Wtorek, 24 września 2019

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Zgłoś się do majówkowego turnieju piłki nożnej

23.03.2017 21:03 | 0 komentarzy | kozz

II Majówkowy turniej piłki nożnej to kontynuacja sukcesu z 2016 roku, gdzie na obiekcie knurowskiego MOSiRu rywalizowało 19 zespołów z różnych regionów Polski.

Zgłoś się do majówkowego turnieju piłki nożnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Pula nagród sięgała blisko 4000 zł z czego uczestnicy mogli być w pełni zadowoleni. Profesjonalna obsada sędziowska jak i wysoki poziom organizacyjny turnieju przyniosły duże zainteresowanie tym eventem, dlatego też chcemy organizować tę imprezę cyklicznie. W tym roku turniej rozgrywany będzie również na kompleksie boisk wielofunkcyjnych w Knurowie przy ul. Ułanów 8 - mówią organizatorzy.

Organizatorami turnieju są:

- Marcin Polywka (organizator m.in. turnieju "Amator Cup" w Knurowie),

- Dariusz Flis oraz Bartłomiej Flis (organizatorzy m.in. turnieju "Wisła Cup")

- MOSiR Knurów

- TKKF Szczygłowice

Data tegorocznego turnieju to 30 kwietnia, a turniej będzie rozgrywany na 4 boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Jak już zdążyliśmy was przyzwyczaić na naszym turnieju na pewno można liczyć na cenne nagrody, nie tylko finansowe ale również rzeczowe. W trakcie turnieju oferujemy również poczęstunek dla każdego zawodnika (grochówka lub kiełbasa). No i najważniejsze na naszych turniejach to oczywiście świetna atmosfera której na pewno nie zabraknie - zachęcają twórcy turnieju.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