Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Legendarny Kosmiczny Mecz już 15 stycznia w Spodku

Już 15 stycznia w Spodku w Katowicach rozegra się Legendarny Kosmiczny Mecz z samymi gwiazdami. 

Legendarny Kosmiczny Mecz już 15 stycznia w Spodku
A to pamiątkowe zdjęcie z Meczu z 2018.Fot. Dariusz Tukalski
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Polskie gwiazdy dla Domu Aniołów Stróżów

Legendarny Kosmiczny Mecz, to akcja charytatywna, która powstała w 2011 za sprawą Agencji STAR MANAGER Piotr Sobik oraz Bartosza Demczuka z Kabaretu Młodych Panów. Początkowo Legendarny Kosmiczny Mecz miał miejsce w Rybniku, potem przez chwilę w Jastrzębiu-Zdroju, ale popularność tego wydarzenia, a przede wszystkim jego skala, zdecydowanie przerosły oba te miasta i teraz Mecz odbywa się w słynnym Spodku w Katowicach.

Jak narazie Mecz wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka, a w tym roku postanowiono zebrać pieniądze na stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”, które od prawie 30 lat pomaga co roku ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich śląskich i zagłębiowskich dzielnic.

Legendarny Kosmiczny Mecz to wydarzenie sportowo-kulturalne, w którym udział biorą najsłynniejsze, a przede wszystkim ulubione gwiazdy z całej Polski.

Należy zaznaczyć, że cały dochód ze sprzedaży biletów na Kosmiczny Mecz, zostanie przekazany stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”. 

Już 15 stycznia

Kolejna edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu odbędzie się 15 stycznia 2022 roku w Spodku w Katowicach o godzinie 16:00.

Dzieci do lat 4 nie potrzebują biletu, dzieci do lat 12 obowiązuje bilet ulgowy (należy okazać dokument potwierdzający wiek dziecka podczas sprawdzania biletu). Resztę osób obowiązują bilety standardowe lub VIP. Oczywiście obowiązuje podział na osoby niezaszczepione i zaszczepione. 

Bilety można kupić przez biletyna.pl, kupbilecik.pl lub ebilet.pl, wchodząc w ten link: https://legendarnykosmicznymecz.pl/bilety/

Szczegóły: https://legendarnykosmicznymecz.pl

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/373665484548102/?

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Arteks 10.01.2022 13:23

Ludzie z Rybnika wymyślają imprezy nie tylko znane na Śląsku ale też w całej Polsce! Przed świętami był w TVN program na żywo z różnymi ciekawymi ludźmi typu KMP czy Grubson z rybnickiego pełnego ludzi Rynku - 3 godziny wypełnione przez artystów z Rybnika. Jest się kim i czym chwalić. We wrześniu Polsat zorganizował swoją jubileuszową imprezę charytatywną w Rybniku. Tu zawsze się coś dzieje - nawet w pandemi. Rybnik to jedyne twórcze miasto w regionie.

~Klawesyn (188.147. * .177) 10.01.2022 13:07

Rybnik nawet przerasta impreza dla 600 osób w zimie.