TRAMPKARZE – wyniki i tabele końcowe
Najmłodsi adepci futbolu mają już piłkarskie wakacje. Sprawdź wyniki ostatnich meczów bieżącego sezonu oraz tabele końcowe wszystkich 16 grup rozgrywkowych Podokręgów Racibórz i Rybnik.
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 07.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 10 | 23 | 51:13 |
2. | Pietrowice Wielkie | 10 | 22 | 54:17 |
3. | Pszów | 10 | 19 | 50:14 |
4. | Kuźnia Raciborska | 10 | 17 | 49:15 |
5. | Nędza | 10 | 6 | 12:93 |
6. | Gorzyce | 10 | 0 | 6:70 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 07.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 10 | 28 | 41:13 |
2. | Rafako Racibórz | 10 | 24 | 51:12 |
3. | Lubomia | 10 | 16 | 40:32 |
4. | Grzegorzowice | 10 | 12 | 32:32 |
5. | Lyski | 10 | 7 | 21:38 |
6. | Adamowice | 10 | 1 | 12:70 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 07.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 8 | 22 | 64:11 |
2. | Borucin | 8 | 19 | 64:20 |
3. | Rudnik | 8 | 12 | 36:35 |
4. | Gaszowice | 8 | 3 | 11:50 |
5. | Krzyżkowice | 8 | 3 | 7:66 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa D (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 07.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kobyla | 8 | 21 | 67:12 |
2. | Płonia Racibórz | 8 | 21 | 78:10 |
3. | Górki Śląskie | 8 | 9 | 32:52 |
4. | Chałupki | 8 | 9 | 18:55 |
5. | Raszczyce | 8 | 0 | 1:67 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (21.06.2014)
Wodzisław Śląski – Żory 3:2 (1:0)
Czerwionka – Ruptawa 1:4 (0:2)
Wynik zaległego meczu XIX kolejki (18.06.2014)
Ruptawa – Wodzisław Śląski 3:9 (0:7)
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 20 | 45 | 64:29 |
2. | Żory | 20 | 44 | 97:36 |
3. | Ruptawa | 20 | 32 | 60:50 |
4. | Czerwionka | 20 | 25 | 38:44 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (21.06.2014)
Rydułtowy – Rymer Rybnik 4:2 (2:1)
RKP Rybnik – Forteca Świerklany 10:3 (6:1)
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 20 | 31 | 53:42 |
2. | Rydułtowy | 20 | 25 | 50:59 |
3. | Forteca Świerklany | 20 | 25 | 59:57 |
4. | Rymer Rybnik | 20 | 4 | 28:132 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 14.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 10 | 25 | 32:12 |
2. | Szczerbice | 10 | 22 | 56:13 |
3. | Rowień | 10 | 15 | 34:39 |
4. | Radlin | 10 | 11 | 24:42 |
5. | Boguszowice | 10 | 9 | 28:32 |
6. | Niewiadom | 10 | 4 | 19:55 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 14.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Leszczyny | 10 | 23 | 52:8 |
2. | Mszana | 10 | 22 | 37:18 |
3. | Ochojec | 10 | 18 | 35:24 |
4. | Gotartowice | 10 | 11 | 21:42 |
5. | Palowice | 10 | 8 | 22:39 |
6. | Polaris Żory | 10 | 3 | 12:48 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 14.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Żory | 18 | 54 | 192:9 |
2. | Wodzisław Śląski | 18 | 39 | 116:32 |
3. | Żory II | 18 | 33 | 73:57 |
4. | Jejkowice | 18 | 30 | 88:88 |
5. | Wilchwy | 18 | 28 | 89:66 |
6. | Bełk | 18 | 28 | 70:87 |
7. | Jastrzębie-Bzie | 18 | 21 | 58:78 |
8. | Stanowice | 18 | 6 | 9:251 |
9. | Czuchów* | 18 | 24 | 95:32 |
10. | Godów* | 18 | 3 | 12:108 |
*Drużyny wycofane z bieżących rozgrywek.
