Niedziela, 23 stycznia 2022

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Legendarny Kosmiczny Mecz już 15 stycznia w Spodku

10.01.2022 12:22 | 2 komentarze | NM

Już 15 stycznia w Spodku w Katowicach rozegra się Legendarny Kosmiczny Mecz z samymi gwiazdami. 

Legendarny Kosmiczny Mecz już 15 stycznia w Spodku
A to pamiątkowe zdjęcie z Meczu z 2018.Fot. Dariusz Tukalski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Polskie gwiazdy dla Domu Aniołów Stróżów

Legendarny Kosmiczny Mecz, to akcja charytatywna, która powstała w 2011 za sprawą Agencji STAR MANAGER Piotr Sobik oraz Bartosza Demczuka z Kabaretu Młodych Panów. Początkowo Legendarny Kosmiczny Mecz miał miejsce w Rybniku, potem przez chwilę w Jastrzębiu-Zdroju, ale popularność tego wydarzenia, a przede wszystkim jego skala, zdecydowanie przerosły oba te miasta i teraz Mecz odbywa się w słynnym Spodku w Katowicach.

Jak narazie Mecz wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka, a w tym roku postanowiono zebrać pieniądze na stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”, które od prawie 30 lat pomaga co roku ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich śląskich i zagłębiowskich dzielnic.

Legendarny Kosmiczny Mecz to wydarzenie sportowo-kulturalne, w którym udział biorą najsłynniejsze, a przede wszystkim ulubione gwiazdy z całej Polski.

Należy zaznaczyć, że cały dochód ze sprzedaży biletów na Kosmiczny Mecz, zostanie przekazany stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”. 

Już 15 stycznia

Kolejna edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu odbędzie się 15 stycznia 2022 roku w Spodku w Katowicach o godzinie 16:00.

Dzieci do lat 4 nie potrzebują biletu, dzieci do lat 12 obowiązuje bilet ulgowy (należy okazać dokument potwierdzający wiek dziecka podczas sprawdzania biletu). Resztę osób obowiązują bilety standardowe lub VIP. Oczywiście obowiązuje podział na osoby niezaszczepione i zaszczepione. 

Bilety można kupić przez biletyna.pl, kupbilecik.pl lub ebilet.pl, wchodząc w ten link: https://legendarnykosmicznymecz.pl/bilety/

Szczegóły: https://legendarnykosmicznymecz.pl

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/373665484548102/?