środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Koszulki były mokre! W Nędzy walczyli o puchar wójta

27.01.2016 11:33 | 1 komentarz | Magda

Ponad 80 uczestników walczyło o puchar Wójta Gminy Nędza w turnieju tenisa stołowego jaki corocznie organizuje Zespół Szkolno-Gimnazjalny. - Co roku duże zainteresowanie udowadnia, że ludzie lubią się poruszać i że naprawdę warto tę imprezę organizować – cieszy się organizator Sylwester Bobrzik.

Koszulki były mokre! W Nędzy walczyli o puchar wójta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To była już XVI edycja imprezy. Co roku cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale i dorosłych. W tym roku najliczniejszą grupę stanowiła młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

- Cieszymy się, że na nasz turniej co roku przyjeżdżają mieszkańcy nie tylko naszej gminy - mówił organizator Sylwester Bobrzik, nauczyciel Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy.

Impreza co roku odbywa się pod patronatem wójta gminy.

- Zależy nam na popularyzacji aktywnego stylu życia, w tym przypadku w szczególności tenisa stołowego - podkreślał organizator. - A pomyliłby się ten, kto by pomyślał, że nie da się przy nim zmęczyć. Podczas gry koszulka bywa mokra - przyznał nauczyciel.

Miejsca w poszczególnych kategoriach:

Szkoła podstawowa:

1. Oliwer Sliwka

2. Szymon Gromotka

3. Patrick Tulec

Gimnazjum:

1. Dominik Depta

2. Szymon Śmieszek

3. Szymon Augustyn

Szkoła ponadgimnazjalna:

1. Michał Gacka

2. Mateusz Gwoźdź

Open mężczyźni:

1. Grzegorz Reich

2. Bronisław Depta

3. Joachim Gromotka

Na wyróżnienie także zasłużyły Maria Bartosz oraz Gloria Depta (grając odpowiednio pierwsza w open mężczyźni, druga z chłopcami SP).