Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[WIDEO] Gwiazda Skrzyszów zremisowała w Piecach

W sobotę na boisku w Piecach siódmy w tabeli katowickiej grupy 3 klasy okręgowej GKS Dąb Gaszowice podejmował wicelidera rozgrywek LKS Gwiazdę Skrzyszów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W materiale wideo najciekawsze akcje z meczu.

Materiał wideo:

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic okręgówki (213.158. * .27) 13.04.2015 14:57
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Sporo okazji z jednej i drugiej strony. Skrzyszów lepszy w pierwszej połowie, Gaszowice lepsze w drugiej. Remis sprawiedliwy chodź trzeba przyznać że sędzia powinien podyktował 2 karne dla Gaszowic w 1 połowie.

gyniuś 12.04.2015 10:40
oceniono 5 razy
5
Zgłoś

Byłem na tym meczu - wnioski - konina jak i z jednej tak i z drugiej strony .

~Podpisz się... (188.137. * .176) 12.04.2015 08:26
oceniono 6 razy
6
Zgłoś

Tutaj przydałaby się akcja WYPIERDOLMY WULGARYZMY ZE STADIONÓW!