Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W sobotę w Krzyżanowicach odbędzie się rajd rowerowy. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku

Do 22 lipca można zgłaszać się na rajd rowerowy organizowany przez gminę Krzyżanowice. Przed uczestnikami około 30 km trasa po pograniczu.

W sobotę w Krzyżanowicach odbędzie się rajd rowerowy. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku
Krzyżanowice słyną z organizacji rajdów rowerowych. Ostatnie takie spotkanie odbyło się kilka tygodni temu, którego główną atrakcją było zdobycie pełnej korony zbiornika przeciwpowodziowego (fot. UG Krzyżanowice)

Popularyzacja turystyki rowerowej, terenów rekreacyjnych i tras rowerowych gminy Krzyżanowice oraz partnerskich gmin czeskich i polskich. Promocja imprez turystyczno- sportowych jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku. A także popularyzacja wiedzy na temat przyrody, zabytków i historii – to główne cele rajdu organizowanego przez Urząd Gminy w Krzyżanowicach.

Wydarzenie zaplanowano na sobotę 24 lipca. Na 8.30 przewidziano zbiórkę uczestników przed urzędem gminy, zaś rajd ma wystartować o godzinie 9.00. Metę zlokalizowano przy miejscowym przedszkolu, gdzie podany zostanie posiłek. TUTAJ szczegółowe informacje.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].