Wtorek, 23 kwietnia 2019

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

RSS

27.04.2014 20:13 | 3 komentarze | (ak)

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik sprawcami sensacji na boisku wicelidera w Łęcznej. Pniówek Pawłowice wywalczył miejsce w grupie mistrzowskiej. Jastrzębie-Zdrój coraz bliżej awansu do 3 ligi. Dużo meczów zakończyło się ciekawymi i zaskakującymi rozstrzygnięciami. Zapraszamy do lektury!

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

Wyniki XXVII kolejki (26/27.04.2014)

  • Górnik Łęczna – Energetyk ROW Rybnik 1:2 (1:0)
  • Tyski Sport – Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
  • Gieksa Katowice – Kolejarz Stróże 2:2 (0:1)
  • Arka Gdynia – Bełchatów 1:1 (1:1)
  • Flota Świnoujście – Olimpia Grudziądz 0:0
  • Wisła Płock – Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1)
  • Miedź Legnica – Dolcan Ząbki 0:3 (0:1)
  • Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)

Wyniki XXVI kolejki (23.04.2014)

  • Energetyk ROW Rybnik – Miedź Legnica 0:3 (0:1)
  • Dolcan Ząbki – Gieksa Katowice 0:0
  • Termalica Nieciecza – Tyski Sport 2:0 (1:0)
  • Kolejarz Stróże – Okocimski Brzesko 2:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Flota Świnoujście 2:1 (1:0)
  • Bełchatów – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
  • Olimpia Grudziądz – Wisła Płock 0:0
  • Arka Gdynia – Górnik Łęczna 2:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełchatów275138:20
2.Górnik Łęczna274735:22
3.Arka Gdynia274642:26
4.Dolcan Ząbki274449:30
5.Olimpia Grudziądz274029:34
6.Termalica Nieciecza273930:27
7.Gieksa Katowice273934:33
8.Sandecja Nowy Sącz273925:28
9.Wisła Płock273827:27
10.Miedź Legnica273635:29
11.Chojniczanka Chojnice273327:26
12.Flota Świnoujście273122:28
13.Puszcza Niepołomice273128:39
14.Tyski Sport273026:37
15.Kolejarz Stróże272926:30
16.Stomil Olsztyn272930:37
17.Energetyk ROW Rybnik272532:41
18.Okocimski Brzesko272317:38

Zapowiedź XXVIII kolejki (03/04.05.2014)

Stomil Olsztyn – Wisła Płock (sb 14:45), Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz (sb 15:00), Termalica Nieciecza – Flota Świnoujście (sb 17:30), Bełchatów – Tyski Sport (sb 18:00), Energetyk ROW Rybnik – Arka Gdynia (sb 19:00), Dolcan Ząbki – Górnik Łęczna (nd 12:15), Puszcza Niepołomice – Gieksa Katowice (nd 12:30), Kolejarz Stróże – Miedź Legnica (nd 17:00), Chojniczanka Chojnice – Okocimski Brzesko (nd 17:00).


III liga – grupa południowa (śląsko-opolska)

Wyniki XXII kolejki (26.04.2014)

  • Pniówek Pawłowice – Czaniec 2:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski 2:0 (2:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II 1:1 (0:0)
  • Nadwiślan Góra – Stal Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Przyszłość Rogów* – Polonia Głubczyce 0:3 (wo)
  • Czarni Otmuchów – Leśnica* 3:0 (wo)

TABELA KOŃCOWA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nadwiślan Góra225050:17
2.Rekord Bielsko-Biała224539:20
3.Stal Bielsko-Biała224139:21
4.Pniówek Pawłowice223834:25
5.Czaniec223726:17
6.Podbeskidzie B-B II223145:27
7.Górnik Zabrze II223126:21
8.Odra Wodzisław Śląski222320:37
9.Polonia Głubczyce222021:37
10.Czarni Otmuchów221815:49
11.Leśnica*222317:35
12.Przyszłość Rogów*221114:46

*Drużyny wycofały się z bieżących rozgrywek.


