Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny szykują się do finału [ZDJĘCIA] 

W niedzielę rozegrano 12. kolejkę Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Emocji nie brakowało podczas kolejnych czterech spotkań w Arenie Rafako.

X Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych w Raciborzu. W finale Eko-Okna i Tokai Cobex [ZDJĘCIA][WIDEO] 

W drugi marcowy weekend w hali Arena Rafako rozgrywano X Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. W zaciętym finale na parkiecie obrońca tytułu - Eko Okna zmierzył się z drużyną Tokai Cobex....

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Szybkie porachunki w 11 kolejce [ZDJĘCIA] 

Za nami 11. kolejka rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Na parkiecie Areny Rafako rozegrano kolejne cztery emocjonujące spotkania. Agrotim, Nowiny oraz Lunatycy rozprawili się ze swoimi rywalami w szybkich trzech setach. Juniorki PV Volley Krapkowice...

KS Racibórz zdobywa trzy punkty na swoim terenie [ZJDĘCIA] 

W środę w hali Arena Rafako rozegrano mecz I ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę. Klub Siatkarski Racibórz podjął na swoim terenie VitaSUN MKS BĘDZIN S.A..

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Agrotim goni Lunatyków [ZDJĘCIA] 

W minioną niedzielę rozegrano X kolejkę Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Lunatycy wygrali w tie-breaku z Enterem, Agrotim sprawnie rozprawił się w trzech setach z Omertą, a Progress wygrał ze Złotnikiem. W lidze kobiet...

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Powrót do rozgrywek po świąteczno-noworocznej przerwie dla niektórych [ZDJĘCIA] 

Po świąteczno-noworocznej przerwie wróciły rozgrywki Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Siódma kolejka nie przyniosła niespodzianek. Faworyci zwyciężyli w swoich spotkaniach, chociaż niektórzy potrzebowali zimnego prysznica...

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny po wygranej z Lunatykami zwiększają przewagę nad czołówką [ZDJĘCIA] 

Wyjątkowo w niedzielne popołudnie rozegrano kolejne spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W szóstej kolejce Enter zmierzył się z Agrotimem, Złotnik z Omertą, a Lunatycy z Nowinami. W lidze kobiet pierwsza drużyna...

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter z trudem pokonał Szkołę Językową w V kolejce [ZDJĘCIA] 

W niedzielne przedpołudnie rozegrano cztery spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zobacz jak poszło Twojej ulubionej drużynie.

Podział punktów na szczycie grupy B śląskiej siatkówki [ZDJĘCIA] 

W sobotnim spotkaniu I ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę na parkiecie Areny Rafako w Raciborzu zmierzyła się czołówka grupy B. Klub Siatkarski Racibórz zmierzył się z SK Górnik Radlin. Po wygranym tie-breaku Racibórz zajmuje 1 miejsce...

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Dwa szybkie mecze oraz walka do ostatniego punktu [ZDJĘCIA] 

W niedzielne przedpołudnie rozegrano cztery spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zobacz jak poszło Twojej ulubionej drużynie.

Enter mistrzem 25. sezonu Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej ZOO-MAR JP Telebim RLPS [NOWE ZDJĘCIA I WYRÓŻNIENIA]  

23 kwietnia w Arenie Rafako rozegrano jubileuszowy finał 25 sezonu Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. To było wielkie święto dla wszystkich miłośników siatkówki. Po nieudanych ostatnich dwóch sezonach tym razem udało się sfinalizować rozgrywki z przytupem.

Prawdziwe siatkarskie święto przed nami. Już w sobotę finały ZOO-MAR JP Telebim RLPS! 

Już w ten weekend zapraszamy na 25 finały Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. RLPS obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia i jest to kawał siatkarskiej historii Raciborza. Zapraszamy wszystkich do kibicowania swoim ulubieńcom.

Klub Siatkarski Racibórz przełamał falę pecha [ZDJĘCIA]  

W Powiatowym Centrum Sportu odbył się mecz w ramach rozgrywek 2 ligi śląskiej w siatkówkę mężczyzn. Klub Siatkarski Racibórz zmierzył się z MKS Będzin, który zajmuje jedno miejsce niżej w tabeli.

Uczniowie SP 18 w Raciborzu wygrali Finał Miejski w siatkówce [ZDJĘCIA]  

Tym razem na parkiecie Areny Rafako zmagania siatkarskie w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej prowadzili chłopcy.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter zwycięski w meczu na szczycie [ZDJĘCIA]  

Za nami 14. kolejka rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Na parkiecie Areny Rafako zostało rozegranych pięć spotkań. W lidze kobiet faworytki - TKKF Jastrząb oraz Inbras Lejdis bez problemów pokonały swoje rywalki w trzech setach. W emocjonującym meczu na szczycie Enter pokonał Lunatyków wynikiem 3:1. Złotnik zdobył pierwsze ligowe punkty...

