środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

VII Gala Śląskiego Sportu Akademickiego z przedstawicielami PWSZ w Raciborzu

31.10.2016 17:53 | 0 komentarzy | red.

W czwartek, 27 października w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbyła się VII Gala Śląskiego Sportu Akademickiego. W czasie tego wydarzenia podsumowano sportowy rok akademicki 2015/2016.

VII Gala Śląskiego Sportu Akademickiego z przedstawicielami PWSZ w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych uczelni rywalizujących w Akademickich Mistrzostwach Śląska, statuetki Śląskich Gryfów, Nagrody Prezesa Organizacji Środowiskowej AZS Katowice, a także odznaczenia Zarządu Głównego AZS.

PWSZ w Raciborzu reprezentowali: prorektor ds. organizacji i rozwoju Uczelni dr Jakub Berezowski, dyrektor Instytutu Kultury Fizycznej i prezes KU AZS Marcin Kunicki, wiceprezesi KU AZS Witold Galiński i Marcin Parzonka, a także najlepsza akademicka pływaczka śląska, nominowana do Śląskiego Gryfa w kategorii najlepszy zawodnik/zawodniczka: Agnieszka Ostrowska.

W czasie Gali, z rąk sekretarza generalnego ZG AZS Bartłomieja Korpaka, nagrodę Zarządu Głównego AZS za zasługi w rozwoju sportu akademickiego odebrał prezes KU AZS Marcin Kunicki, a złotą odznakę AZS wiceprezes Klubu - Marcin Parzonka.

Warto również wspomnieć, że mimo, iż PWSZ w Raciborzu startowała w ubiegłym roku jedynie w sześciu dyscyplinach nominację do śląskiego gryfa w kategorii najlepszy trener otrzymał Witold Galiński.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym i nominowanym i życzymy wielu sukcesów sportowych na arenach Śląska i Polski wszystkich zawodnikom i trenerom KU AZS PWSZ w Raciborzu.

(KU AZS PWSZ w Raciborzu)