Niedziela, 21 kwietnia 2019

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

04.05.2014 20:31 | 0 komentarzy | (ak)

Buk Rudy i Tworków uciekają Naprzodowi Borucin, który niespodziewanie poległ w Kornowacu. Zuch Orzepowice osiadł w fotelu lidera, ale niewielką stratę do niego mają Żory, Dębieńsko, Ochojec i Radziejów-Popielów. Równie zacięta walka o miejsca premiowane awansem toczy się w B i C klasach. Zapraszamy do ciekawej lektury wszystkich wyników, tabel i zapowiedzi!

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

Wyniki XXVIII kolejki (03/04.05.2014)

  • Energetyk ROW Rybnik – Arka Gdynia 2:2 (1:1)
  • Bełchatów – Tyski Sport 3:1 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Gieksa Katowice 2:2 (1:1)
  • Stomil Olsztyn – Wisła Płock 1:2 (1:1)
  • Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz 3:1 (2:0)
  • Termalica Nieciecza – Flota Świnoujście 1:0 (1:0)
  • Dolcan Ząbki – Górnik Łęczna 2:2 (2:2)
  • Kolejarz Stróże – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Okocimski Brzesko 2:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełchatów285441:21
2.Górnik Łęczna284837:24
3.Arka Gdynia284744:28
4.Dolcan Ząbki284551:32
5.Olimpia Grudziądz284332:35
6.Termalica Nieciecza284231:27
7.Wisła Płock284129:28
8.Gieksa Katowice284036:35
9.Sandecja Nowy Sącz283926:31
10.Miedź Legnica283635:30
11.Chojniczanka Chojnice283629:26
12.Kolejarz Stróże283227:30
13.Puszcza Niepołomice283230:41
14.Flota Świnoujście283122:29
15.Tyski Sport283027:40
16.Stomil Olsztyn282931:39
17.Energetyk ROW Rybnik282634:43
18.Okocimski Brzesko282317:40

Zapowiedź XXIX kolejki (09/11.05.2014)

Energetyk ROW Rybnik – Bełchatów (pt 19:00), Górnik Łęczna – Kolejarz Stróże (sb 17:00), Flota Świnoujście – Stomil Olsztyn (sb 17:00), Okocimski Brzesko – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), Arka Gdynia – Dolcan Ząbki (sb 17:30), Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice (sb 19:00), Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice (sb 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza (nd 12:15), Wisła Płock – Tyski Sport (nd 12:30).


III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)

Wyniki XXIII kolejki (02/03.05.2014)

  • Skra Częstochowa – Pniówek Pawłowice 4:0 (2:0)
  • Piast Gliwice II – Nadwiślan Góra 1:3 (1:1)
  • Górnik Wesoła – Stal Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów II 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skra Częstochowa235755:13
2.Nadwiślan Góra235353:18
3.Rekord Bielsko-Biała234840:20
4.Górnik Wesoła234743:19
5.Stal Bielsko-Biała234139:22
6.Ruch Chorzów II234049:29
7.Piast Gliwice II234039:33
8.Pniówek Pawłowice233834:29

Zapowiedź XXIV kolejki (07.05.2014)

Pniówek Pawłowice – Górnik Wesoła (śr 17:30), Nadwiślan Góra – Ruch Chorzów II (śr 17:30), Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice II (śr 17:30), Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (śr 17:30).

Zapowiedź XXV kolejki (10.05.2014)

Stal Bielsko-Biała – Piast Gliwice II (sb 12:00), Ruch Chorzów II – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Górnik Wesoła – Nadwiślan Góra (sb 17:00).


