środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

8. Rybnicki Półmaraton Księżycowy: skorzystaj z promocji

31.05.2017 09:57 | 0 komentarzy | pm

Jeszcze tylko do środy 31 maja istnieje możliwość skorzystania z niższego progu cenowego – 60 zł/os.

8. Rybnicki Półmaraton Księżycowy: skorzystaj z promocji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już za niecały miesiąc rusza 8. Rybnicki Półmaraton Księżycowy. Bieg odbędzie się w sobotę 24 czerwca, tradycyjnie start o godzinie 22:00. Podobnie jak w zeszłym roku start i meta znajdować się będą przy kąpielisku "Ruda", a trasa będzie przebiegać między innymi przez rybnicki rynek, gdzie na biegaczy czekają kibice. – Zachęcamy gorąco do startu w biegu ulicami miasta Rybnika, w przepięknej nocnej scenerii – mówią organizatorzy.

Na biegaczy czeka między innymi: - atestowana trasa półmaratońska (21,097 km), - biuro zawodów czynne dzień przed zawodami, - wygrane - nagradzamy aż 10 osób, w każdej z kategorii wiekowych, - sztafety firm, w ramach których po raz pierwszy mogą wystartować osoby, które ukończyły 15 lat, - klasyfikacja dla dwojga "Maraton Dwóch Serc". - strefa relaksu i masażu. - strefa gastronomiczna. 
Warto podkreślić, że nocny Półmaraton Księżycowy jest wliczany do Biegowego Grand Prix Rybnika (www.biegi.rybnik.pl) oraz do 4 Oczek Subregionu Zachodniego (4 półmaratony: Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Żory).

Samo nocne bieganie, to jednak nie wszystko. W sobotę 24 czerwca już od godziny 16.00 na najmłodszych będzie czekała Strefa Małego Biegacza, w ramach której na dzieci i młodzież będzie mogła skorzystać z mocy atrakcji sportowych, o które zadba Rybnicka Grupa Biegowa "Pędzimy Razem". Szczegółowe informacje na stronie www.mosir.rybnik.pl (w zakładce: Półmaraton Księżycowy).