Piątek, 19 stycznia 2018

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

[WYNIKI KONKURSU] Ekspresowy konkurs. Wygraj karnety na mecze UNII RACIBÓRZ w nadchodzącym sezonie

18.08.2017 10:36 | 13 komentarzy | MK

Już w sobotę odbędzie się pierwszy mecz miejscowy Unii Racibórz z GKS Radziechowy-Wieprz w sezonie 2017/2018 na stadionie przy ul. Srebrnej w Raciborzu. Z okazji rozpoczęcia sezonu mamy dla Was 10 karnetów na nadchodzący sezon raciborskiej drużyny. Weź udział w konkursie, wygraj karnet i kibicuj Unii!

[WYNIKI KONKURSU] Ekspresowy konkurs. Wygraj karnety na mecze UNII RACIBÓRZ w nadchodzącym sezonie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak wygrać karnet?

Do wygrania 10 karnetów na mecze UNII RACIBÓRZ. Karnet obejmuje 8 meczów miejscowych na stadionie przy ul. Srebrnej w Raciborzu w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018.

Wystarczy polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami. WAŻNE! Komentarz należy dodać pod artykułem na portalu Nowiny.pl a nie na Facebooku.

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 18.08, do godz. 23:59:59. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe powyżej. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą mailową.

Jak odbiorą karnet zwycięzcy?

Przy wejściu na stadion po podaniu imienia i nazwiska oraz okazaniu dowodu tożsamości zostanie umożliwione wejście na mecz (organizatorzy otrzymają listę zwycięzców). Karnety w formie papierowej zostaną wręczone zwycięzcom konkursu podczas krótkiej ceremonii w przerwie sobotniego meczu na płycie boiska w dniu 19 sierpnia br.

AKTUALIZACJA:

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Karnety otrzymują:

  1. Tomasz Fryt (Tomasz DG)
  2. Marian Kwiotek
  3. Mariusz Zwoliński (Fryz Jer)
  4. Marek Walczuk
  5. Jacek Bula (Zu Bi)
  6. Henryk Czekała
  7. Bartek Biernatzki
  8. Mateusz Przybyła

Organizatorzy zostali powiadomieni. Przy wejściu na stadionie przy ul. Srebrnej w Raciborzu po okazaniu dowodu tożsamości zostanie umożliwione wejście na stadion, a karnety zostaną oficjalnie przekazane podczas przerwy w meczu na płycie boiska.

Zwycięzcy otrzymają również potwierdzenie drogą mailową.

Gratulujemy i już wkrótce zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie! Zespół Nowiny.pl