Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie żyje Julian Bolewski – były zapaśnik Unii Racibórz, działacz LKS Owsiszcze

Śp. Julian Bolewski zmarł w sobotę 31 października, miał 69 lat.

Nie żyje Julian Bolewski – były zapaśnik Unii Racibórz, działacz LKS Owsiszcze
fot. UG Krzyżanowice

Śp. Julian Bolewski był zapaśnikiem. Długoletni zawodnik z Kostrzyna nad Odrą, następnie zawodnik Unii Racibórz. Na swoim koncie miał wiele sukcesów na krajowych i międzynarodowych turniejach zapaśniczych, m.in. zdobył tytuł Mistrza Polski. Członek zarządu i długoletni działacz LKS Owsiszcze. Od 1999 roku przez ponad 10 lat był trenerem sekcji zapaśniczej LKS Owsiszcze, która osiągała liczne sukcesy na krajowych i europejskich matach.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 9 listopada o godz. 11:00 w kościele pw. św. Paschalisa w Raciborzu (Płonia).

źródło: UG Krzyżanowice, oprac. (d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].