Niedziela, 15 lipca 2018

imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

RSS

Świat zainteresował się Kacprem z Rydułtów [WIDEO]

20.09.2017 16:45 | 8 komentarzy | kozz

Praca taty - Artura Bywalca nie poszła na marne. Małym piłkarzem, pięcioletnim już Kacprem zainteresowały się kluby sportowe nie tylko z Polski, ale i ze świata.

Świat zainteresował się Kacprem z Rydułtów [WIDEO]
Kacper kolekcjonuje koszulki wszystkich najlepszych europejskich klubów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Śledzimy poczynania Kacperka od prawie trzech lat. Wtedy zobaczyliśmy pierwsze treningi jakie ojciec robił chłopczykowi. Przez ten czas Kacper zrobił fenomenalne postępy, a zainteresowanie nim wyraziły m.in. Zagłębie Lubin, Ajax Amsterdam, PSV Eindhoven czy Borussia Dortmund. - Zagłębie zaprosiło na jeden trening, odezwał się też Holender wyszukujący talenty do Ajaxu, PSV czy Sparty, a Borussia zaprosiła na dni talentu - wylicza Artur Bywalec. Jak sam mówi jest zaskoczony aż takim zainteresowaniem. Ostatni filmik z treningiem pięcioletniego Kacpra obejrzano na Facebooku aż 3 miliony razy! 

- Cały czas traktujemy to jako dobrą zabawę. Kacper na treningach się świetnie bawi, a przy okazji uczy kontroli nad piłką. Nawet jeśli nie zostanie piłkarzem, to będziemy mieli wspaniałe wspomnienia, a ja dzięki temu poznałem mnóstwo ciekawych ludzi. Znajomości na pewno wykorzystam do promocji naszych lokalnych zdolnych dzieciaków - powiedział tato Kacpra.

W materiale wideo prezentujemy ostatni nagrany wrześniowy trening Kacpra. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. A Wy? 

Film z Kacprem został udostępniony także przez profil Oh My Goal, który w niecałą dobę został odtworzony milion razy! ZOBACZ TUTAJ.