III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)

Wyniki XXIII kolejki (03.05.2014)

  • Piotrówka – Odra Wodzisław Śląski 0:1 (0:1)
  • Start Namysłów – Górnik Zabrze II 0:8 (0:4)
  • Piast Strzelce Opolskie – Podbeskidzie B-B II 2:1 (2:1)
  • Szczakowianka Jaworzno – Czaniec 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec233726:18
2.Górnik Zabrze II233434:21
3.Podbeskidzie B-B II233146:29
4.Piotrówka232625:25
5.Odra Wodzisław Śląski232621:37
6.Piast Strzelce Opolskie231725:63
7.Start Namysłów231616:65
8.Szczakowianka Jaworzno231318:51

Zapowiedź XXIV kolejki (07.05.2014)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Szczakowianka Jaworzno (śr 17:30), Czaniec – Piast Strzelce Opolskie (śr 17:30), Górnik Zabrze II – Piotrówka (śr 17:30), Odra Wodzisław Śląski – Start Namysłów (śr 19:30).

Zapowiedź XXV kolejki (10.05.2014)

Piast Strzelce Opolskie – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Start Namysłów – Czaniec (sb 17:00), Piotrówka – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Szczakowianka Jaworzno – Górnik Zabrze II (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Katowice)

Wyniki XXIV kolejki (03/04.05.2014)

  • Unia Racibórz – Podlesianka Katowice 2:0 (1:0)
  • Krupiński Suszec – Jastrzębie-Zdrój 0:1 (0:1)
  • Iskra Pszczyna – Górnik Pszów 2:0 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Forteca Świerklany 1:1 (0:0)
  • Bojszowy – Spójnia Landek 2:1 (1:1)
  • Mikołów – Czarni-Góral Żywiec 1:4 (1:1)
  • Gieksa Katowice II – Gwarek Ornontowice 2:1 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Wisła 4:0 (2:0)

Wyniki XXIII kolejki (29.04.2014)

  • Jastrzębie-Zdrój – Unia Racibórz 8:0 (2:0)
  • Górnik Pszów – Jedność Przyszowice 2:3 (1:2)
  • Forteca Świerklany – Krupiński Suszec 1:1 (1:0)
  • Czarni-Góral Żywiec – Bojszowy 2:1 (1:1)
  • Gwarek Ornontowice – Iskra Pszczyna 1:1 (1:0)
  • Spójnia Landek – Gieksa Katowice II 2:2 (1:1)
  • Podlesianka Katowice – Mikołów 0:3 (0:1)
  • Wisła – Drzewiarz Jasienica 1:3 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie-Zdrój246685:9
2.Iskra Pszczyna244855:30
3.Krupiński Suszec244443:25
4.Gwarek Ornontowice244252:31
5.Czarni-Góral Żywiec244155:47
6.Bojszowy244043:34
7.Jedność Przyszowice243950:48
8.Gieksa Katowice II243049:49
9.Górnik Pszów243039:50
10.Drzewiarz Jasienica242734:41
11.Unia Racibórz242644:57
12.Podlesianka Katowice242637:52
13.Wisła242434:65
14.Forteca Świerklany242130:44
15.Mikołów241927:67
16.Spójnia Landek241119:47

Zapowiedź XXV kolejki (10.05.2014)

Górnik Pszów – Gieksa Katowice II (sb 17:00), Forteca Świerklany – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Jastrzębie-Zdrój – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Czarni-Góra Żywiec – Unia Racibórz (sb 17:00), Podlesianka Katowice – Krupiński Suszec (sb 17:00), Wisła – Iskra Pszczyna (sb 17:00), Mikołów – Bojszowy (sb 17:00), Gwarek Ornontowice – Spójnia Landek (sb 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)

Wyniki XXIV kolejki (03/04.05.2014)

  • Bełk – Strażak Mikołów 3:0 (3:0)
  • Rymer Rybnik – Dąb Gaszowice 1:1 (1:0)
  • Jedność Jejkowice – Sokół Orzesze 1:3 (0:0)
  • Energetyk ROW Rybnik II – Tyski Sport II 0:0
  • Naprzód Rydułtowy – Urania Ruda Śląska 2:2 (2:0)
  • Lędziny – Sokół Wola 6:0 (1:0)
  • Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy 1:0 (0:0)
  • Unia Bieruń Stary – Studzionka 6:2 (2:2)

Wyniki XXIII kolejki (29/30.04.2014)

