Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Wodzisławscy strażacy najlepsi w turnieju bowlingowym 

Strażacy z Wodzisławia nie mają sobie równych w regionie jeśli chodzi o… umiejętność gry w kręgle. A najlepszego strażaka-kręglarza ma Jednostka Ratowniczo Gaśnicza w Rydułtowach. 

18 medali w dwa dni 

2 kwietnia odbyły się w Poznaniu mistrzostwa Polski Gold Teamów w Brazylijskim Jiu Jitsu. Nie mogło na nich zabraknąć najmłodszych zawodników klubu Łamator z Raciborza.

Udany rewanż na berlińczykach 

Na byłym lotnisku Tempelhof LKS Cyprzanów rozegrał dwa mecze turniejowe z F&A Berlin w schlagballu.

Belfer Unia na trzecim miejscu 

2 kwietnia odbyła się druga runda Śląskiej ligi juniorów w Tarnowskich Górach (grupa I).

Turniej strzelecki na otwarcie sezonu 

3 kwietnia dwudziestu strzelców wzięło udział w zawodach rozpoczynających sezon strzelecki 2011 Rejonu Radlin organizowanych przez Klub Strzelectwa Sportowego "Rafako" LOK Racibórz.

Gazikova mistrzynią Polski 

W zakończonych mistrzostwach Polski w kategoriach do lat 12 i 18, które odbyły się od 19 do 26 marca w Mielnie, znakomicie spisali się juniorzy Klubu Szachowego Silesia Racibórz.

„Górale” ścigali się na Balatonie  

  W niedzielę 3 kwietnia na wodzisławskim Balatonie zainaugurowano tegoroczny cykl MTB Grand Prix Euroregionu Silesia.  

Bokser z Wodzisławia Mistrzem Polski 

Adam Pawłowski z Wodzisławia wywalczył tytuł mistrzowski wśród juniorów. 

Sport 365 w naszych gazetach 

Od 5 kwietnia w Nowinach Raciborskich, Nowinach Wodzisławskich i Tygodniku Rybnickim znajdziecie regionalną gazetę sportową.

Lewandowski finalistą mistrzostw Polski  

Blisko pięćdziesięciu mistrzów pióra i mikrofonu z całej Polski wzięło udział w 33. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie rozegranych na kortach Warszawianki od 1 do 3 kwietnia 2011 r.