Niedziela, 15 września 2019

imieniny: Albina, Nikodema, Marii

RSS

Turniej siatkówki plażowej w Chałupkach

23.06.2015 10:40 | 0 komentarzy | kozz

20 czerwca w ramach Dni Sportu na Ośrodku Rekreacji, Sportu i Wypoczynku w Chałupkach odbył się turniej plażowej piłki siatkowej, w którym uczestniczyły drużyny z województwa śląskiego. Były to drużyny z Jastrzębia-Zdroju, Zabrza, Rybnika i oczywiście dwie drużyny z Chałupek reprezentujące sekcję piłki siatkowej IMPACTO LKS Chałupki.

Turniej siatkówki plażowej w Chałupkach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym roku w zawodach brał udział siatkarz Plus Ligi zawodnik klubu Efectora Kielce Grzegorz Pająk – rozgrywający tejże drużyny.

W związku z tym, że część siatkarzy biorących udział w tegorocznym turnieju gra zawodowo w I lidze siatkówki i Plus Lidze turniej stał na wysokim poziomie, co przełożyło się na sukcesy zawodników gospodarzy -  najlepsza drużyna zajęła IV miejsce, co z drugiej strony jest sukcesem amatorów piłki siatkowej z Chałupek.

Zgodnie z przewidywaniami pierwsze miejsce zajął Grzegorz Pająk ze swoim partnerem. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy, które ufundował sponsor Andrzej Kaczor. Turniej w Chałupkach odbywał się już po piąty i planowany jest już na przyszły rok.