III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)

Rozgrywki rundy finałowej według nowego podziału grup rozpoczną się 03.05.2014 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skra Częstochowa225451:13
2.Nadwiślan Góra225050:17
3.Rekord Bielsko-Biała224539:20
4.Górnik Wesoła224442:19
5.Stal Bielsko-Biała224139:21
6.Ruch Chorzów II224049:28
7.Piast Gliwice II224038:30
8.Pniówek Pawłowice223834:25

Zapowiedź I kolejki rundy finałowej (03.05.2014)

Skra Częstochowa – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Górnik Wesoła – Stal Bielsko-Biała (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów II (sb 17:00), Piast Gliwice II – Nadwiślan Góra (sb 17:00).


III liga – grupa „B” spadkowa (śląsko-opolska)

Rozgrywki rundy finałowej według nowego podziału grup rozpoczną się 03.05.2014 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne223943:28
2.Swornica Czarnowąsy223337:27
3.Szombierki Bytom222940:34
4.Ruch Radzionków222825:33
5.Polonia Głubczyce222021:37
6.Czarni Otmuchów221815:49
7.Leśnica*222317:35
8.Przyszłość Rogów*221114:46

*Drużyny wycofały się z bieżących rozgrywek.

Zapowiedź I kolejki rundy finałowej (03/04.05.2014)

Ruch Radzionków – Polonia Głubczyce (sb 17:00), Szombierki Bytom – Czarni Otmuchów (nd 11:00), Polonia Łaziska Górne – pauza, Swornica Czarnowąsy – pauza.


III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)

Rozgrywki rundy finałowej według nowego podziału grup rozpoczną się 03.05.2014 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec223726:17
2.Podbeskidzie B-B II223145:27
3.Górnik Zabrze II223126:21
4.Piotrówka222625:24
5.Odra Wodzisław Śląski222320:37
6.Start Namysłów221616:57
7.Piast Strzelce Opolskie221423:62
8.Szczakowianka Jaworzno221017:51

Zapowiedź I kolejki rundy finałowej (03.05.2014)

Piotrówka – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Start Namysłów – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Piast Strzelce Opolskie – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Szczakowianka Jaworzno – Czaniec (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Katowice)

Wyniki XXII kolejki (26/27.04.2014)

  • Unia Racibórz – Forteca Świerklany 1:1 (0:1)
  • Krupiński Suszec – Wisła 4:0 (3:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Górnik Pszów 1:2 (1:0)
  • Mikołów – Jastrzębie-Zdrój 0:8 (0:2)
  • Iskra Pszczyna – Spójnia Landek 1:2 (1:2)
  • Czarni-Góral Żywiec – Podlesianka Katowice 5:3 (3:2)
  • Bojszowy – Gieksa Katowice II 2:1 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Gwarek Ornontowice 0:4 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie-Zdrój226076:9
2.Iskra Pszczyna224452:29
3.Krupiński Suszec224342:23
4.Gwarek Ornontowice224150:28
5.Bojszowy223740:31
6.Czarni-Góral Żywiec223549:45
7.Jedność Przyszowice223343:46
8.Górnik Pszów223037:45
9.Gieksa Katowice II222645:46
10.Podlesianka Katowice222637:47
11.Wisła222433:58
12.Unia Racibórz222342:49
13.Drzewiarz Jasienica222330:39
14.Forteca Świerklany221928:42
15.Mikołów221623:63
16.Spójnia Landek221016:43

Zapowiedź XXIII kolejki (29.04.2014)

Jastrzębie-Zdrój – Unia Racibórz (wt 17:00), Górnik Pszów – Jedność Przyszowice (wt 17:00), Forteca Świerklany – Krupiński Suszec (wt 17:00), Czarni-Góral Żywiec – Bojszowy (wt 17:00), Gwarek Ornontowice – Iskra Pszczyna (wt 17:00), Spójnia Landek – Gieksa Katowice II (wt 17:00), Podlesianka Katowice – Mikołów (wt 17:00), Wisła – Drzewiarz Jasienica (wt 17:00).

Zapowiedź XXIV kolejki (03/04.05.2014)

Unia Racibórz – Podlesianka Katowice (sb 17:00), Krupiński Suszec – Jastrzębie-Zdrój (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Górnik Pszów (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Forteca Świerklany (sb 17:00), Bojszowy – Spójnia Landek (sb 17:00), Mikołów – Czarni-Góral Żywiec (sb 17:00), Gieksa Katowice II – Gwarek Ornontowice (nd 11:00), Jedność Przyszowice – Wisła (nd 15:00).


Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)

Wyniki XXII kolejki (26.04.2014)

  • Bełk – Urania Ruda Śląska 5:0 (1:0)
  • Jedność Jejkowice – Tyski Sport II 1:4 (0:2)
  • Rymer Rybnik – Sokół Wola 2:1 (0:1)
  • Energetyk ROW Rybnik II – Strażak Mikołów 3:1 (0:0)
  • Unia Bieruń Stary – Naprzód Rydułtowy 3:0 (0:0)
  • Sokół Orzesze – Dąb Gaszowice 2:1 (1:1)
  • Lędziny – Piast Bieruń Nowy 0:2 (0:1)
  • Ogrodnik Cielmice – Studzionka 4:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełk225490:19
2.Energetyk Rybnik II 225170:23
3.Lędziny225064:14
4.Jedność Jejkowice223761:45
5.Tyski Sport II223647:36
6.Urania Ruda Śląska223555:41
7.Rymer Rybnik223445:41
8.Ogrodnik Cielmice223229:42
9.Dąb Gaszowice223037:48
10.Piast Bieruń Nowy222842:30
11.Strażak Mikołów222227:50
12.Studzionka222130:66
13.Sokół Orzesze222039:59
14.Sokół Wola221928:49
15.Unia Bieruń Stary221424:75
16.Naprzód Rydułtowy221216:66

Zapowiedź XXIII kolejki (29/30.04.2014)

Dąb Gaszowice – Jedność Jejkowice (wt 17:00), Piast Bieruń Nowy – Bełk (wt 17:00), Sokół Wola – Energetyk ROW Rybnik II (wt 17:00), Sokół Orzesze – Unia Bieruń Stary (wt 17:00), Strażak Mikołów – Lędziny (wt 17:00), Urania Ruda Śląska – Ogrodnik Cielmice (wt 17:00), Studzionka – Naprzód Rydułtowy (śr 17:00), Tyski Sport II – Rymer Rybnik (śr 18:00).

Zapowiedź XXIV kolejki (03/04.05.2014)

Bełk – Strażak Mikołów (sb 17:00), Rymer Rybnik – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Jedność Jejkowice – Sokół Orzesze (sb 17:00), Lędziny – Sokół Wola (sb 17:00), Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy (sb 17:00), Unia Bieruń Stary – Studzionka (sb 17:00), Energetyk ROW Rybnik II – Tyski Sport II (nd 11:00), Naprzód Rydułtowy – Urania Ruda Śląska (nd 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)

Wyniki XXII kolejki (26/27.04.2014)

  • Gołkowice – Unia Turza Śląska 0:0
  • Polonia Marklowice – Krzyżanowice 2:1 (1:0)
  • Granica Ruptawa – Naprzód Zawada 4:2 (3:1)
  • Naprzód Czyżowice – Silesia Lubomia 2:2 (1:0)
  • Naprzód Syrynia – Górnik Radlin 2:1 (0:0)
  • Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów 1:1 (1:1)
  • Polonia Łaziska – Nędza 1:3 (1:2)
  • Studzienna – Rafako Racibórz 1:6 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice224847:17
2.Granica Ruptawa224454:27
3.Unia Turza Śląska224447:21
4.Gwiazda Skrzyszów223844:29
5.Nędza223848:46
6.Polonia Marklowice223535:28
7.Rafako Racibórz223359:40
8.Silesia Lubomia223247:38
9.Naprzód Czyżowice223238:36
10.Naprzód Zawada222943:44
11.Krzyżanowice222844:53
12.Naprzód Syrynia222824:36
13.Płomień Połomia222831:47
14.Górnik Radlin222222:40
15.Polonia Łaziska222138:51
16.Studzienna22017:85

Zapowiedź XXIII kolejki (29.04.2014)

Nędza – Naprzód Czyżowice (wt 17:00), Silesia Lubomia – Polonia Marklowice (wt 17:00), Krzyżanowice – Naprzód Syrynia (wt 17:00), Rafako Racibórz – Gołkowice (wt 17:00), Unia Turza Śląska – Gwiazda Skrzyszów (wt 17:00), Naprzód Zawada – Studzienna (wt 17:00), Górnik Radlin – Granica Ruptawa (wt 17:00), Polonia Łaziska – Płomień Połomia (śr 17:00).

