środa, 18 października 2017

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

21.08.2016 20:46 | 1 komentarz | (ak)

ROW Rybnik ograny przez Olimpię Zambrów. Jastrzębie wciąż niepokonane, natomiast Unia Turza Śląska nie wyszła na boisko, bo aura wywinęła niezły numer. Pierwsze zwycięstwo odniósł Bełk, kolejne punkty zgarnęła Granica Ruptawa, a Unia Racibórz dostała sromotne lanie. W okręgówkach i niższych klasach rozgrywkowych bardzo dużo niespodzianek. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki IV kolejki (19/20.08.2016)

Olimpia Zambrów – ROW Rybnik 1:0 (1:0)

Polonia Bytom – Bełchatów 2:0 (0:0)

Rozwój Katowice – Radomiak Radom 1:1 (1:1)

Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo 4:1 (1:0)

Odra Opole – Warta Poznań 4:1 (3:0)

Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)

Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo 2:0 (2:0)

Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Opole41011:3
2.Raków Częstochowa41011:5
3.Puszcza Niepołomice474:1
4.Stargard Szczeciński477:5
5.Kotwica Kołobrzeg474:3
6.Polonia Bytom466:0
7.Gryf Wejherowo466:7
8.Radomiak Radom453:3
9.Polonia Warszawa455:6
10.Rozwój Katowice445:5
11.ROW Rybnik443:3
12.Legionovia Legionowo445:6
13.Bełchatów435:4
14.Olimpia Elbląg433:5
15.Siarka Tarnobrzeg433:7
16.Stal Stalowa Wola432:7
17.Olimpia Zambrów432:9
18.Warta Poznań413:9

Siarka Tarnobrzeg za niespełnienie wymogów licencyjnych została ukarana odjęciem 1 punktu.

Bełchatów za niespełnienie wymogów licencyjnych został ukarany odjęciem 3 punktów.

Polonia Bytom za niespełnienie wymogów licencyjnych została ukarana odjęciem 4 punktów.

Zapowiedź V kolejki (24.08.2016)

Bełchatów – Odra Opole (śr 17:00), Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice (śr 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów (śr 17:00), Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola (śr 17:00), Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa (śr 17:30), Warta Poznań – Polonia Warszawa (śr 17:30), Gryf Wejherowo – Polonia Bytom (śr 18:00), Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński (śr 18:00), Kotwica Kołobrzeg – ROW Rybnik (śr 20:00).

Zapowiedź VI kolejki (27/28.08.2016)

Raków Częstochowa – ROW Rybnik (sb 16:00), Odra Opole – Gryf Wejherowo (sb 17:00), Polonia Bytom – Legionovia Legionowo (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Warta Poznań (sb 17:00), Olimpia Zambrów – Radomiak Radom (sb 17:00), Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg (sb 20:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice (nd 15:00), Polonia Warszawa – Bełchatów (nd 19:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki V kolejki (20/21.08.2016)

Piast Żmigród – Jastrzębie 1:2 (0:1)

Górnik Wałbrzych – Pniówek Pawłowice 1:2 (0:0)

Olimpia Kowary – Polkowice 1:1 (1:0)

Ruch Zdzieszowice – Stal Brzeg 0:0

Falubaz Zielona Góra – Górnik Zabrze II 2:0 (0:0)

Śląsk Wrocław II – Ślęza Wrocław 4:5 (4:1)

Lechia Dzierżoniów – Miedź Legnica II 1:3 (1:2)

Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)

Unia Turza Śląska – Stal Bielsko-Biała (z powodu obfitych opadów deszczu i złego stanu boiska mecz przełożony na 24.09.2016, sb 16:00)

Wyniki IV kolejki (17.08.2016)

Polkowice – Unia Turza Śląska 2:0 (0:0)

Jastrzębie – Lechia Dzierżoniów 2:2 (1:2)

Stal Brzeg – Śląsk Wrocław II 0:0

Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice 0:1 (0:0)

Ślęza Wrocław – Piast Żmigród 4:2 (2:0)

Miedź Legnica II – Olimpia Kowary 4:2 (1:0)

Stal Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (1:0)

