środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

Siatkarze z Rybnika zapraszają na mecz. Potrzebują wsparcia

31.03.2017 08:31 | 0 komentarzy | pm

Już w sobotę, 1 kwietnia Volley Rybnik zagra z MCKiS Jaworzno. 

Siatkarze z Rybnika zapraszają na mecz. Potrzebują wsparcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Siatkarze Volleya Rybnik rywalizują o awans do turnieju półfinałowego, którego stawką będzie możliwość walki o awans do I ligi. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych meczów. Pierwszy odbył się w Jaworznie i wygrali go gospodarze 3:1 (relacja TUTAJ). Rewanż zostanie rozegrany w Rybniku w Gimnazjum nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej. Początek o godz. 17.00. Jeżeli rybniczanie wygrają i doprowadzą do remisu, decydujące starcie odbędzie się dzień później, w niedzielę, również w Rybniku o godz. 17.00.
Po meczu w Jaworznie trener rybniczan Dariusz Luks zapowiadał, że jego drużyna na pewno się nie podda i będzie walczyć o awans. – Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz rewanżowy, liczmy na doping. Będziemy się pozytywnie nastawiać i wierzymy, że ta rywalizacja zakończy się dla nas sukcesem – mówił zaraz po pierwszym meczem opiekun rybnickich siatkarzy.
O tym, że wsparcie kibiców będzie ważne, mówi także Tomasz Pizuński, siatkarz TS Volley. – Bardzo mocno zachęcam do przyjścia na nasz mecz. Potrzebujemy wsparcia jak największej liczy kibiców. Mam nadzieję, cała drużyna ma nadzieję, że hala wypełni się po brzegi i kibice pomogą nam w osiągnięciu celu – twierdzi rybnicki zawodnik.

II LIGA, SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
TS Volley Rybnik - MCKiS Jaworzno
Sobota, 1 kwietnia, godz. 17.00
Hala, Rybnik – ul. Grunwaldzka.