Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

Zobacz, jak piłkarki z Rybnika świętowały awans [ZDJĘCIA]

20.06.2017 17:34 | 0 komentarzy | pm

TS ROW Rybnik był bezapelacyjnie najlepszą drużyną III ligi.

Zobacz, jak piłkarki z Rybnika świętowały awans [ZDJĘCIA]
Fot. Paweł Wengerski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarki TS ROW Rybnik awansowały do II ligi. Podopieczne Remigiusza Danela zrobiły to w imponującym stylu. Przez cały sezon 2016/17 nie doznały porażki, nie podzieliły się równie punktami z żadną drużyną, tracąc we wszystkich meczach zaledwie jedną bramkę.
Ostatnim krokiem, który przypieczętował awans do II ligi, był barażowy dwumecz z Jaskółkami Chorzów. TS ROW dwukrotnie wysoko wygrał i w Kamieniu mogły wystrzelić korki z szampanów. Teraz przed drużyną kolejne cele. Gra w II lidze i walka o kolejny awans. – W składzie seniorskim zmiany będą kosmetyczne. Wzmocnimy się jednak na halę jesienią. Wzmocni się za to nasza kadra U16 reprezentantką Polski w tej kategorii. Plan na przyszły sezon, w rozgrywkach II ligi jest jeden – awans. Na hali chcemy obronić medal MP. Młodzież ma za zadanie awansować we wszystkich 3 kategoriach wiekowych do finałów MP na hali. Medal w jednej kategorii uznałbym za sukces. Klubów kobiecych jest 300 i każdy chce medali. Ten rok był bardzo udany, więc powtórzenie sukcesów będzie sporym wyzwaniem, ale dziewczyny chcą stawiać sobie ambitne cele – powiedział Tomasz Kieczka założyciel i prezes rybnickiego klubu. Zapraszamy do fotorelacji z ostatniego meczu TS ROW Rybnik.

TS ROW Rybnik - Jaskółki Chorzów 7:0 (3:0)
Bramki
: Sykorova (4., 17., 60), Sobkowicz (23., 61., 75.), Wojcik (78.)

TS ROW Rybnik: Sabina Cielanga, Edyta Botor, Daria Pluta, Aleksandra Lizoń, Aneta Szymanowska, Magdalena Wojcik, Dominika Sykorova, Maria Mihaldowa, Angelika Tlołka, Anna Konkol, Agata Sobkowicz. Rezerwa: Kinga Gajda, Martyna Guzik, Marta Kamińska, Julia Wywrot, Agata Bałuc, Wanessa Milkowska, Liwia Garcarczyk.

Jaskółki: Sabina Duży, Weronika Bystrzowska, Anna Koczar, Katarzyna Kwoka, Dorota Goncarz, Martyna Berner, Klaudia Świderska, Daria Mrozek, Katarzyna Marzec, Aneta Patalong, Sandra Gałuszka. Rezerwa: Dolores Grudzień, Monika Sośniok.