Skra Częstochowa – Górnik Wałbrzych (mecz przełożony na 23.09.2016, pt 19:00)

Pniówek Pawłowice – Falubaz Zielona Góra (mecz przełożony na 24.09.2016, sb 16:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rekord Bielsko-Biała51111:4
2.Jastrzębie5118:5
3.Miedź Legnica II51013:7
4.Ślęza Wrocław51011:10
5.Stal Brzeg5910:4
6.Skra Częstochowa486:3
7.Ruch Zdzieszowice584:3
8.Stal Bielsko-Biała477:5
9.Unia Turza Śląska465:4
10.Pniówek Pawłowice467:7
11.Górnik Zabrze II555:6
12.Falubaz Zielona Góra456:8
13.Polkowice546:9
14.Piast Żmigród547:12
15.Olimpia Kowary537:10
16.Śląsk Wrocław II528:12
17.Lechia Dzierżoniów524:11
18.Górnik Wałbrzych413:8

Zapowiedź VI kolejki (27/28.08.2016)

Miedź Legnica II – Piast Żmigród (sb 13:00), Jastrzębie – Śląsk Wrocław II (sb 17:00), Pniówek Pawłowice – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Ślęza Wrocław – Ruch Zdzieszowice (sb 17:00), Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (sb 17:00), Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra (sb 17:00), Polkowice – Lechia Dzierżoniów (sb 18:00), Unia Turza Śląska – Olimpia Kowary (nd 17:00), Górnik Zabrze II – Górnik Wałbrzych (nd 17:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki III kolejki (20/21.08.2016)

Granica Ruptawa – Krupiński Suszec 2:1 (0:0)

Radziechowy-Wieprz – Unia Racibórz 6:1 (2:0)

Polonia Łaziska Górne – Bełk 0:1 (0:1)

Lędziny – Czaniec 0:1 (0:1)

Orzeł Mokre – Iskra Pszczyna 0:2 (0:0)

Szczakowianka Jaworzno – Spójnia Landek 0:2 (0:1)

Wilki Wilcza – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:1 (1:1)

Concordia Knurów – Gwarek Ornontowice 1:1 (0:0)

Beskid Skoczów – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:0)

Wyniki II kolejki (17.08.2016)

Unia Racibórz – Granica Ruptawa 2:2 (2:1)

Bełk – Radziechowy-Wieprz 0:2 (0:1)

Krupiński Suszec – Concordia Knurów 0:4 (0:3)

Drzewiarz Jasienica – Wilki Wilcza 1:0 (0:0)

Czaniec – Beskid Skoczów 3:0 (0:0)

Spójnia Landek – Orzeł Mokre 2:0 (0:0)

Gwarek Ornontowice – Lędziny 1:2 (0:1)

Iskra Pszczyna – Polonia Łaziska Górne 3:6 (3:4)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Szczakowianka Jaworzno 0:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radziechowy-Wieprz3910:1
2.Czaniec396:0
3.Spójnia Landek397:2
4.Drzewiarz Jasienica394:1
5.Granica Ruptawa379:3
6.Lędziny367:3
7.Concordia Knurów346:3
8.Unia Racibórz345:9
9.Polonia Łaziska Górne338:7
10.Wilki Wilcza334:4
11.Beskid Skoczów335:7
12.Szczakowianka Jaworzno332:4
13.Iskra Pszczyna335:8
14.Orzeł Mokre332:5
15.Bełk331:7
16.Gwarek Ornontowice315:8
17.Podbeskidzie B-B II302:7
18.Krupiński Suszec302:11

Zapowiedź IV kolejki (27.08.2016)

Bełk – Orzeł Mokre (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Unia Racibórz (sb 17:00), Gwarek Ornontowice – Granica Ruptawa (sb 17:00), Krupiński Suszec – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Wilki Wilcza – Beskid Skoczów (sb 17:00), Czaniec – Concordia Knurów (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Szczakowianka Jaworzno (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Lędziny (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (sb 17:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki II kolejki (20.08.2016)

Buk Rudy – Rachowice 3:0 (1:0)

Zameczek Czernica – Rymer Rybnik 4:1 (2:0)

Naprzód Rydułtowy – Sokół Łany Wielkie 4:2 (0:1)

