środa, 19 czerwca 2019

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Rybniczanie podbili Bratysławę. Przywieźli 12 medali [ZDJĘCIA]

03.03.2017 09:59 | 0 komentarzy | pm

Kolejne sukcesy zawodników RCSW Fighter Rybnik.

Rybniczanie podbili Bratysławę. Przywieźli 12 medali [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od 24 do 26 lutego, zawodnicy RCSW Fighter rywalizowali w Bratysławie. Na Slovak Open rybniczanie wystartowali w kickboxing w formułach ringowych i planszowych LC, KL, K-1. Był to najbardziej udany start w tych cyklicznych zawodach klubu RCSW Fighter Rybnik. Warto zaznaczyć, że w imprezie wystartowało ponad 800 zawodników z 12 państw Europy. Reprezentowane były: Słowacja, Słowenia, Polska, Węgry, Austria, Bośnia, Hercegowina, Czechy, Wielka Brytania, Ukraina, Chorwacja, Serbia.
– Zawody te musimy zaliczyć do bardzo udanych. Dobry humor i świetna atmosfera, które towarzyszyły naszemu zespołowi, były możliwe dzięki liczebnej (było nas 13-stu) i zgranej ekipie. Z tych zawodów wróciliśmy do domu z 12 medalami – informuje Łukasz Kubiak, który kolejny raz pełniłem funkcję zawodnika i trenera, co jest trudnym wyzwaniem chociażby ze względu na to, że zawodnicy nie startowali tylko w jednej formule, ale w dwóch, a sam trener aż w trzech. – I naprawdę trzeba się było mocno gimnastykować, ponieważ w niektórych momentach na różnych matach walczył sam trener i dwóch jego zawodników – dodaje Kubiak.
Najlepszy występ zanotowała Laura Nitner, która w formule lightcontact zdobyła złoto a w kicklight srebro. Należy w tym miejscu powiedzieć, że był to dopiero pierwszy start Laury w kickboxingu i od razu zakończony dużym sukcesem.

Wyniki zawodników RCSW Fighter

Laura Nitner - złoto w LC i srebro w KL
Łukasz Kubiak - złoto w KL i brąz w LC
Dominika Filec - srebro w KL i brąz w K-1
Paulina Węgrzyn - srebro w LC i brąz w KL
Martyna Marek - srebro w LC i brąz w KL
Szymon Sitko - brąz w K-1
Darek Szewczyk - brąz w KL