Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decor Bełk świetnie zaczął, Dąb Gaszowice udanie skończył [WIDEO, ZDJĘCIA]

Inauguracja IV ligi w Piecach. Debiutujący na tym szczeblu rozgrywkowym GKS Dąb Gaszowice po emocjonującym meczu zremisował z mistrzem poprzedniego sezonu w IV lidze - Decorem Bełk. 

Decor Bełk świetnie zaczął, Dąb Gaszowice udanie skończył [WIDEO, ZDJĘCIA]

Materiał wideo:

Piłkarze Decoru szybko strzelili nie jedną, a dwie bramki. W 1. i 3. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Bysiec. Zespół z Bełku prowadził 2:0, ale nie zadał kolejnego ciosu. Przed przerwą gospodarze strzelili kontaktową bramkę, a jej autorem był Paweł Kulczyk. Dąb zdołał wyrównać do stanu 2:2 za sprawą Grzegorza Brózdy w drugiej części spotkania. Regionalny hit IV ligi zakończył się remisem 2:2.

GKS Dąb Gaszowice - Decor Bełk 2:2 (1:2)

Paweł Kulczyk 37., Grzegorz Brózda 67. - Piotr Bysiec 1., 3.

Dąb Gaszowice: Mirosław Kuczera - Wojciech Orzeł, Krzysztof Sikora, Michał Szczurek, Michał Mazur, Tomasz Reguła, Sebastian Szymura, Michał Pieczka, Paweł Kulczyk, Grzegorz Brózda. Ponadto: Błażej Mandrysz, Mariusz Kraśniewski, Jakub Gnyp, Przemysław Stebel, Łukasz Michalski, Krzysztof Szewczyk, Szymon Jezierski. Trener: Zdzisław Marszolik.

Decor Bełk: Mateusz Łobaczewski - Piotr Bysiec, Andrzej Niewiedział, Dawid Semeniuk, Bartosz Wójcik, Dawid Grabiec, Piotr Groborz, Karol Paryła, Robert Dymowski, Damian Olczak, Łukasz Żyrkowski. Ponadto: Błażej Malcherczyk, Rafał Wybierek, Wojciech Rasek, Grzegorz Jasiczek, Rafał Grzech, Mateusz Gajek, Kamil Brożyński. Trener: Jarosław Kupis.

Sędziowali: Andrzej Chudy, Tomasz Izydorczyk, Sebastian Witulski (KS Zabrze)


MATERIAŁ ZREALIZOWANY NA ZAMÓWIENIE GKS DĄB GASZOWICE. ZAMÓW MECZ TUTAJ!

Podziękowania dla OSP Gaszowice za pomoc w realizacji materiału wideo

31 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~miko (188.137. * .161) 04.09.2017 14:24

mazur-trener nic wielkiego nie wymyślił-- no normalnie selekcjoner !!!

~@mazur (83.4. * .39) 02.09.2017 00:33

@~miko: miko, jesteś tu jeszcze... pisanie z tobą to naprawdę świetny ubaw. kompletnie nic mądrego nie masz do powiedzenia ale mimo to piszesz... no ok, rozumiem że tacy jak ty też muszą być. a przy okazji, że od poniedziałku wracasz do szkoły, to życzę ci samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania. to tylko 10 miesięcy i znów będziesz miał wakacje.

~miko (188.137. * .161) 01.09.2017 14:16

mazur-tyś mioł być trenerem-ty się normalnie marnujesz pisząc te bzdety !!!

~@mazur (83.4. * .19) 30.08.2017 23:52

@~gyniuś: ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu, że trener Gaszowic nic wielkiego na ten mecz nie wymyślił. Gaszowice wygrały ten mecz przez słabość przeciwnika, a nie dzięki jakimś pomysłom trenera. a o tym lewym obrońcy o którym piszesz, to ja mam takie zdanie, że wystawianie go na tej pozycji odbiera mu połowę tego co mógłby dać tej drużynie. to jest zawodnik na lewą pomoc, a nie na obronę.

~miko (188.137. * .161) 30.08.2017 15:57

mazur- godom ci zmień dilera

gyniuś 30.08.2017 07:55

Wymyślił to na co obecnie drużynę dębu stać i to też trzeba umieć robić i to mu trzeba oddać . Dziwię się tylko że drużyna przeciwna nie wykorzystała najsłabszego ogniwa 'Dębu " jakim był jej lewy obrońca ,a pchała się środkiem ,gdzie całkiem dobrze radzili sobie obydwaj stoperzy .

~@mazur (83.4. * .126) 29.08.2017 23:59

@~gyniuś: nie, to nawet nie chodzi o taktyka Marszolika, bo nic specjalnego na ten mecz nie wymyślił, po prostu goście zagrali dużo poniżej oczekiwań.

Pokaż więcej