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 06.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Czyżowice | 10 | 28 | 46:15 |
2. | Tworków | 10 | 22 | 34:16 |
3. | Kuźnia Raciborska | 10 | 13 | 13:28 |
4. | Pszów | 10 | 12 | 24:31 |
5. | Nędza | 10 | 7 | 13:30 |
6. | Krzanowice | 10 | 5 | 10:20 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 06.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Lubomia | 10 | 30 | 46:9 |
2. | Gorzyce | 10 | 21 | 42:25 |
3. | Rudy | 10 | 19 | 30:15 |
4. | Gracz Lyski | 10 | 10 | 25:27 |
5. | Zabełków | 10 | 4 | 11:50 |
6. | Rzuchów | 10 | 4 | 15:43 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 06.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Kokoszyce | 8 | 21 | 42:10 |
2. | Zawada | 8 | 19 | 23:7 |
3. | Studzienna | 8 | 11 | 19:26 |
4. | Turza Śląska | 8 | 7 | 12:27 |
5. | Pstrążna | 8 | 0 | 6:32 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 14.06.2014 roku.
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 10 | 27 | 51:3 |
2. | Jastrzębie | 10 | 27 | 57:13 |
3. | Świerklany | 10 | 12 | 20:26 |
4. | Chwałowice | 10 | 10 | 12:46 |
5. | Czerwionka | 10 | 9 | 18:34 |
6. | Rydułtowy | 10 | 4 | 9:45 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (21.06.2014)
Leszczyny – Ikar Racibórz 0:4 (0:1)
Forteca Świerklany – Baranowice 3:0 (1:0)
Rój – Gołkowice 0:2 (0:1)
Czerwionka II – Krostoszowice 2:1 (1:1)
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 14 | 35 | 53:9 |
2. | Gołkowice | 14 | 35 | 37:13 |
3. | Ikar Racibórz | 14 | 32 | 47:20 |
4. | Baranowice | 14 | 17 | 32:35 |
5. | Rój | 14 | 16 | 32:40 |
6. | Leszczyny | 14 | 12 | 21:41 |
7. | Czerwionka II | 14 | 9 | 28:65 |
8. | Krostoszowice | 14 | 7 | 30:57 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (18/21.06.2014)
Jastrzębie – Rymer Rybnik 7:2 (3:1)
Unia Racibórz – Żory 2:1 (0:0)
RKP Rybnik – Wodzisław Śląski 1:1 (1:1)
Dębieńsko – pauza
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 12 | 31 | 73:6 |
2. | Wodzisław Śląski | 12 | 28 | 56:10 |
3. | Jastrzębie | 12 | 25 | 57:17 |
4. | Żory | 12 | 16 | 27:26 |
5. | Unia Racibórz | 12 | 13 | 24:35 |
6. | Rymer Rybnik | 12 | 10 | 28:43 |
7. | Dębieńsko | 12 | 0 | 1:129 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIV kolejki (21.06.2014)
Ochojec – Moszczenica 3:5 (1:3)
Skrzyszów – Wilchwy 1:1 (0:1)
Jejkowice – Książenice 3:1 (1:0)
Świerklany – Radziejów-Popielów 6:4 (4:2)
MIEJSCE | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1. | Świerklany | 14 | 35 | 67:26 |
2. | Moszczenica | 14 | 27 | 45:28 |
3. | Skrzyszów | 14 | 25 | 40:21 |
4. | Jejkowice | 14 | 25 | 45:31 |
5. | Wilchwy | 14 | 23 | 34:35 |
6. | Książenice | 14 | 10 | 24:41 |
7. | Radziejów-Popielów | 14 | 9 | 37:58 |
8. | Ochojec | 14 | 6 | 19:71 |
Uwaga! W przypadku tej samej liczby punktów o miejscach w tabeli końcowej decydują wyniki bezpośrednich spotkań.