środa, 24 października 2018

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

WYNIKI WYBORÓW 2018:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

23.10.2016 18:35 | 1 komentarz | (ak)

ROW Rybnik wywiózł cenny punkt z Legionovii Legionowo. Rezerwy Górnika Zabrze przerwały świetną passę Jastrzębia. Unia Turza Śląska poległa z Rekordem Bielsko-Biała. Bełk wysoko ograł Drzewiarza Jasienicę, Unia Racibórz zwyciężyła ekipę Czańca, a Granica Ruptawa zremisowała z Polonią Łaziska Górne. Dąb Gaszowice odprawił kolejnego rywala, natomiast Odra Centrum Wodzisław Śląski objęła samodzielne przodownictwo. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek i przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (21/23.10.2016)

  • Legionovia Legionowo – ROW Rybnik 1:1 (0:0)
  • Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 2:2 (0:1)
  • Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 0:0
  • Odra Opole – Olimpia Zambrów 0:3 (0:1)
  • Bełchatów – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
  • Warta Poznań – Puszcza Niepołomice 0:0
  • Polonia Warszawa – Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 (1:1)
  • Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (0:1)
  • Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Opole142923:10
2.Raków Częstochowa132728:12
3.Radomiak Radom142516:15
4.Siarka Tarnobrzeg142025:19
5.Legionovia Legionowo142020:16
6.Puszcza Niepołomice141911:9
7.Olimpia Zambrów141915:21
8.Olimpia Elbląg141823:20
9.Gryf Wejherowo141820:20
10.Stargard Szczeciński141815:15
11.Stal Stalowa Wola131616:21
12.Bełchatów141519:16
13.Polonia Warszawa141413:16
14.Kotwica Kołobrzeg141416:20
15.ROW Rybnik141413:17
16.Polonia Bytom141314:21
17.Warta Poznań141317:30
18.Rozwój Katowice141112:18

Zapowiedź XV kolejki (28/30.10.2016)

ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola (pt 18:00), Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo (sb 13:00), Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg (sb 13:00), Raków Częstochowa – Polonia Bytom (sb 14:00), Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa (sb 14:00), Rozwój Katowice – Warta Poznań (sb 15:00), Kotwica Kołobrzeg – Odra Opole (sb 19:00), Puszcza Niepołomice – Bełchatów (nd 13:00), Radomiak Radom – Gryf Wejherowo (nd 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (22/23.10.2016)

  • Górnik Zabrze II – Jastrzębie 1:0 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Unia Turza Śląska 5:2 (2:1)
  • Pniówek Pawłowice – Miedź Legnica II 6:1 (3:0)
  • Stal Brzeg – Ślęza Wrocław 3:3 (2:2)
  • Skra Częstochowa – Polkowice 0:0
  • Ruch Zdzieszowice – Piast Żmigród 2:0 (1:0)
  • Górnik Wałbrzych – Olimpia Kowary 1:0 (0:0)
  • Falubaz Zielona Góra – Lechia Dzierżoniów 2:2 (0:1)
  • Śląsk Wrocław II – Stal Bielsko-Biała 2:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie132823:11
2.Stal Brzeg132627:15
3.Ruch Zdzieszowice132620:13
4.Rekord Bielsko-Biała132123:15
5.Stal Bielsko-Biała132121:15
6.Ślęza Wrocław132126:21
7.Górnik Zabrze II131820:19
8.Piast Żmigród131819:19
9.Pniówek Pawłowice131723:24
10.Miedź Legnica II121721:22
11.Falubaz Zielona Góra131720:23
12.Skra Częstochowa131613:16
13.Polkowice131418:16
14.Śląsk Wrocław II131418:22
15.Unia Turza Śląska131115:23
16.Olimpia Kowary131018:29
17.Lechia Dzierżoniów131010:22
18.Górnik Wałbrzych1299:19

Zapowiedź zaległego meczu X kolejki (26.10.2016)

Miedź Legnica II – Górnik Wałbrzych (śr 14:00).

