Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bełk ograł Przyszowice. Zobacz fotorelację

Drugie zwycięstwo odnieśli piłkarze LKS Bełk w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi.

Bełk ograł Przyszowice. Zobacz fotorelację

W trzecim meczu na czwartoligowych boiskach piłkarze z Bełku zmierzyli się z ekipą Jedność 32 Przyszowice. W dwóch pierwszych kolejkach podopieczni Jacka Polaka wygrali na inaugurację z Unią Racibórz i przegrali w Jasienicy. Rywal Bełku w dwóch pierwszych kolejkach przegrał oba mecze, tracąc w każdym spotkaniu po 4 bramki. Nie inaczej było w Bełku. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla miejscowych, chociaż zwycięstwo Bełku mogło być bardziej okazałe.
Więcej w najbliższym Tygodniku Rybnickim.

LKS Bełk - Jedność 32 Przyszowice 4:2 (1:0)
Bramki: Szary (28.), Wybierek (58.) Bysiec (62., 70.) – Piewko (53.), Hajok (74.)

Bełk: Mateusz Łobaczewski, Rafał Wybierek, Marcin Polak (58. Michał Stryczek), Kamil Kaczmarczyk, Dawid Semeniuk, Grzegorz Jasiczek, Wojciech Rasek, Dominik Słaby (46. Jacek Drapacz), Sławomir Szary, Piotr Bysiec (73. Michał Pieczka), Damian Olczak (79. Adam Stanek).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].