Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wojnowice w roli gościa pokonały u siebie Bojanów [ZDJĘCIA]

Bojanów rozgrywający mecze w roli gospodarza na boisku w Wojnowicach rozegrał mecz raciborskiej C klasy z LKS-em Wojnowice. Drużyna z Bojanowa zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do spotkania z Wojnowicami przystąpiła w dziesięcioobosowym składzie i przegrała 0:6. Wojnowice są trzecie.

Wojnowice w roli gościa pokonały u siebie Bojanów [ZDJĘCIA]

LKS Bojanów - LKS Wojnowice 0:6 (0:4)

Adrian Sałaciak 22., Mateusz Wolnik 30., 89.-k., Kacper Sałaciak 43., Arnold Matuszek 44., Marcin Menżyk 80.

Żółta kartka: Michał Marek (Bojanów)

LKS Bojanów: Tomasz Czekała - Dawid Rzepka, Michał Marek, Łukasz Makoś, Rafał Jenderka, Rafał Cyranka, Radosław Jaszowski, Paweł Makoś, Grzegorz Główczak, Krzysztof Liszka.

LKS Wojnowice: Kamil Zawieja (50. Łukasz Jarosz) - Piotr Lazar, Mateusz Adamczyk (Paweł Rostek), Daniel Cimała (55. Robert Halfar), Mateusz Wolnik, Adam Wolnik, Marcin Menżyk, Kacper Sałaciak, Arnold Matuszek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].