Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Bojanów wrócił po 20 latach, ale bramki rezerwom Czernicy nie strzelił [ZDJĘCIA]

Powrócił klub piłkarski w Bojanowie. Póki co zawodnicy LKS-u mecze w roli gospodarza rozgrywają w Wojnowicach, bo ich boisko jest w opłakanym stanie. Gra również na razie nie wygląda najlepiej. W niedzielę w meczu raciborskiej C klasy przegrali z rezerwami Zameczku Czernica 4:0. Bramki dla przyjezdnych zdobyli: Daniel Bacheń (7 min.), Paweł Styrnol (50.), Krzysztof Łaciok (53.) i Daniel Choroba (80.). Zobacz zdjęcia!

LKS Bojanów wrócił po 20 latach, ale bramki rezerwom Czernicy nie strzelił [ZDJĘCIA]
Sebastian Sikora ma być kluczowym piłkarzem w LKS Bojanów. Wcześniej grał w Czarnych Gorzyce.

Ankieta

Która piłkarska liga jest najciekawsza?
Zobacz więcej
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].