Zapowiedź XIV kolejki (29/30.10.2016)

Jastrzębie – Stal Brzeg (sb 14:00), Olimpia Kowary – Rekord Bielsko-Biała (sb 14:00), Stal Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (sb 14:00), Piast Żmigród – Falubaz Zielona Góra (sb 14:00), Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych (sb 15:00), Polkowice – Pniówek Pawłowice (sb 16:00), Unia Turza Śląska – Skra Częstochowa (nd 13:00), Miedź Legnica II – Górnik Zabrze II (nd 13:00), Śląsk Wrocław II – Ruch Zdzieszowice (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XIII kolejki (22.10.2016)

  • Unia Racibórz – Czaniec 2:1 (1:0)
  • Bełk – Drzewiarz Jasienica 5:1 (2:1)
  • Polonia Łaziska Górne – Granica Ruptawa 0:0
  • Krupiński Suszec – Gwarek Ornontowice 0:3 (0:2)
  • Iskra Pszczyna – Wilki Wilcza 0:1 (0:0)
  • Spójnia Landek – Beskid Skoczów 1:1 (0:0)
  • Orzeł Mokre – Concordia Knurów 0:1 (0:1)
  • Szczakowianka Jaworzno – Lędziny 1:1 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:5 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radziechowy-Wieprz132936:13
2.Bełk132729:14
3.Drzewiarz Jasienica132423:13
4.Lędziny132326:15
5.Gwarek Ornontowice132325:20
6.Czaniec132315:16
7.Podbeskidzie B-B II132122:13
8.Polonia Łaziska Górne132123:17
9.Unia Racibórz132124:24
10.Spójnia Landek131915:14
11.Beskid Skoczów131918:23
12.Wilki Wilcza131718:15
13.Concordia Knurów131521:25
14.Szczakowianka Jaworzno131317:21
15.Granica Ruptawa131214:25
16.Iskra Pszczyna13912:23
17.Orzeł Mokre1366:20
18.Krupiński Suszec13411:44

Zapowiedź XIV kolejki (29/30.10.2016)

Concordia Knurów – Szczakowianka Jaworzno (sb 11:00), Granica Ruptawa – Orzeł Mokre (sb 14:00), Drzewiarz Jasienica – Unia Racibórz (sb 14:00), Wilki Wilcza – Bełk (sb 14:00), Czaniec – Krupiński Suszec (sb 14:00), Lędziny – Spójnia Landek (sb 14:00), Radziechowy-Wieprz – Polonia Łaziska Górne (sb 14:00), Beskid Skoczów – Iskra Pszczyna (sb 14:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Gwarek Ornontowice (nd 14:00).


Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XI kolejki (22/23.10.2016)

  • Drama Zbrosławice – Nędza 4:2 (3:1)
  • Dąb Gaszowice – Przyszłość Ciochowice 4:3 (2:2)
  • Naprzód Rydułtowy – Jedność Przyszowice 5:1 (3:0)
  • Unia Książenice – Rachowice 0:2 (0:0)
  • Łabędy – Zameczek Czernica 3:2 (2:0)
  • Czarni Pyskowice – Sokół Łany Wielkie 0:1 (0:0)
  • ROW Rybnik II – Buk Rudy 6:1 (4:1)
  • Młodość Rudno – Rymer Rybnik 2:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Dąb Gaszowice113345:15
2.Jedność Przyszowice112339:21
3.Naprzód Rydułtowy112231:21
4.Zameczek Czernica112137:24
5.Rachowice111919:19
6.Drama Zbrosławice111835:17
7.Unia Książenice111717:21
8.ROW Rybnik II111642:21
9.Łabędy111515:21
10.Buk Rudy111416:23
11.Sokół Łany Wielkie111224:28
12.Rymer Rybnik111217:21
13.Nędza111124:32
14.Przyszłość Ciochowice11812:33
15.Czarni Pyskowice11512:33
16.Młodość Rudno11411:46

Zapowiedź XII kolejki (29/30.10.2016)

