Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kuźnia Raciborska, Kornowac i Pietrowice Wielkie z dotacją na zajęcia sportowe

Z tych środków skorzystają najmłodsi. Spośród gmin wiejskich i miejsko-wiejskich powiatu raciborskiego trzy miejscowości otrzymały dofinansowanie w ramach powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Zaś na realizację zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dwie. Powód do radości ma także LKS z Tworkowa.

Kuźnia Raciborska, Kornowac i Pietrowice Wielkie z dotacją na zajęcia sportowe
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Na podstawie rozstrzygnięcia Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu niektóre gminy powiatu raciborskiego otrzymały dofinansowanie do programów przeznaczonych dla uczniów. W programie powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” (zajęcia dla uczniów klas I-III) dofinansowanie otrzymały: Kuźnia Raciborska - 20 000,00 zł, Kornowac - 15 000,00 zł i Pietrowice Wielkie - 14 000,00 zł. Natomiast na zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla uczniów swoich szkół wsparcie trafiło do Kuźni Raciborskiej - 12 000,00 zł i Pietrowic Wielkich - 15 000,00 zł.

Pieniądze na naukę pływania otrzymał również Ludowy Klub Sportowy w Tworkowie (8 500,00 zł), załapując się do dofinansowania jako organizacja pozarządowa.


Czytaj również: 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~pn (88.156. * .136) 09.03.2021 11:07
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu