środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

TS Volley Rybnik: znamy skład na nowy sezon. Aż 9 wychowanków!

14.07.2016 10:00 | 0 komentarzy | KP

Przygotowujący się do drugoligowych rozgrywek siatkarski klub TS Volley Rybnik podał skład na sezon 2016/2017. Czy zespół prowadzony przez trenera Dariusza Luksa włączy się w walkę o awans do I ligi?

TS Volley Rybnik: znamy skład na nowy sezon. Aż 9 wychowanków!
fot. TS Volley Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W porównaniu z poprzednim sezonem w siatkarskim klubie z Rybnika doszło do kilku zmian. Zespół z różnych powodów opuścili Aleksander Galiński, Łukasz Taterka, Radosław Niestrój, Bartosz Skolimowski i Rafał Pawlak. Do drużyny powrócił Krystian Lipiec (przyjmujący), który w poprzednim sezonie grał w Raciborzu. Skład uzupełnili nowi zawodnicy, czyli Damian Pilichowski (libero), Tomasz Pizuński (przyjmujący), Mateusz Andruszek (atakujący) i Adam Barteczko (rozgrywający). Na 15 zawodników w pierwszym zespole, aż 9 jest wychowankami TS Volley.

Kadra TS Volley Rybnik na sezon 2016/2017: Arkadiusz Terlecki (środkowy, wychowanek), Błażej Podleśny (rozgrywający, wychowanek), Adam Barteczko (rozgrywający), Damian Wagner (rozgrywający, wychowanek), Michał Łata (przyjmujący, wychowanek), Tomasz Pizuński (przyjmujący), Michał Szmajduch ( przyjmujący, wychowanek), Krystian Lipiec (przyjmujący), Bartosz Jarzembowicz (środkowy), Sebastian Zimny (środkowy, wychowanek), Wojciech Zubko (środkowy, wychowanek), Michał Dudek (atakujący, wychowanek), Mateusz Andruszek (atakujący), Damian Pilichowski (libero), Piotr Rutkowski (libero, wychowanek).

Okres przygotowawczy rybniccy siatkarze rozpoczną 1 sierpnia i trenować będą na własnych obiektach.