Sokół Łany Wielkie – Drama Zbrosławice (sb 11:00), Zameczek Czernica – Naprzód Rydułtowy (sb 14:00), Rymer Rybnik – Unia Książenice (sb 14:00), Dąb Gaszowice – Czarni Pyskowice (sb 14:00), Nędza – Młodość Rudno (sb 14:00), Przyszłość Ciochowice – Jedność Przyszowice (sb 14:00), Rachowice – ROW Rybnik II (nd 13:00), Buk Rudy – Łabędy (nd 14:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)

Wyniki XI kolejki (22/23.10.2016)

  • Gołkowice – Polonia Łaziska 1:2 (1:0)
  • Naprzód Syrynia – Naprzód Zawada 0:1 (0:1)
  • Polonia Marklowice – Silesia Lubomia 1:2 (1:1)
  • Rafako Racibórz – Gwiazda Skrzyszów 2:1 (1:1)
  • APN Odra Wodzisław Śląski – Naprzód Borucin 2:1 (2:1)
  • Tworków – Naprzód Czyżowice 2:1 (2:1)
  • Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów 2:0 (0:0)
  • Krzyżanowice – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:4 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.MKP Odra Wodzisław Śl.112522:10
2.Przyszłość Rogów112226:13
3.Rafako Racibórz112218:13
4.Naprzód Zawada112022:15
5.Naprzód Syrynia112016:12
6.Forteca Świerklany111818:9
7.Polonia Marklowice111722:20
8.Silesia Lubomia111722:21
9.Polonia Łaziska111519:18
10.APN Odra Wodzisław Śl.11159:13
11.Krzyżanowice111318:20
12.Naprzód Borucin111315:23
13.Gwiazda Skrzyszów111219:21
14.Tworków11812:23
15.Naprzód Czyżowice11711:17
16.Gołkowice11210:31

Zapowiedź XII kolejki (29/30.10.2016)

Tworków – Polonia Marklowice (sb 14:00), Naprzód Zawada – Gołkowice (sb 14:00), Polonia Łaziska – Forteca Świerklany (sb 14:00), Naprzód Czyżowice – Przyszłość Rogów (sb 14:00), MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Naprzód Syrynia (sb 14:00), Gwiazda Skrzyszów – APN Odra Wodzisław Śląski (nd 14:00), Silesia Lubomia – Rafako Racibórz (nd 14:00), Naprzód Borucin – Krzyżanowice (nd 14:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (22/23.10.2016)

  • Raszczyce – Lyski 5:1 (2:0)
  • Buków – Rzuchów 3:0 (1:0)
  • Krzanowice – Kobyla 1:4 (0:1)
  • Chałupki – Nowa Wieś 1:3 (1:1)
  • Ocice Racibórz – Zawada Książęca 1:4 (0:1)
  • Brzezie – Gorzyce 1:2 (1:2)
  • Pszów – Kuźnia Raciborska 2:1 (2:1)
  • Pietrowice Wielkie – Studzienna 1:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce112737:12
2.Krzanowice112538:17
3.Kobyla112443:19
4.Buków112128:16
5.Nowa Wieś112123:13
6.Lyski112124:16
7.Chałupki111933:21
8.Gorzyce111927:15
9.Pszów111424:21
10.Pietrowice Wielkie111219:23
11.Studzienna111217:22
12.Rzuchów111013:41
13.Zawada Książęca11915:36
14.Brzezie11818:29
15.Ocice Racibórz1179:40
16.Kuźnia Raciborska11014:41

Zapowiedź XII kolejki (29/30.10.2016)

Pszów – Krzanowice (sb 13:00), Nowa Wieś – Raszczyce (sb 13:30), Lyski – Ocice Racibórz (sb 13:30), Kuźnia Raciborska – Rzuchów (sb 13:30), Studzienna – Buków (sb 13:30), Gorzyce – Pietrowice Wielkie (sb 13:30), Zawada Książęca – Brzezie (nd 13:30), Kobyla – Chałupki (nd 13:30).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XII kolejki (22/23.10.2016)

