Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zamyka swoje obiekty

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju podjął decyzję o zamknięciu wszystkich swoich obiektów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zamyka swoje obiekty

W związku z potencjalnym zagrożeniem sanitarno-epidemiologicznym, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców, a także w związku z rekomendacjami dotyczącymi unikania skupisk ludzkich, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju zamyka na czas – od 12 marca 2020r. do odwołania następujące obiekty:

- Kryta pływalnia „ LAGUNA” przy ul. Warszawskiej 11

- Lodowisko „ JASTOR” przy al. Jana Pawła II 6 A

- Hala Widowiskowo- Sportowa przy al. Jana Pawła II 6,

- Hala „ OMEGA” przy ul. Harcerskiej 14 A

- Stadion przy ul. Kościelnej 1

- Stadion Miejski wraz z salą gimnastyczną przy ul. Harcerskiej 14 B

Wszystkie zaplanowane zajęcia, w tym m.in. nauka pływania, zajęcia aqua fitness, nauka jazdy na łyżwach, treningi oraz sparingi i mecze klubów sportowych odbywające się na terenie ww obiektów również zostają odwołane.

Koronawirus - wszystko o pandemii 3453 wiadomości, 5516 komentarzy w dyskusji, 3121 zdjęć, 14 filmów
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].