  • Dąb Gaszowice – Jedność Jejkowice 1:1 (0:1)
  • Piast Bieruń Nowy – Bełk 1:6 (0:2)
  • Sokół Wola – Energetyk ROW Rybnik II 0:5 (0:2)
  • Sokół Orzesze – Unia Bieruń Stary 1:3 (1:2)
  • Strażak Mikołów – Lędziny 0:3 (0:1)
  • Urania Ruda Śląska – Ogrodnik Cielmice 0:1 (0:0)
  • Studzionka – Naprzód Rydułtowy 2:3 (2:0)
  • Tyski Sport II – Rymer Rybnik 3:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełk246099:20
2.Lędziny245673:14
3.Energetyk Rybnik II 245575:23
4.Tyski Sport II244050:36
5.Jedność Jejkowice243863:49
6.Ogrodnik Cielmice243831:42
7.Urania Ruda Śląska243657:44
8.Rymer Rybnik243546:45
9.Dąb Gaszowice243239:50
10.Piast Bieruń Nowy242843:37
11.Sokół Orzesze242343:63
12.Strażak Mikołów242227:56
13.Studzionka242134:75
14.Unia Bieruń Stary242033:78
15.Sokół Wola241928:60
16.Naprzód Rydułtowy241621:70

Zapowiedź XXV kolejki (10/11.05.2014)

Urania Ruda Śląska – Studzionka (sb 11:00), Strażak Mikołów – Ogrodnik Cielmice (sb 16:00), Dąb Gaszowice – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00), Jedność Jejkowice – Unia Bieruń Stary (sb 17:00), Sokół Orzesze – Rymer Rybnik (sb 17:00), Sokół Wola – Bełk (sb 17:00), Piast Bieruń Nowy – Naprzód Rydułtowy (sb 17:00), Tyski Sport II – Lędziny (nd 11:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)

Wyniki XXIV kolejki (03/04.05.2014)

  • Gwiazda Skrzyszów – Rafako Racibórz 1:0 (1:0)
  • Gołkowice – Naprzód Zawada 4:1 (1:0)
  • Granica Ruptawa – Krzyżanowice 1:1 (0:1)
  • Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia 2:1 (2:0)
  • Polonia Marklowice – Nędza 1:2 (0:0)
  • Naprzód Czyżowice – Polonia Łaziska 3:1 (0:1)
  • Płomień Połomia – Unia Turza Śląska 1:4 (1:2)
  • Studzienna – Górnik Radlin 0:5 (0:2)

Wyniki XXIII kolejki (29/30.04.2014)

  • Nędza – Naprzód Czyżowice 4:0 (2:0)
  • Silesia Lubomia – Polonia Marklowice 2:1 (1:1)
  • Krzyżanowice – Naprzód Syrynia 1:1 (0:1)
  • Rafako Racibórz – Gołkowice 2:1 (1:1)
  • Unia Turza Śląska – Gwiazda Skrzyszów 3:1 (2:0)
  • Naprzód Zawada – Studzienna 1:0 (0:0)
  • Górnik Radlin – Granica Ruptawa 1:1 (0:0)
  • Polonia Łaziska – Płomień Połomia 0:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice245152:20
2.Unia Turza Śląska245054:23
3.Granica Ruptawa244656:29
4.Nędza244454:47
5.Gwiazda Skrzyszów244146:32
6.Rafako Racibórz243661:42
7.Silesia Lubomia243550:41
8.Polonia Marklowice243537:32
9.Naprzód Czyżowice243541:41
10.Naprzód Zawada243245:48
11.Naprzód Syrynia243227:38
12.Płomień Połomia243133:51
13.Krzyżanowice243046:55
14.Górnik Radlin242628:41
15.Polonia Łaziska242139:55
16.Studzienna24017:91

Zapowiedź XXV kolejki (10/11.05.2014)

