Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gala sportu w Wodzisławiu - fotorelacja

27 sportowców i trenerów zostało uhonorowanych przez prezydenta miasta podczas Gali Sportu, która odbyła się 20 października w Gościńcu Wodzisławskim.

Gala sportu w Wodzisławiu - fotorelacja
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Ludzie sportu dostali nagrody i stypendia za swoje osiągnięcia. Przed uroczystym wręczeniem nagród, prezydent w krótkim przemówieniu nawiązał do historii Stanisława Oślizły, laureata tegorocznej nagrody Złotego Wawrzyna, życząc młodym sportowcom nie tylko sukcesów tak wielkich, jak te, które odniósł znany wodzisławski piłkarz, ale także charyzmy i determinacji w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Wydarzenie ubarwił zespół grający na bębnach.

 

 

Nagrodzeni i stypendyści (podział wg klubów):

 

MKS: Dominika Bielecka, stypendium + nagroda, Krzysztof Skorupa, trener MKS, nagroda

UKS Beskidy: Łukasz Kozielski, stypendysta, Aleksander Panfil, trener - prezes

UKS Aligator Gorzyce: Martyna Bronek, Alicja Adamska, Eliza Kowalska i Robert Knapik, trener - prezes

ŻKK Olimpia: Aleksandra Piechaczek, Agnieszka Wiertelak, Żaneta Wiertelak, Karolina Mikołajewska, Justyna Kocon, Julia Karwot, Marta Cywka, Agata Majka, Karolina Walocha, Wioletta Walocha, Joanna Sobota, Grzegorz Korzeń trener

MKS ZORZA: Monika Kuczera, Judyta Ogerman, Katarzyna Szymańska, Karolina Marchewka, Daria Hibner, Marta Wójcik, Andrzej Brzezinka - trener

 

foto Krzysztof Swoboda

Ludzie

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].