Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krzysztof Sałajczyk zrezygnował z funkcji prezesa spółki Unia Racibórz

Pierwszy prezes nowej spółki komunalnej w Raciborzu - Unii Racibórz sp. z o.o. złożył w czwartek 19 listopada rezygnację z funkcji prezesa. Wskazał na powody zdrowotne.

Krzysztof Sałajczyk zrezygnował z funkcji prezesa spółki Unia Racibórz
Eks - prezes Krzysztof Sałajczyk z prezydentem Raciborza Dariuszem Polowym
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Rezygnacja Krzysztofa Sałajczyka wpłynęła do rady nadzorczej spółki (przewodniczy jej Ewa Pierzchała).

Oto treść komunikatu byłego już prezesa do mediów, na temat swojej rezygnacji.

Ludzie

Krzysztof Sałajczyk

Były prezes spółki komunalnej - Unia Racibórz sp. z o.o.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Exzawodnik (88.156. * .163) 19.11.2020 22:31

~TataGracza Jedynym rozwiązaniem dla młodzieży jest odłączenie się ich sekcji od seniorów i stworzenie odrębnego klubu. Płaci się 100 zł składki, które trafiają i tak do seniorów, a najczęściej trenerzy i rodzice muszą załatwiać jakichkolwiek sponsorów, żeby było na wyjazdy na mecze, ba nawet sami rodzice musieli wykładać co wyjazd 10 zł, bo klub nie stać na zapewnienie dojazdu na mecz

Michael_Douglas 19.11.2020 21:51

Czy ten pan nie ucieka przed czymś? Zrobiło się wokół niego takie zamieszanie, medialny szum się zrobił i ta decyzja jak grom z jasnego nieba. Takie plany snuł, taki pewny był tych zamiarów, a tu nagle zdrowie szwankuje? To nie wiedział tego wcześniej tylko tak nagle kilka dni po zapowiedziach że wszystko będzie ogłoszone, rozliczone, policzone. Ostatnio wyglądał na wyśmienicie zdrowego. Dziwna ta rezygnacja.

JanNiezbędny 19.11.2020 19:41

niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgodzić trzeba !

kałuża 19.11.2020 18:59

a, taki amerykański był ......

~JudaszIskariota (88.156. * .23) 19.11.2020 18:47
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@TataGracza (46.134. * .224)
on miał szanse uzdrowic? ja Cie prosze..

~TataGracza (46.134. * .224) 19.11.2020 18:29
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Super, Labus z Klimą swoimi knajackimi pseudo - oskarżeniami właśnie sprawili, że gość który miał szansę uzdrowić tą piłkarską patologię odpalił wrotki i olał ten dom wariatów. Brawo. Poszlibyście Panowie pobiegać i coś dla piłki zrobili, a nie tylko niszczycie i piszecie bzdury...

~Kandyd@ (178.43. * .251) 19.11.2020 17:54

Ciekawe kto na jego miejsce?