ROW Rybnik II – Czarni Pyskowice 7:1 (3:1)

Łabędy – Dąb Gaszowice 0:3 (0:1)

Jedność Przyszowice – Nędza 3:2 (2:0)

Drama Zbrosławice – Unia Książenice 1:2 (1:1)

Przyszłość Ciochowice – Młodość Rudno 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zameczek Czernica267:2
2.Unia Książenice266:1
3.Dąb Gaszowice266:2
4.Przyszłość Ciochowice263:1
5.Drama Zbrosławice2311:4
6.ROW Rybnik II239:4
7.Buk Rudy234:2
8.Nędza236:5
9.Jedność Przyszowice133:2
10.Naprzód Rydułtowy236:6
11.Łabędy231:3
12.Sokół Łany Wielkie202:5
13.Rymer Rybnik101:4
14.Rachowice201:6
15.Młodość Rudno202:11
16.Czarni Pyskowice201:11

Zapowiedź III kolejki (27/28.08.2016)

Drama Zbrosławice – ROW Rybnik II (sb 12:00), Nędza – Zameczek Czernica (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Naprzód Rydułtowy (sb 17:00), Rymer Rybnik – Buk Rudy (sb 17:00), Sokół Łany Wielkie – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Czarni Pyskowice – Łabędy (sb 17:00), Młodość Rudno – Unia Książenice (nd 17:00), Rachowice – Przyszłość Ciochowice (nd 17:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)

Wyniki II kolejki (20/21.08.2016)

Gołkowice – Tworków 1:1 (0:1)

Krzyżanowice – Rafako Racibórz 4:1 (1:1)

Polonia Łaziska – Naprzód Borucin 5:1 (2:1)

Naprzód Syrynia – Polonia Marklowice 3:2 (0:0)

Przyszłość Rogów – Gwiazda Skrzyszów 2:0 (1:0)

Naprzód Czyżowice – APN Odra Wodzisław Śląski 1:2 (0:0)

Forteca Świerklany – Silesia Lubomia 2:2 (2:0)

Naprzód Zawada – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 4:1 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzyżanowice267:3
2.Naprzód Zawada265:1
3.Naprzód Syrynia266:3
4.Silesia Lubomia245:2
5.APN Odra Wodzisław Śl.242:1
6.MKP Odra Wodzisław Śl.235:4
7.Przyszłość Rogów233:2
8.Polonia Łaziska235:5
9.Naprzód Borucin233:6
10.Forteca Świerklany223:3
11.Tworków212:4
12.Gwiazda Skrzyszów211:3
13.Rafako Racibórz211:4
13.Gołkowice211:4
15.Polonia Marklowice204:6
16.Naprzód Czyżowice201:3

Zapowiedź III kolejki (27/28.08.2016)

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Naprzód Czyżowice (sb 17:00), Polonia Marklowice – Gołkowice (sb 17:00), Rafako Racibórz – Naprzód Syrynia (sb 17:00), Naprzód Borucin – Naprzód Zawada (nd 15:00), APN Odra Wodzisław Śląski – Krzyżanowice (nd 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Polonia Łaziska (nd 17:00), Silesia Lubomia – Przyszłość Rogów (nd 17:00), Tworków – Forteca Świerklany (nd 17:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (20/21.08.2016)

Buków – Kobyla 1:2 (0:1)

Studzienna – Lyski 0:1 (0:0)

Ocice Racibórz – Chałupki 2:2 (1:1)

Pietrowice Wielkie – Pszów 3:1 (2:1)

Gorzyce – Zawada Książęca 1:0 (0:0)

Kuźnia Raciborska – Raszczyce 1:6 (1:2)

Brzezie – Krzanowice 1:2 (0:0)

Rzuchów – Nowa Wieś 2:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice2611:1
2.Lyski2610:2
3.Kobyla268:2
4.Gorzyce267:1
5.Raszczyce248:3
6.Zawada Książęca233:1
7.Buków233:2
8.Pszów234:4
9.Pietrowice Wielkie234:7
10.Chałupki224:4
11.Nowa Wieś212:4
12.Rzuchów214:11
13.Ocice Racibórz212:11
14.Brzezie202:5
15.Studzienna200:4
16.Kuźnia Raciborska202:12

