Wtorek, 18 grudnia 2018

imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

RSS

Futsal ORLIKÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

05.02.2017 12:34 | 0 komentarzy | (ak)

Po feriach kolejną serię spotkań zaliczyły orliki. Tym razem piłka lądowała w siatce rywali aż 64 razy, co jest całkiem niezłym osiągnięciem. Fotele liderów nadal zajmują Unia Racibórz I oraz Tworków. Zapraszamy do lektury.

Futsal ORLIKÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Orliki – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki meczów III kolejki (04.02.2017)

  • Start Pietrowice Wielkie – Stal Kuźnia Raciborska 0:3

Patryk Rybczyński 3.

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Płomień Kobyla 4:0

Dawid Menżyk 2, Krzysztof Cieciera, Filip Werner.

  • Stal Kuźnia Raciborska – Pierwszy Chwałowice 1:2

Mateusz Kijas – Denis Niebiałek, Szymon Sobiecki.

  • Unia Racibórz I – Płomień Kobyla 4:0

Marcel Wramba 2, Aleksander Hylak, Gracjan Cebula.

  • Start Pietrowice Wielkie – Odra Centrum Wodzisław Śląski I 2:4

Daniel Gorczowski, Fabian Gotzmann – Krzysztof Cieciera 2, Jakub Matusik, Filip Werner.

  • Płomień Kobyla – Stal Kuźnia Raciborska 0:5

Józef Hallas 4, Mateusz Kijas.

  • Unia Racibórz I – Odra Centrum Wodzisław Śląski I 1:0

Gracjan Cebula.

  • Start Pietrowice Wielkie – Pierwszy Chwałowice 0:1

Szymon Sobiecki.

  • Stal Kuźnia Raciborska – Odra Centrum Wodzisław Śląski I 0:1

Krzysztof Cieciera.

  • Unia Racibórz I – Start Pietrowice Wielkie 3:0

Mateusz Warzecha, Piotr Rzytki, Filip Kubów.

  • Płomień Kobyla – Pierwszy Chwałowice 0:4

Denis Niebiałek, Jakub Zbroszczyk, Michał Buchalik, Karol Trybuś.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Racibórz I112830:4
2.Odra Wodzisław Śląski I112627:3
3.Pierwszy Chwałowice112535:7
4.Kuźnia Raciborska111013:15
5.Pietrowice Wielkie11711:27
6.Płomień Kobyla1101:61

Zapowiedź meczów IV kolejki (19.02.2017)

Unia Racibórz I – Stal Kuźnia Raciborska (nd 14:50), Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Pierwszy Chwałowice (nd 15:03), Start Pietrowice Wielkie – Płomień Kobyla (nd 15:16), Unia Racibórz I – Pierwszy Chwałowice (nd 15:29), Start Pietrowice Wielkie – Stal Kuźnia Raciborska (nd 15:42), Odra Centrum Wodzisław Śląski I – Płomień Kobyla (nd 15:55), Stal Kuźnia Raciborska – Pierwszy Chwałowice (nd 16:15), Unia Racibórz I – Płomień Kobyla (nd 16:28), Start Pietrowice Wielkie – Odra Centrum Wodzisław Śląski I (nd 16:41), Płomień Kobyla – Stal Kuźnia Raciborska (nd 16:54), Unia Racibórz I – Odra Centrum Wodzisław Śląski I (nd 17:07), Start Pietrowice Wielkie – Pierwszy Chwałowice (nd 17:20).


Orliki – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki meczów III kolejki (04.02.2017)

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Markowice 0:2

Paweł Klimas, Gracjan Sroka.

  • Salos Pogrzebień – United Rydułtowy 1:2

Jakub Bieda – Artur Pędziałek, Dawid Górecki.

  • Markowice – Tworków 0:3

Krzysztof Popela 2, Paweł Juraszek.

  • Unia Racibórz II – United Rydułtowy 2:0

Kacper Oszek, Borys Kopeć.

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Salos Pogrzebień 2:0

Filip Wasiuta 2.

  • United Rydułtowy – Markowice 2:1

Jakub Pruszowski, Artur Pędziałek – Gracjan Sroka.

  • Unia Racibórz II – Salos Pogrzebień 2:0

Michał Rutowicz, Tomasz Śmigowski.

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Tworków 0:1

Paweł Juraszek.

  • Markowice – Salos Pogrzebień 3:1

Gracjan Sroka, Szymon Wołek, Oliwier Doliński (samobójcza) – Dawid Puterczak.

  • Unia Racibórz II – Odra Centrum Wodzisław Śląski II 0:2

Filip Wasiuta 2.

  • United Rydułtowy – Tworków 1:4

Jakub Pruszowski – Krzysztof Popela, Jakub Kogut, Rafał Kuhl, Paweł Juraszek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków113127:3
2.Unia Racibórz II112121:9
3.United Rydułtowy111817:20
4.Odra Wodzisław Śląski II111313:10
5.Markowice111312:19
6.Salos Pogrzebień1115:34

Zapowiedź meczów IV kolejki (19.02.2017)

Unia Racibórz II – Markowice (nd 12:00), Salos Pogrzebień – Tworków (nd 12:13), Odra Centrum Wodzisław Śląski II – United Rydułtowy (nd 12:26), Unia Racibórz II – Tworków (nd 12:39), Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Markowice (nd 12:52), Salos Pogrzebień – United Rydułtowy (nd 13:05), Markowice – Tworków (nd 13:25), Unia Racibórz II – United Rydułtowy (nd 13:38), Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Salos Pogrzebień (nd 13:51), United Rydułtowy – Markowice (nd 14:04), Unia Racibórz II – Salos Pogrzebień (nd 14:17), Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Tworków (nd 14:30).