Wtorek, 23 października 2018

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

WYNIKI WYBORÓW 2018:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

27.08.2017 21:40 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie w doliczonym czasie pokonał Znicza Pruszków. ROW Rybnik został sprowadzony na ziemię przez Garbarnię Kraków. Unia Turza Śląska tym razem uległa Pniówkowi Pawłowice. Cenne zwycięstwa odniosły: Odra Centrum Wodzisław Śląski, Dąb Gaszowice oraz Decor Bełk, natomiast Unia Racibórz zremisowała. W okręgówkach i niższych klasach rozgrywkowych bardzo dużo niespodzianek. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki VI kolejki (26/28.08.2017)

GKS Jastrzębie – Znicz Pruszków 2:1 (0:0)

ROW Rybnik – Garbarnia Kraków 1:4 (0:1)

GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)

Gryf Wejherowo – Warta Poznań 0:1 (0:0)

MKS Kluczbork – Wisła Puławy 1:1 (1:0)

Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)

Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg 0:0

Gwardia Koszalin – Radomiak Radom (pn 19:00)

Wyniki V kolejki (23.08.2017)

GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)

Radomiak Radom – ROW Rybnik 1:0 (0:0)

Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 0:0

ŁKS Łódź – Błękitni Stargard 2:1 (0:0)

Warta Poznań – MKS Kluczbork 3:0 (3:0)

Wisła Puławy – Gwardia Koszalin 3:0 (2:0)

Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo 1:3 (1:1)

Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola 1:3 (0:0)

Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Warta Poznań61815:3
2.GKS Jastrzębie61613:2
3.Radomiak Radom51510:2
4.GKS Bełchatów61215:8
5.ŁKS Łódź6126:3
6.Olimpia Elbląg687:8
7.Garbarnia Kraków6710:9
8.Błękitni Stargard674:4
9.Wisła Puławy678:9
10.ROW Rybnik678:10
11.Legionovia Legionowo668:9
12.Stal Stalowa Wola666:9
13.Gryf Wejherowo657:9
14.Rozwój Katowice655:10
15.MKS Kluczbork654:11
16.Znicz Pruszków647:11
17.Siarka Tarnobrzeg645:13
18.Gwardia Koszalin532:10

Zapowiedź VII kolejki (01/03.09.2017)

Radomiak Radom – MKS Kluczbork (pt 18:30), Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo (sb 15:00), ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie (sb 16:00), Siarka Tarnobrzeg – ROW Rybnik (sb 17:00), Znicz Pruszków – GKS Bełchatów (sb 17:00), Warta Poznań – Błękitni Stargard (sb 17:00), Wisła Puławy – Gryf Wejherowo (sb 17:00), Garbarnia Kraków – Gwardia Koszalin (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola (nd 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki V kolejki (26/27.08.2017)

Unia Turza Śląska – Pniówek Pawłowice 0:1 (0:1)

Polonia Głubczyce – Stal Brzeg 2:4 (1:2)

Stal Bielsko-Biała – Polkowice 0:1 (0:0)

Stilon Gorzów – Górnik Zabrze II 4:2 (2:2)

Piast Żmigród – Ruch Zdzieszowice 1:0 (1:0)

Skra Częstochowa – Lechia Dzierżoniów 3:1 (1:0)

Ślęza Wrocław – Falubaz Zielona Góra 6:2 (3:2)

Miedź Legnica II – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

Zagłębie Lubin II – Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stal Brzeg51215:5
2.Polkowice51213:7
3.Skra Częstochowa51010:4
4.Rekord Bielsko-Biała5107:4
5.Górnik Zabrze II5911:8
6.Stal Bielsko-Biała595:3
7.Stilon Gorzów5912:12
8.Zagłębie Lubin II597:7
9.Gwarek Tarnowskie Góry586:5
10.Pniówek Pawłowice587:7
11.Ślęza Wrocław5711:12
12.Ruch Zdzieszowice564:4
13.Piast Żmigród565:6
14.Lechia Dzierżoniów566:8
15.Miedź Legnica II565:9
16.Falubaz Zielona Góra544:11
17.Polonia Głubczyce505:13
18.Unia Turza Śląska503:11

Zapowiedź VI kolejki (02.09.2017)

Stal Brzeg – Stal Bielsko-Biała (sb 14:00), Falubaz Zielona Góra – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – Stilon Gorzów (sb 16:00), Lechia Dzierżoniów – Polonia Głubczyce (sb 16:00), Ruch Zdzieszowice – Rekord Bielsko-Biała (sb 16:00), Górnik Zabrze II – Skra Częstochowa (sb 16:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Piast Żmigród – Zagłębie Lubin II (sb 16:00), Polkowice – Miedź Legnica II (sb 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki III kolejki (26.08.2017)

Lędziny – Unia Racibórz 1:1 (0:0)

Dąb Gaszowice – Czaniec 2:1 (1:0)