Zapowiedź XXIV kolejki (03/04.05.2014)

Gwiazda Skrzyszów – Rafako Racibórz (sb 17:00), Gołkowice – Naprzód Zawada (sb 17:00), Granica Ruptawa – Krzyżanowice (sb 17:00), Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia (sb 17:00), Polonia Marklowice – Nędza (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Polonia Łaziska (sb 17:00), Studzienna – Górnik Radlin (nd 17:00), Płomień Połomia – Unia Turza Śląska (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XX kolejki (26/27.04.2014)

  • Ocice Racibórz – Borucin 2:5 (2:2)
  • Kuźnia Raciborska – Tworków 1:0 (0:0)
  • Owsiszcze – Krzyżkowice 1:2 (0:0)
  • Kornowac – Nowa Wieś 2:3 (0:2)
  • Pawłów – Krzanowice 4:2 (2:1)
  • Cyprzanów – Pietrowice Wielkie 0:2 (0:1)
  • Rudy – Gamów 3:0 (1:0)
  • Gorzyce – Buków 2:3 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudy204949:17
2.Tworków204456:27
3.Borucin204371:27
4.Pawłów203648:38
5.Krzanowice203543:27
6.Gorzyce203345:31
7.Nowa Wieś203339:30
8.Kuźnia Raciborska202828:38
9.Pietrowice Wielkie202644:31
10.Owsiszcze202530:40
11.Gamów202429:45
12.Ocice Racibórz202335:39
13.Buków201826:42
14.Kornowac201821:43
15.Cyprzanów201316:41
16.Krzyżkowice2049:73

Zapowiedź XXI kolejki (01.05.2014)

Tworków – Pawłów (cz 17:00), Ocice Racibórz – Rudy (cz 17:00), Borucin – Cyprzanów (cz 17:00), Pietrowice Wielkie – Kornowac (cz 17:00), Nowa Wieś – Gorzyce (cz 17:00), Buków – Kuźnia Raciborska (cz 17:00), Krzanowice – Owsiszcze (cz 17:00), Krzyżkowice – Gamów (cz 17:00).

Zapowiedź XXII kolejki (03/04.05.2014)

Owsiszcze – Tworków (sb 15:00), Pawłów – Buków (sb 17:00), Kuźnia Raciborska – Nowa Wieś (sb 17:00), Cyprzanów – Ocice Racibórz (sb 17:00), Rudy – Krzyżkowice (nd 15:30), Gamów – Krzanowice (nd 15:30), Kornowac – Borucin (nd 16:00), Gorzyce – Pietrowice Wielkie (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XX kolejki (26/27.04.2014)

  • Chwałowice – Rój 1:1 (1:0)
  • Jankowice – Mszana 1:2 (0:1)
  • Orzepowice – Dębieńsko 0:2 (0:1)
  • Szczejkowice – Grabownia-Golejów 0:1 (0:0)
  • Radziejów-Popielów – Boguszowice 2:3 (0:3)
  • Baranowice – Książenice 0:3 (0:2)
  • Gotartowice – Ochojec 1:2 (1:1)
  • Godów – Żory 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Żory204246:19
2.Orzepowice204155:39
3.Ochojec203943:22
4.Dębieńsko203951:44
5.Radziejów-Popielów203756:34
6.Rój203746:37
7.Książenice203645:29
8.Boguszowice203438:32
9.Baranowice202933:34
10.Mszana202628:27
11.Grabownia-Golejów202540:51
12.Chwałowice201826:42
13.Godów201723:51
14.Gotartowice201625:46
15.Jankowice201328:54
16.Szczejkowice201229:51

Zapowiedź XXI kolejki (01.05.2014)

Dębieńsko – Radziejów-Popielów (cz 16:30), Żory – Gotartowice (cz 16:30), Książenice – Orzepowice (cz 16:30), Ochojec – Jankowice (cz 16:30), Mszana – Baranowice (cz 16:30), Rój – Grabownia-Golejów (cz 16:30), Godów – Szczejkowice (cz 16:30), Boguszowice – Chwałowice (cz 16:30).