Krzyżanowice – Studzienna (sb 17:00), Nędza – Naprzód Syrynia (sb 17:00), Rafako Racibórz – Unia Turza Śląska (sb 17:00), Górnik Radlin – Gołkowice (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Płomień Połomia (sb 17:00), Polonia Łaziska – Polonia Marklowice (nd 17:00), Silesia Lubomia – Granica Ruptawa (nd 17:00), Naprzód Zawada – Gwiazda Skrzyszów (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXII kolejki (03/04.05.2014)

  • Owsiszcze – Tworków 1:2 (0:0)
  • Pawłów – Buków 5:3 (2:1)
  • Kuźnia Raciborska – Nowa Wieś 0:3 (0:0)
  • Cyprzanów – Ocice Racibórz 1:0 (0:0)
  • Rudy – Krzyżkowice 6:1 (2:0)
  • Gamów – Krzanowice 3:0 (1:0)
  • Kornowac – Borucin 5:2 (3:2)
  • Gorzyce – Pietrowice Wielkie 3:2 (2:2)

Wyniki XXI kolejki (01.05.2014)

  • Tworków – Pawłów 6:1 (2:0)
  • Ocice Racibórz – Rudy 3:3 (2:0)
  • Borucin – Cyprzanów 3:2 (2:1)
  • Pietrowice Wielkie – Kornowac 5:1 (2:1)
  • Nowa Wieś – Gorzyce 2:6 (2:1)
  • Buków – Kuźnia Raciborska 6:2 (1:1)
  • Krzanowice – Owsiszcze 1:0 (0:0)
  • Krzyżkowice – Gamów 3:4 (2:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudy225358:21
2.Tworków225064:29
3.Borucin224676:34
4.Gorzyce223954:35
5.Pawłów223954:47
6.Krzanowice223844:30
7.Nowa Wieś223644:36
8.Gamów223036:48
9.Pietrowice Wielkie222951:35
10.Kuźnia Raciborska222830:47
11.Owsiszcze222531:43
12.Ocice Racibórz222438:43
13.Buków222135:49
14.Kornowac222127:50
15.Cyprzanów221619:44
16.Krzyżkowice22413:83

Zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)

Tworków – Gamów (sb 17:00), Ocice Racibórz – Kornowac (sb 17:00), Buków – Owsiszcze (sb 17:00), Nowa Wieś – Pawłów (sb 17:00), Krzanowice – Krzyżkowice (sb 17:00), Cyprzanów – Rudy (sb 17:00), Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska (nd 15:00), Borucin – Gorzyce (nd 15:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXII kolejki (04.05.2014)

  • Szczejkowice – Rój 3:2 (2:0)
  • Grabownia-Golejów – Boguszowice 1:5 (0:1)
  • Chwałowice – Dębieńsko 0:2 (0:0)
  • Radziejów-Popielów – Książenice 4:2 (3:2)
  • Orzepowice – Mszana 3:0 (2:0)
  • Baranowice – Ochojec 2:1 (1:1)
  • Jankowice – Żory 2:1 (1:0)
  • Gotartowice – Godów 2:2 (0:0)

Wyniki XXI kolejki (01.05.2014)

  • Żory – Gotartowice 2:1 (1:0)
  • Ochojec – Jankowice 4:0 (1:0)
  • Dębieńsko – Radziejów-Popielów 0:0
  • Książenice – Orzepowice 2:4 (1:3)
  • Mszana – Baranowice 1:1 (1:1)
  • Rój – Grabownia-Golejów 3:2 (2:0)
  • Godów – Szczejkowice 2:2 (1:1)
  • Boguszowice – Chwałowice 4:4 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Orzepowice224762:41
2.Żory224549:22
3.Dębieńsko224353:44
4.Ochojec224248:24
5.Radziejów-Popielów224160:36
6.Rój224051:42
7.Boguszowice223847:37
8.Książenice223649:37
9.Baranowice223336:36
10.Mszana222729:31
11.Grabownia-Golejów222543:59
12.Chwałowice221930:48
13.Godów221927:55
14.Gotartowice221728:50
15.Szczejkowice221634:55
16.Jankowice221630:59

Zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)

Mszana – Radziejów-Popielów (sb 16:30), Żory – Baranowice (sb 16:30), Boguszowice – Rój (sb 16:30), Gotartowice – Szczejkowice (nd 16:30), Godów – Jankowice (nd 16:30), Ochojec – Orzepowice (nd 16:30), Książenice – Chwałowice (nd 16:30), Dębieńsko – Grabownia-Golejów (nd 16:30).