  • Wilchwy – Żory 3:1 (1:1)
  • Jejkowice – Gotartowice 3:0 (0:0)
  • Niewiadom – Orzepowice 1:4 (0:1)
  • Baranowice – Chwałowice 3:2 (1:1)
  • Czerwionka – Jastrzębie-Bzie 6:0 (3:0)
  • Połomia – Radziejów-Popielów 4:2 (2:0)
  • Grabownia-Golejów – Boguszowice 2:3 (1:2)
  • Kamień – Radlin 1:2 (0:1)
  • Ochojec – Mszana 3:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Połomia123174:15
2.Czerwionka123142:9
3.Radziejów-Popielów122645:17
4.Ochojec122338:22
5.Baranowice122331:15
6.Mszana122216:14
7.Chwałowice122130:20
8.Boguszowice122128:24
9.Radlin121820:15
10.Jejkowice121640:32
11.Orzepowice121432:27
12.Gotartowice121225:39
13.Jastrzębie-Bzie121211:36
14.Kamień121120:45
15.Wilchwy121013:31
16.Grabownia-Golejów12819:39
17.Niewiadom12513:69
18.Żory12412:40

Zapowiedź XIII kolejki (29/30.10.2016)

Radziejów-Popielów – Baranowice (sb 14:30), Żory – Czerwionka (sb 14:30), Chwałowice – Grabownia-Golejów (sb 14:30), Orzepowice – Ochojec (sb 14:30), Boguszowice – Wilchwy (sb 14:30), Radlin – Połomia (sb 14:30), Mszana – Kamień (sb 14:30), Jastrzębie-Bzie – Jejkowice (nd 14:30), Gotartowice – Niewiadom (nd 14:30).


B klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (22/23.10.2016)

  • Nieboczowy – Bełsznica 3:3 (0:0)
  • Owsiszcze – Bieńkowice 3:1 (2:0)
  • Czyżowice II – Dzimierz 3:0 (1:0)
  • Wojnowice – Krzyżkowice 1:2 (0:1)
  • Kokoszyce – Kornowac 3:6 (1:4)
  • Turza Śląska II – Pstrążna 6:1 (3:0)
  • Rogów II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kornowac92241:18
2.Nieboczowy91928:19
3.Rogów II81923:14
4.Krzyżkowice101923:18
5.Owsiszcze91519:16
6.Czyżowice II101527:25
7.Bieńkowice91324:16
8.Bełsznica91326:24
9.Turza Śląska II91228:14
10.Pstrążna10919:35
11.Kokoszyce8715:26
12.Wojnowice9520:38
13.Dzimierz936:36

Zapowiedź XI kolejki (29/30.10.2016)

Pstrążna – Wojnowice (sb 13:30), Nieboczowy – Dzimierz (sb 13:30), Rogów II – Czyżowice II (nd 13:30), Kornowac – Turza Śląska II (nd 13:30), Bieńkowice – Kokoszyce (nd 13:30), Bełsznica – Owsiszcze (nd 13:30), Krzyżkowice – pauza.


B klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (22/23.10.2016)

  • Płonia Racibórz – Rudnik 4:0 (2:0)
  • Adamowice – Gaszowice II 1:2 (0:1)
  • Siedliska – Pawłów 1:3 (1:1)
  • Jankowice – Gamów 2:3 (1:2)
  • Borucin II – Cyprzanów 4:2 (3:0)
  • Ruda Kozielska – Górki Śląskie 4:3 (2:1)
  • Grzegorzowice – Markowice (mecz przełożony na wiosnę 2017 roku)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gaszowice II102330:14
2.Adamowice102226:19
3.Pawłów102030:17
4.Ruda Kozielska101921:19
5.Cyprzanów101624:20
6.Jankowice101622:18
7.Markowice91518:10
8.Gamów101528:25
9.Borucin II101441:32
10.Górki Śląskie101330:22
11.Grzegorzowice91123:25
12.Płonia Racibórz10722:29
13.Siedliska10415:42
14.Rudnik10112:50

Zapowiedź XI kolejki (29/30.10.2016)

