Poniedziałek, 23 września 2019

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Sukces siatkarzy KS AZS Rafako Racibórz

23.06.2015 10:32 | 0 komentarzy | kozz

Brązowy medal Mistrzostw Śląska Młodzików w Siatkówce Plażowej dla siatkarzy KS AZS Rafako Racibórz Daniela Nadskakulskiego i Wojciecha Szweda.

Sukces siatkarzy KS AZS Rafako Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

21 czerwca w Radlinie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Młodzików w Siatkówce Plażowej. W zawodach rozgrywanych systemem brazylijskim (druga porażka eliminuje z turnieju) brało udział dwanaście najlepszych par z rocznika 2000 i młodsi w tym trzy drużyny reprezentujące KS AZS Rafako Racibórz.

Świetnie zaprezentowała się para Daniel Nadskakulski – Wojciech Szwed, która w całym turnieju przegrała 2-1 tylko spotkanie półfinałowe z późniejszymi mistrzami z Radlina Beniaminem Graniecznym i Jakubem- Bugajskim, których udało się pokonać Wojtkowi i Danielowi we wcześniejszej fazie  turnieju.

Tabela Końcowa Mistrzostw Śląska Młodzików w Siatkówce Plażowej:
1. Granieczny Beniamin, Bugajski Jakub SK JSW KOKS Radlin
2. Woźniak Kacper, Kasprzyk Jakub MTS Winner Czechowice-Dziedzice
3. Nadskakulski Daniel, Szwed Wojciech KS AZS Rafako Racibórz
4. Grygiel Filip, Skupień Daniel SK JSW KOKS Radlin
5. Franczak Kamil, Urbański Dominik MKS MOS Interpromex Będzin
5. Nabiałczyk Dawid, Zabielny Filip Sokół Katowice
7. Budny Mikołaj, Koziński Marcel MTS Winner Czechowice-Dziedzice

7. Walawski Kacper, Tkocz Mateusz SK JSW KOKS Radlin

9. Rybiński Wojciech, Nowodworski Maciej KS AZS Rafako Racibórz

9. Polak Patryk, Sokolik Mateusz KS AZS Rafako Racibórz

9. Konieczny Kamil, Wróblewski Dominik SK JSW KOKS Radlin

9. Niestrój Wojciech, Staszewski Karol TS Volley Rybnik

Cztery najlepsze pary uzyskały awans do Półfinałów Mistrzostw Polski i na obozy przygotowawcze Kadry Śląska Młodzików.
W innych kategoriach wiekowych zawodnicy KS AZS Rafako Racibórz również byli w czołówce :
Kadet (rocznik 1998 i młodsi) – 5 miejsce Maksymilian Skowronek, Karol Korus
Junior (rocznik 1996 i młodsi) – 7 miejsce Przemysław Grabczyński,
Mateusz Rusek w parze z Michałem Dziadkiem wywalczyli srebrny medal w Licealiadzie Szkolnej.

Marcin Polowczyk