzimierz101620:26
6.Rzuchów101430:23
7.Grzegorzowice101417:24
8.Pstrążna101218:18
9.Jankowice10314:36
10.Bogunice10314:43

Zapowiedź XI kolejki (26/27.04.2014)

Bogunice – Rudnik (sb 17:00), Jankowice – Babice (nd 15:00), Grzegorzowice – Dzimierz (nd 16:00), Zawada Książęca – Adamowice (nd 17:00), Pstrążna – Rzuchów (nd 17:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

W okresie Świąt Wielkanocnych wszystkie drużyny tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krostoszowice133254:24
2.Zwonowice133042:13
3.Skrzyszów II142544:25
4.Szczerbice142141:29
5.Kleszczów141636:33
6.Bełk II141424:48
7.Leszczyny^234:4
8.Chwałowice II^233:4
9.WSP Wodzisław Śląski*14016:74

*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.

^Drużyny zgłoszone do rozgrywek od rundy wiosennej.

Zapowiedź XV kolejki (26/27.04.2014)

Krostoszowice – Chwałowice II (sb 16:00), Zwonowice – Bełk II (sb 16:00), Skrzyszów II – Kleszczów (nd 16:00), Szczerbice – pauza, Leszczyny – pauza.