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXII kolejki (03/04.05.2014)

  • Płonia Racibórz – Czernica 1:1 (0:1)
  • Chałupki – Bieńkowice 7:1 (4:0)
  • Raszczyce – Górki Śląskie 8:1 (3:0)
  • Siedliska – Ruda Kozielska 1:1 (1:1)
  • Kobyla – Zabełków 2:2 (0:2)
  • Markowice – Samborowice 4:1 (1:0)
  • Rogów II – Brzezie 1:2 (1:1)
  • Gaszowice II – Lyski 2:0 (1:0)

Wyniki XXI kolejki (01.05.2014)

  • Bieńkowice – Markowice 2:2 (2:1)
  • Górki Śląskie – Chałupki 0:3 (0:0)
  • Ruda Kozielska – Rogów II 1:2 (0:0)
  • Czernica – Siedliska 7:1 (3:1)
  • Zabełków – Płonia Racibórz 2:4 (2:2)
  • Lyski – Kobyla 1:3 (1:0)
  • Samborowice – Gaszowice II 2:4 (2:2)
  • Brzezie – Raszczyce 2:4 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce224791:31
2.Kobyla224570:37
3.Chałupki224261:38
4.Czernica224250:27
5.Rogów II224159:39
6.Brzezie223859:51
7.Ruda Kozielska223646:33
8.Płonia Racibórz223246:47
9.Markowice223156:52
10.Bieńkowice232843:67
11.Gaszowice II222545:51
12.Lyski222243:62
13.Górki Śląskie222127:42
14.Siedliska232041:80
15.Samborowice221847:86
16.Zabełków221754:95

Zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)

Zabełków – Gaszowice II (sb 16:00), Czernica – Kobyla (sb 17:00), Górki Śląskie – Rogów II (sb 17:00), Chałupki – Markowice (sb 17:00), Ruda Kozielska – Płonia Racibórz (nd 15:00), Bieńkowice – Raszczyce (nd 16:00), Brzezie – Siedliska (nd 16:00), Lyski – Samborowice (nd 17:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIX kolejki (04.05.2014)

  • Palowice – Niewiadom 2:2 (2:1)
  • Jastrzębie-Bzie – Wilchwy 1:2 (1:1)
  • Szeroka – Polaris Żory 3:2 (1:1)
  • Rowień – Skrbeńsko 1:2 (1:1)
  • Czuchów – Stanowice 3:2 (1:1)
  • Rogoźna – Kamień 10:1 (5:1)
  • Czerwiona – pauza

Wyniki XVIII kolejki (01.05.2014)

  • Polaris Żory – Czerwionka 2:1 (1:1)
  • Wilchwy – Szeroka 7:1 (2:1)
  • Skrbeńsko – Stanowice 2:2 (1:1)
  • Kamień – Czuchów 3:4 (1:3)
  • Niewiadom – Jastrzębie-Bzie 5:1 (3:0)
  • Rowień – Palowice 1:2 (0:0)
  • Rogoźna – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilchwy183956:28
2.Niewiadom183869:31
3.Czuchów173364:41
4.Palowice183044:26
5.Czerwionka172840:19
6.Polaris Żory182533:34
7.Rowień182430:35
8.Rogoźna172351:47
9.Jastrzębie-Bzie182340:48
10.Kamień182142:43
11.Stanowice171625:55
12.Szeroka181428:73
13.Skrbeńsko171124:66

Zapowiedź XX kolejki (10/11.05.2014)

Niewiadom – Rowień (sb 16:30), Polaris Żory – Jastrzębie-Bzie (nd 16:30), Stanowice – Rogoźna (nd 16:30), Wilchwy – Palowice (nd 16:30), Kamień – Czerwionka (nd 16:30), Skrbeńsko – Czuchów (nd 16:30), Szeroka – pauza.