Zapowiedź III kolejki (27/28.08.2016)

Nowa Wieś – Studzienna (sb 17:00), Buków – Pszów (sb 17:00), Krzanowice – Pietrowice Wielkie (sb 17:00), Chałupki – Brzezie (sb 17:00), Raszczyce – Ocice Racibórz (sb 17:00), Kobyla – Rzuchów (nd 15:00), Zawada Książęca – Kuźnia Raciborska (nd 17:00), Lyski – Gorzyce (nd 17:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (20/21.08.2016)

Żory – Orzepowice 3:0 (0:0)

Radlin – Chwałowice 1:1 (1:1)

Jejkowice – Wilchwy 4:4 (1:1)

Czerwionka – Połomia 3:1 (2:0)

Mszana – Boguszowice 1:0 (0:0)

Niewiadom – Grabownia-Golejów 2:7 (1:4)

Ochojec – Baranowice 3:2 (2:1)

Gotartowice – Jastrzębie-Bzie 5:0 (0:0)

Kamień – Radziejów-Popielów 0:8 (0:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radziejów-Popielów3917:1
2.Czerwionka3914:1
3.Mszana374:1
4.Połomia3613:4
5.Baranowice3610:5
6.Boguszowice367:2
7.Ochojec369:7
8.Gotartowice369:10
9.Jejkowice348:8
10.Chwałowice346:6
11.Radlin344:4
12.Żory343:3
13.Grabownia-Golejów338:12
14.Orzepowice314:8
15.Jastrzębie-Bzie313:10
16.Wilchwy314:12
17.Kamień301:15
18.Niewiadom303:18

Zapowiedź IV kolejki (27/31.08.2016)

Boguszowice – Orzepowice (sb 17:00), Połomia – Jastrzębie-Bzie (sb 17:00), Żory – Gotartowice (sb 17:00), Chwałowice – Mszana (sb 17:00), Wilchwy – Niewiadom (sb 17:00), Czerwionka – Jejkowice (sb 17:00), Grabownia-Golejów – Ochojec (sb 17:00), Kamień – Baranowice (nd 17:00), Radziejów-Popielów – Radlin (śr 17:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (20/21.08.2016)

Wojnowice – Bełsznica 3:3 (3:2)

Turza Śląska II – Dzimierz 0:1 (0:0)

Pstrążna – Kornowac 2:6 (1:2)

Krzyżkowice – Bieńkowice 3:2 (0:0)

Owsiszcze – Czyżowice II 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

Kokoszyce – Rogów II 0:3 (wo) drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz we właściwym terminie

Nieboczowy – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kornowac136:2
2.Rogów II133:0
2.Owsiszcze133:0
4.Krzyżkowice133:2
5.Dzimierz131:0
6.Bełsznica113:3
6.Wojnowice113:3
8.Nieboczowy000:0
9.Bieńkowice102:3
10.Turza Śląska II100:1
11.Czyżowice II100:3
11.Kokoszyce100:3
13.Pstrążna102:6

Zapowiedź II kolejki (27/28.08.2016)

Nieboczowy – Owsiszcze (sb 16:00), Bełsznica – Krzyżkowice (sb 17:00), Rogów II – Turza Śląska II (sb 17:00), Dzimierz – Wojnowice (sb 17:00), Bieńkowice – Pstrążna (nd 17:00), Czyżowice II – Kokoszyce (nd 17:00), Kornowac – pauza.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki I kolejki (20/21.08.2016)

Siedliska – Borucin II 4:4 (4:2)

Rudnik – Górki Śląskie 2:8 (0:5)

Płonia Racibórz – Pawłów 1:1 (0:0)

Adamowice – Gamów 3:3 (1:1)

Jankowice – Grzegorzowice 3:1 (1:1)

Ruda Kozielska – Markowice 0:2 (0:1)

Gaszowice II – Cyprzanów 4:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Górki Śląskie138:2
2.Gaszowice II134:2
3.Jankowice133:1
4.Markowice132:0
5.Borucin II114:4
5.Siedliska114:4
7.Gamów113:3
7.Adamowice113:3
9.Pawłów111:1
9.Płonia Racibórz111:1
11.Cyprzanów102:4
12.Grzegorzowice101:3
13.Ruda Kozielska100:2
14.Rudnik102:8