Rudnik – Adamowice (sb 13:30), Górki Śląskie – Płonia Racibórz (sb 13:30), Cyprzanów – Ruda Kozielska (sb 13:30), Pawłów – Jankowice (sb 13:30), Gaszowice II – Grzegorzowice (nd 13:30), Gamów – Borucin II (nd 13:30), Markowice – Siedliska (nd 13:30).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (22/23.10.2016)

  • Rogoźna – Rowień 0:3 (0:1)
  • Palowice – Szczejkowice 2:0 (0:0)
  • Czuchów – Forteca Świerklany II 5:0 (2:0)
  • Ruptawa II – Bełk II 1:7 (1:3)
  • Dębieńsko – Jankowice 7:2 (3:0)
  • Polaris Żory – Krostoszowice 1:3 (0:1)
  • Godów – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice92233:13
2.Czuchów92124:10
3.Szczejkowice92037:16
4.Rowień92030:17
5.Bełk II91725:12
6.Dębieńsko91319:11
7.Godów91018:19
8.Forteca Świerklany II101023:26
9.Krostoszowice101018:27
10.Polaris Żory9917:31
11.Ruptawa II9720:33
12.Jankowice10716:32
13.Rogoźna936:39

Zapowiedź XI kolejki (29/30.10.2016)

Godów – Ruptawa II (sb 14:30), Rowień – Palowice (sb 14:30), Krostoszowice – Dębieńsko (nd 14:30), Forteca Świerklany II – Polaris Żory (nd 14:30), Bełk II – Rogoźna (nd 14:30), Szczejkowice – Czuchów (nd 14:30), Jankowice – pauza.


C klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (22/23.10.2016)

  • Tworków II – Olza 5:0 (1:0)
  • Pietraszyn – Babice 2:4 (0:3)
  • Zabełków – Syrynia II 4:0 (1:0)
  • Czernica II – Gorzyce II 3:3 (3:1)
  • Bolesław – Bojanów 8:1 (4:0)
  • Zawada II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zawada II82042:11
2.Tworków II91725:13
3.Czernica II81523:12
4.Zabełków81522:13
5.Gorzyce II81425:14
6.Babice81424:15
7.Bolesław91035:28
8.Olza8919:21
9.Pietraszyn8514:26
10.Bojanów838:46
10.Syrynia II838:46

Zapowiedź X kolejki (29/30.10.2016)

Babice – Zabełków (sb 13:30), Gorzyce II – Olza (nd 11:00), Syrynia II – Czernica II (nd 13:30), Bojanów – Pietraszyn (nd 13:30), Zawada II – Bolesław (nd 14:00), Tworków II – pauza.


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (22/23.10.2016)

  • Szeroka – Szczerbice 4:1 (3:0)
  • Leszczyny – Skrbeńsko 3:1 (0:1)
  • Kleszczów – Połomia II 0:7 (0:3)
  • Zwonowice – Stanowice 2:1 (0:1)
  • Chwałęcice – pauza
  • Radziejów-Popielów II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Szeroka82434:8
2.Zwonowice91830:16
3.Stanowice81616:11
4.Skrbeńsko81522:11
5.Leszczyny81528:19
6.Szczerbice81227:19
7.Połomia II81027:26
8.Chwałęcice8612:33
9.Radziejów-Popielów II8310:34
10.Kleszczów9311:40

Zapowiedź XI kolejki (29/30.10.2016)

Skrbeńsko – Radziejów-Popielów II (sb 14:30), Stanowice – Szeroka (sb 14:30), Połomia II – Leszczyny (nd 14:30), Szczerbice – Chwałęcice (nd 14:30), Kleszczów – pauza, Zwonowice – pauza.


Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Wynik meczu półfinałowego (19.10.2016)

  • Dąb Dębieńsko – Polonia Marklowice 1:4 (1:3)

Uwaga! Drugi mecz półfinałowy, pomiędzy drużynami: Odra Centrum Wodzisław Śląski – Jastrzębie został przełożony na inny termin.