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XVI kolejki (04.05.2014)

  • Czyżowice II – Wojnowice 9:0 (4:0)
  • Nieboczowy – Tworków II 5:0 (2:0)
  • Zawada II – Bolesław 4:3 (2:1)
  • Olza – Pawłów II 3:2 (2:0)
  • Kokoszyce – Bełsznica 3:0 (wo) drużyna gości przyjechała na mecz w niekompletnym składzie
  • Pietraszyn – pauza

Wyniki XV kolejki (30.04/01.05.2014)

  • Pawłów II – Czyżowice II 8:2 (1:2)
  • Wojnowice – Nieboczowy 0:5 (0:1)
  • Bełsznica – Zawada II 2:7 (1:5)
  • Pietraszyn – Kokoszyce 1:5 (0:4)
  • Bolesław – Olza 0:4 (0:4) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
  • Tworków II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nieboczowy154162:13
2.Olza153543:15
3.Kokoszyce142943:17
4.Czyżowice II152857:34
5.Tworków II142439:29
6.Pawłów II152037:33
7.Wojnowice141832:40
8.Zawada II141532:52
9.Bolesław151332:46
10.Pietraszyn14923:59
11.Bełsznica1507:69

Zapowiedź XVII kolejki (10/11.05.2014)

Wojnowice – Olza (sb 17:00), Pawłów II – Zawada II (nd 13:30), Tworków II – Czyżowice II (nd 16:00), Bolesław – Kokoszyce (nd 16:00), Bełsznica – Pietraszyn (nd 17:00), Nieboczowy – pauza.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (03/04.05.2014)

  • Rudnik – Jankowice 7:2 (5:2)
  • Dzimierz – Bogunice 4:0 (0:0)
  • Babice – Zawada Książęca 2:2 (1:1)
  • Adamowice – Pstrążna 2:0 (2:0)
  • Rzuchów – Grzegorzowice 4:3 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudnik123053:19
2.Zawada Książęca122544:21
3.Adamowice122236:31
4.Dzimierz122025:27
5.Babice121926:28
6.Rzuchów121735:30
7.Pstrążna121522:21
8.Grzegorzowice121521:29
9.Jankowice12619:44
10.Bogunice12617:48

Zapowiedź XIII kolejki (10/11.05.2014)

Grzegorzowice – Adamowice (sb 17:00), Jankowice – Bogunice (nd 15:00), Pstrążna – Babice (nd 15:30), Zawada Książęca – Rudnik (nd 17:00), Rzuchów – Dzimierz (nd 17:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XVII kolejki (04.05.2014)

  • Zwonowice – Kleszczów 2:2 (0:1)
  • Krostoszowice – Skrzyszów II 5:3 (2:2)
  • Leszczyny – Bełk II 0:4 (0:3)
  • WSP Wodzisław Śląski* – Chwałowice II 0:3 (wo)
  • Szczerbice – pauza

Wyniki XVI kolejki (01.05.2014)

  • Kleszczów – Szczerbice 3:3 (1:1)
  • Chwałowice II – Leszczyny 4:1 (2:0)
  • Skrzyszów II – Zwonowice 2:5 (0:3)
  • Bełk II – Krostoszowice 0:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krostoszowice164165:30
2.Zwonowice163755:17
3.Szczerbice162547:32
4.Skrzyszów II172552:40
5.Kleszczów172146:41
6.Bełk II171728:56
7.Chwałowice II^5913:9
8.Leszczyny^435:12
9.WSP Wodzisław Śląski*16016:80

*Drużyna wycofała się z bieżących rozgrywek.

^Drużyny zgłoszone do rozgrywek od rundy wiosennej.

Zapowiedź XVIII kolejki (11.05.2014)

Zwonowice – Krostoszowice (nd 16:30), Chwałowice II – Szczerbice (nd 16:30), Skrzyszów II – Leszczyny (nd 16:30), Kleszczów – pauza, Bełk II – pauza.