Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Justyna Święty-Ersetic przed nowym sezonem: najważniejsze, że jestem zdrowa

MEDIA. W krótkim wywiadzie dla Interii Sport raciborska lekkoatletka stwierdziła, że przygotowania do sezonu z czempionatami Świata i Europy idą w dobrym kierunku.

Justyna Święty-Ersetic przed nowym sezonem: najważniejsze, że jestem zdrowa
Justyna Święty-Ersetic cieszy się, że skończyły się jej problemy zdrowotne i do ważnych startów w 2022 roku szykuje się w lepszych warunkach niż rok wcześniej (fot. Fanpage JŚ-E)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Podwójna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio stwierdziła, że w 2022 roku „będzie co robić”. - Najważniejsze że jestem zdrowa, bo ostatnio zdrowie szwankowało i dlatego zeszły rok był dla mnie ciężki - przyznała Justyna Ersetic-Święty.

Biegaczka z raciborskich Ocic poinformowała, że czeka ją na początek kilka startów w rywalizacji halowej.

- Przygotowuję się do Halowych Mistrzostw Świata. Później, latem będą Mistrzostwa Świata na stadionie otwartym i Mistrzostwa Europy - stwierdziła zapytana przez Interię Sport o planowane na ten rok wyzwania sportowe.

Przypomnijmy, że w najważniejszym sportowym podsumowaniu roku - Plebiscycie Przeglądu Sportowego Justyna Święty-Ersetic jako jedna z biegaczek sztafety mieszanej, która w Tokio sięgnęła po złoto, zajęła z nią 7 miejsce na 10 sklasyfikowanych i 20 nominowanych.

- To ogromne wyróżnienie, bo grono było piekielnie mocne, zjawiło się w nim multum medalistów i to fantastyczni sportowcy. Jestem troszeczkę zawiedziona, że sztafeta kobieca („Aniołki Matusińskiego”) nie zmieściła się w 10-tce, bo to był nasz największy sukces sportowy w karierze - oznajmiła absolwentka ZSOMS Racibórz w Interii Sport. Święty-Ersetic sama głosowała na Roberta Lewandowskiego, który wygrał Plebiscyt.

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Schock (213.134. * .55) 14.01.2022 20:06

Do czasu...