Zapowiedź XXII kolejki (04.05.2014)

Szczejkowice – Rój (nd 16:30), Grabownia-Golejów – Boguszowice (nd 16:30), Chwałowice – Dębieńsko (nd 16:30), Radziejów-Popielów – Książenice (nd 16:30), Orzepowice – Mszana (nd 16:30), Baranowice – Ochojec (nd 16:30), Jankowice – Żory (nd 16:30), Gotartowice – Godów (nd 16:30).


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XX kolejki (26/27.04.2014)

  • Rogów II – Czernica 2:1 (0:1)
  • Raszczyce – Ruda Kozielska 1:3 (0:1)
  • Chałupki – Brzezie 2:0 (0:0)
  • Płonia Racibórz – Lyski 1:5 (1:2)
  • Siedliska – Zabełków 1:2 (1:2)
  • Kobyla – Samborowice 2:0 (0:0)
  • Markowice – Gaszowice II 2:0 (1:0)
  • Bieńkowice – Górki Śląskie 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce204179:28
2.Kobyla204165:34
3.Rogów II203856:36
4.Czernica203842:25
5.Chałupki203651:37
6.Ruda Kozielska203544:30
7.Brzezie203555:46
8.Płonia Racibórz202841:44
9.Markowice202750:49
10.Bieńkowice212740:58
11.Lyski202242:57
12.Górki Śląskie202126:31
13.Gaszowice II201939:49
14.Siedliska211939:72
15.Samborowice201844:78
16.Zabełków201650:89

Zapowiedź XXI kolejki (01.05.2014)

Bieńkowice – Markowice (cz 14:00), Górki Śląskie – Chałupki (cz 14:00), Ruda Kozielska – Rogów II (cz 14:00), Czernica – Siedliska (cz 14:00), Zabełków – Płonia Racibórz (cz 14:00), Lyski – Kobyla (cz 14:00), Samborowice – Gaszowice II (cz 14:00), Brzezie – Raszczyce (cz 14:00).

Zapowiedź XXII kolejki (03/04.05.2014)

Płonia Racibórz – Czernica (sb 17:00), Chałupki – Bieńkowice (sb 17:00), Raszczyce – Górki Śląskie (sb 17:00), Siedliska – Ruda Kozielska (nd 12:30), Kobyla – Zabełków (nd 15:00), Markowice – Samborowice (nd 15:00), Rogów II – Brzezie (nd 17:00), Gaszowice II – Lyski (nd 17:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XVII kolejki (26/27.04.2014)

  • Czerwionka – Wilchwy 2:2 (1:0)
  • Stanowice – Kamień 1:0 (0:0)
  • Palowice – Skrbeńsko 5:0 (1:0)
  • Jastrzębie-Bzie – Rowień 2:2 (0:1)
  • Szeroka – Niewiadom 3:2 (2:1)
  • Rogoźna – Polaris Żory 1:0 (1:0)
  • Czuchów – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Niewiadom163462:28
2.Wilchwy163347:26
3.Czerwionka162839:17
4.Czuchów152757:36
5.Palowice162640:23
6.Rowień162428:31
7.Jastrzębie-Bzie162338:41
8.Polaris Żory162229:30
9.Kamień152138:29
10.Rogoźna162041:46
11.Stanowice151521:50
12.Szeroka161124:64
13.Skrbeńsko15720:63

Zapowiedź XVIII kolejki (01.05.2014)

Polaris Żory – Czerwionka (cz 16:30), Wilchwy – Szeroka (cz 16:30), Skrbeńsko – Stanowice (cz 16:30), Kamień – Czuchów (cz 16:30), Niewiadom – Jastrzębie-Bzie (cz 16:30), Rowień – Palowice (cz 16:30), Rogoźna – pauza.