Zapowiedź II kolejki (27/28.08.2016)

Pawłów – Adamowice (sb 17:00), Cyprzanów – Rudnik (nd 14:30), Jankowice – Borucin II (nd 15:00), Markowice – Płonia Racibórz (nd 15:00), Siedliska – Ruda Kozielska (nd 15:00), Gamów – Gaszowice II (nd 15:30), Grzegorzowice – Górki Śląskie (nd 16:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki I kolejki (20/21.08.2016)

Rogoźna – Krostoszowice 2:0 (1:0)

Bełk II – Godów 3:2 (0:1)

Rowień – Jankowice 3:3 (0:2)

Polaris Żory – Palowice 2:7 (0:4)

Dębieńsko – Czuchów 1:1 (0:0)

Ruptawa II – Forteca Świerklany II 2:2 (2:1)

Szczejkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice137:2
2.Rogoźna132:0
3.Bełk II133:2
4.Jankowice113:3
4.Rowień113:3
6.Forteca Świerklany II112:2
6.Ruptawa II112:2
8.Czuchów111:1
8.Dębieńsko111:1
10.Szczejkowice000:0
11.Godów102:3
12.Krostoszowice100:2
13.Polaris Żory102:7

Zapowiedź II kolejki (27/28.08.2016)

Jankowice – Bełk II (sb 17:00), Szczejkowice – Ruptawa II (sb 17:00), Palowice – Godów (sb 17:00), Forteca Świerklany II – Rogoźna (nd 17:00), Polaris Żory – Dębieńsko (nd 17:00), Krostoszowice – Rowień (nd 17:00), Czuchów – pauza.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

C klasa (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 27/28.08.2016 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Babice000:0
-.Bojanów000:0
-.Bolesław000:0
-.Czernica II000:0
-.Gorzyce II000:0
-.Olza000:0
-.Pietraszyn000:0
-.Syrynia II000:0
-.Tworków II000:0
-.Zabełków000:0
-.Zawada II000:0

Zapowiedź I kolejki (27/28.08.2016)

Zawada II – Zabełków (sb 16:30), Babice – Olza (sb 17:00), Syrynia II – Tworków II (sb 17:00), Bojanów – Czernica II (nd 15:00), Bolesław – Pietraszyn (nd 16:00), Gorzyce II – pauza.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki I kolejki (21.08.2016)

Szeroka – Zwonowice 4:2 (3:1)

Kleszczów – Szczerbice 1:2 (1:1)

Chwałęcice – Stanowice 1:2 (0:2)

Radziejów-Popielów II – Połomia II 2:4 (0:1)

Marklowice II – Skrbeńsko 0:3 (wo) drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz

Leszczyny – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skrbeńsko133:0
2.Szeroka134:2
2.Połomia II134:2
4.Stanowice132:1
4.Szczerbice132:1
6.Leszczyny000:0
7.Kleszczów101:2
7.Chwałęcice101:2
9.Zwonowice102:4
9.Radziejów-Popielów II102:4
11.Marklowice II100:3

Zapowiedź II kolejki (28.08.2016)

Zwonowice – Skrbeńsko (nd 17:00), Połomia II – Marklowice II (nd 17:00), Szczerbice – Leszczyny (nd 17:00), Stanowice – Kleszczów (nd 17:00), Szeroka – Chwałęcice (nd 17:00), Radziejów-Popielów II – pauza.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Puchar Polski (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź meczów II rundy (24.08.2016)

Tworków – Przyszłość Rogów (śr 17:30), Rafako Racibórz – Unia Racibórz (śr 17:30), Zameczek Czernica – Unia Turza Śląska (śr 17:30), Naprzód Zawada – Naprzód Czyżowice (śr 17:30), Krzyżanowice – Dąb Gaszowice (śr 17:30), Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia (śr 17:30), Stal Kuźnia Raciborska – Nędza (śr 17:30), Buk Rudy – Naprzód Borucin (śr 17:30).

Czytaj podobne