Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Sportowy "Naprzód" Borucin realizuje kolejny projekt z Funduszu Mikroprojektów

Tym razem KS "Naprzód" Borucin realizuje projekt pt. "Przełomowość w diecie i treningach drogą do piłkarskiego sukcesu" który został zatwierdzony przez Euroregionalny Komitet Sterujący Funduszu Mikroprojektów 2014-2020 w Euroregionie Silesia w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska podczas posiedzenia w dniu 15.02.2018 roku.

Klub Sportowy "Naprzód" Borucin realizuje kolejny projekt z Funduszu Mikroprojektów

Jest to  kolejny projekt, o którego finansowanie wnioskował KS "Naprzód" Borucin. Projekt opiewa na kwotę niemalże 13.800 EUR i obejmuje działania w postaci obozu treningowego w Czechach, spotkań z dietetykiem, porad indywidualnych, połączonych z kateringiem dietetycznym,  spotkań instruktażowych w zakresie nowoczesnych metod treningowych a także zakupu nowoczesnego sprzętu m.in. nowych bramek aluminiowych, siatek, piłkochwytów, muru samoskładającego oraz wielu akcesoriów jak spadochrony do treningu szybkościowego, pulsometry, gumy treningowe, pasy Crossfit, pasy do treningu szybkościowego, odważniki kulowe, wałki do masażu, dyski sensoryczne.

Partnerem projektu jest SJ "Spartak" Chuchelna.

Celem projektu "Przełomowość w diecie i treningach drogą do piłkarskiego sukcesu" jest podnoszenie kwalifikacji sportowych zawodników klubów sportowych KS "Naprzód" Borucin oraz TJ "Spartak" Chuchelna. Następnie teoretyczne i praktyczne zaznajomienie piłkarzy z nowatorskimi sposobami i metodami treningowymi z użyciem nowoczesnego sprzętu sportowego. Postęp jest procesem, który zachodzi w każdej dziedzinie życia, również w sporcie. Celem projektu jest również zapoznanie sportowców z zasadami zdrowego, racjonalnego odżywiania się sportowców, niezwykle ważnego w budowaniu swojej pozycji jako sportowiec. Świadomość własnego ciała i świadomość żywieniowa w czasach "jedzenia śmieciowego" nie jest już trendem, ale kwestią dotykającą zdrowia. Celem jest wzbudzenie wśród zawodników świadomości własnego ciała, aby jak najlepiej wykorzystywać jego zasoby, aby podnosić swoje kwalifikacje sportowe.

Najważniejszą zmianą oczekiwaną w wyniku realizacji projektu "Przełomowość w diecie i treningach drogą do piłkarskiego sukcesu" jest stałe wdrożenie z życie treningowe zawodników nowatorskich zasad treningowych z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu treningowego oraz uświadomienie zawodników tego, jak ważne jest prawidłowe odżywianie w życiu sportowca.

Projekt jest realizowany od marca do lipca 2018 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu

Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa

PRZEKRACZAMY GRANICE

Tekst sponsorowany