Radziechowy-Wieprz – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:2 (0:2)

Goczałkowice – Decor Bełk 1:4 (1:1)

Wilki Wilcza – Tyski Sport II 6:2 (3:0)

Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0)

Bytomski Sport – Drzewiarz Jasienica 1:0 (0:0)

Beskid Skoczów – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilki Wilcza399:3
2.Beskid Skoczów366:4
3.Czaniec364:2
4.Spójnia Landek364:3
5.Odra Centrum Wodzisław363:2
5.Bytomski Sport363:2
7.Dąb Gaszowice356:5
8.Decor Bełk347:6
9.Unia Racibórz345:5
10.Goczałkowice346:8
11.Kuźnia Ustroń334:3
12.Radziechowy-Wieprz335:5
13.Drzewiarz Jasienica334:5
14.Podbeskidzie B-B II313:6
15.Tyski Sport II316:11
16.Lędziny312:7

Zapowiedź IV kolejki (02/03.09.2017)

Unia Racibórz – Kuźnia Ustroń (sb 16:00), Decor Bełk – Bytomski Sport (sb 16:00), Spójnia Landek – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Wilki Wilcza (sb 16:00), Tyski Sport II – Radziechowy-Wieprz (sb 16:00), Czaniec – Beskid Skoczów (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Lędziny (nd 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Goczałkowice (nd 16:00).


Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki III kolejki (26/27.08.2017)

Raszczyce – Naprzód Rydułtowy 2:6 (2:2)

Rymer Rybnik – ROW Rybnik II 4:0 (2:0)

Rachowice – Drama Zbrosławice 1:5 (1:4)

Slavia Ruda Śląska – Jedność Przyszowice 4:0 (2:0)

Przyszłość Ciochowice – Zaborze 6:1 (2:1)

Orzeł Mokre – Łabędy 3:1 (1:0)

Silesia Lubomia – Nędza 0:4 (0:1)

Tęcza Wielowieś – Unia Książenice 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza399:1
2.Slavia Ruda Śląska3910:3
3.Orzeł Mokre3910:4
4.Naprzód Rydułtowy3711:4
5.Unia Książenice377:3
6.ROW Rybnik II3612:6
7.Łabędy366:3
8.Drama Zbrosławice339:8
9.Rymer Rybnik335:5
10.Przyszłość Ciochowice337:8
11.Silesia Lubomia333:12
12.Tęcza Wielowieś312:8
12.Zaborze312:8
12.Rachowice312:8
15.Jedność Przyszowice313:10
16.Raszczyce303:10

Zapowiedź IV kolejki (02/03.09.2017)

Drama Zbrosławice – Przyszłość Ciochowice (sb 12:30), Nędza – Rymer Rybnik (sb 16:00), Naprzód Rydułtowy – ROW Rybnik II (sb 16:00), Raszczyce – Tęcza Wielowieś (sb 16:00), Zaborze – Silesia Lubomia (sb 16:00), Jedność Przyszowice – Rachowice (sb 16:00), Łabędy – Slavia Ruda Śląska (sb 16:00), Unia Książenice – Orzeł Mokre (nd 16:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)

Wyniki III kolejki (26/27.08.2017)

Krzanowice – Zameczek Czernica 2:3 (1:2)

Radziejów-Popielów – Krzyżanowice 3:3 (2:0)

Granica Ruptawa – Przyszłość Rogów 1:2 (0:0)

Rafako Racibórz – Polonia Marklowice 1:1 (1:1)

Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Zawada 2:0 (2:0)

Naprzód Czyżowice – Forteca Świerklany 3:1 (2:1)

Płomień Połomia – Odra Wodzisław Śląski 3:0 (1:0)

Naprzód Borucin – Naprzód Syrynia 4:4 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zameczek Czernica3914:6
2.Naprzód Czyżowice378:5
3.Przyszłość Rogów376:4
4.Płomień Połomia369:5
5.Gwiazda Skrzyszów367:4
6.Rafako Racibórz352:1
7.Naprzód Borucin3413:11
8.Polonia Marklowice349:8
9.Naprzód Syrynia348:8
10.Odra Wodzisław344:5
11.Krzyżanowice347:9
12.Forteca Świerklany336:5
13.Naprzód Zawada335:7
14.Radziejów-Popielów316:13
15.Granica Ruptawa305:11
16.Krzanowice305:12

Zapowiedź IV kolejki (02/03.09.2017)

Przyszłość Rogów – Naprzód Czyżowice (sb 16:00), Zameczek Czernica – Rafako Racibórz (sb 16:00), Naprzód Zawada – Radziejów-Popielów (sb 16:00), Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów (sb 16:00), Naprzód Syrynia – Krzanowice (sb 16:00), Odra Wodzisław Śląski – Forteca Świerklany (sb 17:00), Polonia Marklowice – Granica Ruptawa (nd 16:00), Krzyżanowice – Naprzód Borucin (nd 16:00).