Reprezentacja SP w Krzanowicach wygrała finał miejski czwórek siatkarskich dziewcząt [ZDJĘCIA]  

SP w Krzanowicach pokonała SP 18 w Raciborzu 2:1 w finale miejskim czwórek siatkarskich dziewcząt klas 4-6. 

Komplet punktów dla Klubu Siatkarskiego Racibórz w spotkaniu z Koniecpolem [ZDJĘCIA]  

W sobotni wieczór w hali Powiatowego Centrum Sportu w Raciborzu rozegrano mecz II ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę. Po wygranym tie-breaku w Będzinie seniorzy Klubu Siatkarskiego Racibórz wygrali kolejne spotkanie. Przeciwnikiem w drugiej kolejce był MLKS Pilica Koniecpol.

Centralny Akademicki Ośrodek Siatkarski nabiera realnych kształtów 

W poniedziałek 7 marca 2022 r. w Raciborzu odbył się I Festiwal Sportu, w którym udział wzięli zawodnicy Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, a w czwartek 10 marca 2022 r. Prezes KS Jastrzębski Węgiel Adam Gorol podpisał z Prezydentem Miasta Racibórz Dariuszem Polowym wieloletnią umowę o współpracy.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Niesamowity zwrot akcji w meczu na szczycie [ZDJĘCIA]  

W Arenie Rafako rozegrano 12. kolejkę rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. W meczu na szczycie Enter zmierzył się z Nowinami. Początkowa przewaga Nowin została rozbita i Enter odrobił stratę, a następnie wygrał tie-breaka. W kolejnych spotkaniach Agrotim bez problemu w trzech setach pokonał Złotnika, a Lunatycy z podobnym skutkiem Szkołę...

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Udany dzień dla PV Volley z Krapkowic [ZDJĘCIA]  

Za nami 11. kolejka rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Na parkiecie Areny Rafako rozegrano pięć spotkań na dwóch boiskach. Lunatycy pewnie w trzech setach pokonali osłabioną Omertę, Szkoła językowa zwyciężyła z Agrotimem 3:1, a Nowiny bez problemu pokonały Złotnika.W lidze kobiet juniorki PV Volley w wyrównanym meczu pokonały 3:2...

Szybkie zwycięstwo siatkarek UKS-u Krzanowice z Częstochową [ZDJĘCIA]  

W niedzielne popołudnie przy akacjowej w Krzanowicach rozegrano mecz 8. kolejki I ligi śląskiej kobiet w siatkówkę. Miejscowa drużyna UKS-u podejmowała rywalki z Częstochowy. Faworytki z Krzanowic nie zawiodły w tym spotkaniu i szybko wygrały w trzech seatach do 14, 16 oraz 8 punktów.

Nowa szansa dla siatkówki w Raciborzu 

W czwartek 27 stycznia odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli władz Raciborza, placówek oświatowych w mieście i Jastrzębskiego Węgla.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Faworyci nie zawiedli w dziewiątej kolejce [ZDJĘCIA]  

W Arenie Rafako rozegrano 9. kolejkę Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym meczu Enter dopisał kolejne zwycięstwo do swojej listy w starciu z Progressem. W kolejnej turze Lunatycy oraz Nowiny pokonały swoich przeciwników bez straty seta. Zapraszamy do galerii zdjęć z wszystkich meczów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Lunatycy pogonili Nowiny [ZDJĘCIA]  

W Arenie Rafako rozegrano 8. kolejkę Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W pierwszym spotkaniu Enter pokonał Omertę 3:1, a na przeciwnym boisku w lidze kobiet juniorki PV Volley w tie-breaku zwyciężyły z TKKF Jastrząb. W kolejnej turze Progress bez problemu poradził sobie ze Złotnikiem 3:0, a Lunatycy pogonili Nowiny 3:1.

W Raciborzu odbył się Turniej Siatkarskich Dwójek 

W czwartek 30 grudnia w hali widowiskowo - sportowej przy ul. Łąkowej 31 w Raciborzu odbył się Turniej Siatkarskich Dwójek. 

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Enter na pierwszym miejscu w rundzie zasadniczej [ZDJĘCIA]   

W niedzielę rozegrano siódmą kolejkę Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W ostatnich spotkaniach w tym roku kalendarzowym w zaciętym tie-breaku Enter pokonał Lunatyków, a Omerta wynikiem 3:1 wygrała ze Złotnikiem. W kolejnych spotkaniach Nowiny bez straty seta zwycieżyły z Agrotim, a w lidze kobiet Inbras Lejdis bez problemu pokonały PCS Racibórz.

Racibórz będzie współpracować z Mistrzami Polski [ZDJĘCIA]  

Miasto wykonało ważny krok w kwestii rozwoju siatkówki w Raciborzu. W ubiegły piątek (10.12) podpisany został przez Prezydenta Miasta oraz prezesa Jastrzębskiego Węgla list intencyjny w sprawie szkolenia młodzieży.

Zobacz więcej