Zapowiedź XIX kolejki (04.05.2014)

Palowice – Niewiadom (nd 16:30), Jastrzębie-Bzie – Wilchwy (nd 16:30), Szeroka – Polaris Żory (nd 16:30), Rogoźna – Kamień (nd 16:30), Rowień – Skrbeńsko (nd 16:30), Czuchów – Stanowice (nd 16:30), Czerwiona – pauza.


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIV kolejki (26/27.04.2014)

  • Pietraszyn – Zawada II 3:2 (2:2)
  • Czyżowice II – Bolesław 8:2 (1:1)
  • Nieboczowy – Pawłów II 2:1 (1:0)
  • Tworków II – Wojnowice 9:1 (4:1)
  • Olza – Bełsznica 3:0 (wo) drużyna gości wyszła na boisko w 7-osobowym składzie i odmówiła gry
  • Kokoszyce – pauza

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Pawłów II – Tworków II 4:1, jako walkower 0:3 na korzyść drużyny gości.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nieboczowy133552:13
2.Olza132936:13
3.Czyżowice II132546:26
4.Tworków II132439:24
5.Kokoszyce122335:16
6.Wojnowice121832:26
7.Pawłów II131727:28
8.Bolesław131329:38
9.Zawada II12921:47
10.Pietraszyn13922:54
11.Bełsznica1305:59

Zapowiedź XV kolejki (30.04/01.05.2014)

Pawłów II – Czyżowice II (śr 17:00), Wojnowice – Nieboczowy (cz 11:00), Bolesław – Olza (cz 11:00), Bełsznica – Zawada II (cz 11:00), Pietraszyn – Kokoszyce (cz 11:00), Tworków – pauza.

Zapowiedź XVI kolejki (04.05.2014)

Czyżowice II – Wojnowice (nd 11:00), Nieboczowy – Tworków II (nd 15:30), Kokoszyce – Bełsznica (nd 17:00), Zawada II – Bolesław (nd 17:00), Olza – Pawłów (nd 17:00), Pietraszyn – pauza.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (26/27.04.2014)

  • Bogunice – Rudnik 3:1 (2:0)
  • Jankowice – Babice 3:1 (1:0)
  • Grzegorzowice – Dzimierz 1:1 (0:0)
  • Zawada Książęca – Adamowice 4:0 (2:0)
  • Pstrążna – Rzuchów 4:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudnik112746:17
2.Zawada Książęca112442:19
3.Adamowice111934:31
4.Babice111824:26
5.Dzimierz111721:27
6.Pstrążna111522:19
7.Grzegorzowice111518:25
8.Rzuchów111431:27
9.Jankowice11617:37
10.Bogunice11617:44

Zapowiedź XII kolejki (03/04.05.2014)

Dzimierz – Bogunice (sb 17:00), Rudnik – Jankowice (sb 17:00), Babice – Zawada Książęca (sb 17:00), Adamowice – Pstrążna (nd 15:00), Rzuchów – Grzegorzowice (nd 17:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XV kolejki (26/27.04.2014)

  • Krostoszowice – Chwałowice II 4:3 (2:0)
  • Zwonowice – Bełk II 6:0 (2:0)
  • Skrzyszów II – Kleszczów 3:5 (2:2)
  • WSP Wodzisław Śląski* – Szczerbice 0:3 (wo)
  • Leszczyny – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krostoszowice143558:27
2.Zwonowice143348:13
3.Skrzyszów II152547:30
4.Szczerbice152444:29
5.Kleszczów151941:36
6.Bełk II151424:54
7.Leszczyny^234:4
8.Chwałowice II^336:8
9.WSP Wodzisław Śląski*15016:77

*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.

^Drużyny zgłoszone do rozgrywek od rundy wiosennej.

Zapowiedź XVI kolejki (01.05.2014)

Kleszczów – Szczerbice (cz 16:30), Chwałowice II – Leszczyny (cz 16:30), Skrzyszów II – Zwonowice (cz 16:30), Bełk II – Krostoszowice (cz 16:30).

Zapowiedź XVII kolejki (04.05.2014)

Zwonowice – Kleszczów (nd 16:30), Krostoszowice – Skrzyszów II (nd 16:30), Leszczyny – Bełk II (nd 16:30), Chwałowice II – pauza, Szczerbice – pauza.