Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielkie sukcesy małego klubu

Kolejne nagrody sportowe prezydenta Raciborza trafiły do zawodników i zawodniczek trenujących w Ludowym Klubie Sportowym "Dąb" Brzeźnica. 19 lutego w siedzibie klubu ze sportowcami i zarządem spotkał się Dominik Konieczny - zastępca prezydenta Raciborza.

Wielkie sukcesy małego klubu

Nagrody Prezydenta Raciborza za wysokie wyniki sportowe w 2020 r. otrzymali:

  • Patryk Ołenczyn - II m. w Pucharze Polski Seniorów
  • Sebastian Jezierzański - I m. w Mistrzostwach Polski Seniorów
  • Mateusz Kampik - III m. w Mistrzostwach Polski Seniorów
  • Kamila Kasprów - II m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Julia Michniewicz - III m. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Przed wręczeniem nagród za wysokie osiągnięcia sportowe w 2020 roku zastępca włodarza Raciborza pogratulował sukcesów sportowych zarówno zawodnikom jak i trenerom. - Sukcesy nie przychodzą same. Sukces poprzedza ciężka praca, cierpliwość i pokora. Jestem i zawsze byłem pod ogromnym wrażeniem tego co wspólnymi siłami udaje Wam się osiągać w LKS Dąb Brzeźnica. To mały klub o wielkiej historii i z wynikami, których wielu może Wam jedynie pozazdrościć - powiedział wiceprezydent Dominik Konieczny.

W spotkaniu uczestniczył także prezes honorowy klubu Janusz Gałązka oraz przedstawiciel Gminy Rudnik Zygmunt Kandora. Poza nagrodami indywidualnymi prezydent Konieczny przekazał również upominek dla całego klubu na ręce wieloletniego prezesa Huberta Skorni.

źródło: UM Racibórz, oprac. ż


Zobacz również:

Ludzie

Dominik Konieczny

Wiceprezydent Raciborza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].