Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Powiat nagrodził trenerów i działaczy sportowych. Kto został wyróżniony?

Podczas ostatniego posiedzenia Zarząd Powiatu Raciborskiego biorąc pod uwagę liczne starty i sukcesy w zawodach sportowych, promocję i zaangażowanie w działalność sportową oraz propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, podjął decyzję o przyznaniu nagród finansowych dla trenerów i działaczy sportowych.

Powiat nagrodził trenerów i działaczy sportowych. Kto został wyróżniony?
Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. (od lewej): Gerard Przybyła, Piotr Mucha, Jerzy Halfar, Aldona Krupa – Gawron, Tomasz Kuziak i Joachim Wieczorek

– Na wniosek Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody wyróżniono osoby mające szczególny udział w kreowaniu dobrego wizerunku oraz osoby, które poprzez swoje działania wpływają na wysoką jakość merytorycznej działalności klubów sportowych jak również w szczególny sposób propagują sport wśród lokalnej młodzieży organizując m. in. eventy, turnieje bądź inne inicjatywy i przedsięwzięcia o charakterze sportowym – argumentują służby prasowe Powiatu.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

 • Piotr Szczeponek - trener zapasów w stylu klasycznym w klubie MKZ "Unia" Racibórz,
 • Piotr Krużołek - trener pływania w klubie MKS – SMS "Victoria" Racibórz,
 • Joachim Wieczorek - trener piłki ręcznej w klubie UKS "Start" Pietrowice Wielkie
 • Tomasz Kuziak - trener piłki siatkowej w klubie GS UKS Krzanowice ,
 • Piotr Chrobak - działacz Klubu szachowego "Silesia" w Raciborzu,
 • Jerzy Halfar – trener piłki nożnej LKS Borucin oraz Akademii Piłkarskiej w Nędzy za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu, klubu oraz za organizowanie rozgrywek różnego szczebla dla dzieci i młodzieży,
 • Gerard Przybyła - działacz LKS Nędza za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu, klubu oraz za organizowanie rozgrywek różnego szczebla dla dzieci i młodzieży,
 • Piotr Mucha – założyciel Akademii Piłkarskiej w Tworkowie oraz działacz LKS Tworków, za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu, klubu oraz za organizowanie rozgrywek różnego szczebla dla dzieci i młodzieży,
 • Henryk Swoboda - działacz Ogniska TKKF "RAFAKO" Racibórz - tenis ziemny- za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu oraz za organizowanie rozgrywek różnego szczebla dla dzieci i młodzieży.
 • Aldona Krupa - Gawron - trener tańca Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej ŹRÓDŁO w Raciborzu oraz choreograf i kierownik artystyczny zespołów artystycznych działających przy stowarzyszeniu, prowadząca zespoły folklorystyczne, mażoretki oraz zespoły tańca nowoczesnego,
 • Krzysztof Ołenczyn – trener zapasów LKS "Dąb" Brzeźnica za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu, klubu oraz za organizowanie rozgrywek różnego szczebla dla dzieci i młodzieży.

Ludzie

Gerard Przybyła

Przewodniczący rady gminy Nędza, prezes GMKS 21 Nędza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wiernykibic (10.0. * .206) 23.04.2021 14:59

Nalezy natychmiast powołać komisje śledcza dlaczego w tym rozdaniu pominięto Unie spółkę