Sobota, 21 lipca 2018

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

22.10.2017 19:40 | 1 komentarz | (ak)

GKS Jastrzębie pokonał Rozwój Katowice, a ROW Rybnik wywiózł remis z Błękitnych Stargard. Unia Turza Śląska tym razem musiała uznać wyższość Skry Częstochowa. Decor Bełk ograł Drzewiarza Jasienicę, Dąb Gaszowice zwyciężył Lędziny, Unia Racibórz odprawiła Spójnię Landek, natomiast Odra Centrum Wodzisław Śląski nie dała rady Czańcowi. W innych grupach dużo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (21/22.10.2017)

  • Błękitni Stargard – ROW Rybnik 2:2 (1:1)
  • GKS Jastrzębie – Rozwój Katowice 3:1 (0:1)
  • Warta Poznań – Wisła Puławy 3:1 (1:0)
  • ŁKS Łódź – Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)
  • Olimpia Elbląg – Radomiak Radom 1:2 (0:2)
  • Gryf Wejherowo – Gwardia Koszalin 1:2 (0:1)
  • Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
  • Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg 1:3 (1:1)
  • GKS Bełchatów – MKS Kuczbork 1:0 (1:0)

Wyniki zaległych meczów XII kolejki (18.10.2017)

  • GKS Bełchatów – Gwardia Koszalin 2:2 (2:1)
  • Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Warta Poznań142923:8
2.Radomiak Radom142924:13
3.GKS Jastrzębie142824:10
4.ŁKS Łódź142514:9
5.Siarka Tarnobrzeg142324:21
6.Garbarnia Kraków142018:16
7.GKS Bełchatów141922:17
8.Olimpia Elbląg141915:16
9.Legionovia Legionowo141818:16
10.ROW Rybnik141721:22
11.Znicz Pruszków141717:22
12.Błękitni Stargard141512:14
13.Stal Stalowa Wola141515:19
14.Rozwój Katowice141413:23
15.Wisła Puławy141313:17
16.MKS Kluczbork141311:22
17.Gryf Wejherowo141216:20
18.Gwardia Koszalin141111:26

Zapowiedź XV kolejki (28/29.10.2017)

Legionovia Legionowo – GKS Jastrzębie (sb 13:00), Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg (sb 14:00), Rozwój Katowice – Znicz Pruszków (sb 15:00), Gwardia Koszalin – Błękitni Stargard (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź (sb 15:00), Wisła Puławy – GKS Bełchatów (sb 16:00), ROW Rybnik – Stal Stalowa Wola (sb 17:00), MKS Kluczbork – Gryf Wejherowo (sb 18:00), Radomiak Radom – Warta Poznań (nd 14:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (21/22.10.2017)

  • Skra Częstochowa – Unia Turza Śląska 1:0 (1:0)
  • Polonia Głubczyce – Ślęza Wrocław 2:5 (0:3)
  • Stal Brzeg – Pniówek Pawłowice 5:2 (2:0)
  • Polkowice – Falubaz Zielona Góra 3:0 (1:0)
  • Stilon Gorzów – Ruch Zdzieszowice 4:1 (0:0)
  • Stal Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin II 2:0 (0:0)
  • Lechia Dzierżoniów – Górnik Zabrze II 3:0 (2:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 (0:1)
  • Miedź Legnica II – Piast Żmigród 2:1 (1:0)

Wyniki zaległych meczów IX kolejki (18.10.2017)

  • Rekord Bielsko-Biała – Lechia Dzierżoniów 1:2 (1:0)
  • Skra Częstochowa – Gwarek Tarnowskie Góry 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skra Częstochowa132820:6
2.Gwarek Tarnowskie Góry132822:11
3.Stal Brzeg132732:18
4.Polkowice132425:19
5.Ślęza Wrocław132327:25
6.Lechia Dzierżoniów132223:19
7.Górnik Zabrze II132128:23
8.Stilon Gorzów132127:22
9.Stal Bielsko-Biała132017:14
10.Rekord Bielsko-Biała131619:21
11.Pniówek Pawłowice131618:23
12.Zagłębie Lubin II121416:17
13.Falubaz Zielona Góra131416:22
14.Ruch Zdzieszowice131316:20
15.Miedź Legnica II131313:23
16.Piast Żmigród131117:21
17.Unia Turza Śląska12913:22
18.Polonia Głubczyce13615:38

Zapowiedź zaległego meczu IX kolejki (25.10.2017)

Unia Turza Śląska – Zagłębie Lubin II (śr 15:00).

Zapowiedź XIV kolejki (28/29.10.2017)

Zagłębie Lubin II – Miedź Legnica II (sb 12:00), Falubaz Zielona Góra – Stal Brzeg (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Lechia Dzierżoniów (sb 14:00), Ruch Zdzieszowice – Górnik Zabrze II (sb 14:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Polkowice (sb 14:00), Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała (sb 14:00), Stilon Gorzów – Skra Częstochowa (sb 14:00), Unia Turza Śląska – Polonia Głubczyce (nd 14:00), Ślęza Wrocław – Stal Bielsko-Biała (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XI kolejki (21/22.10.2017)

  • Lędziny – Dąb Gaszowice 1:3 (0:3)
  • Unia Racibórz – Spójnia Landek 3:1 (0:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Decor Bełk 0:1 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czaniec 1:2 (1:0)
  • Wilki Wilcza – Goczałkowice 2:4 (0:2)
  • Radziechowy-Wieprz – Beskid Skoczów 3:2 (1:0)
  • Tyski Sport II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0
  • Bytomski Sport – Kuźnia Ustroń 2:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radziechowy-Wieprz112025:18
2.Decor Bełk102022:15
3.Bytomski Sport101917:8
4.Odra Centrum Wodzisław Śl.101813:11
5.Czaniec101810:9
6.Dąb Gaszowice101719:13
7.Spójnia Landek111622:19
8.Goczałkowice111618:18
9.Wilki Wilcza101519:19
10.Podbeskidzie B-B II111417:17
11.Drzewiarz Jasienica101214:21
12.Tyski Sport II101132:30
13.Kuźnia Ustroń101116:15
14.Beskid Skoczów101113:23
15.Unia Racibórz10815:21
16.Lędziny10512:27

Zapowiedź XII kolejki (28/29.10.2017)

Czaniec – Tyski Sport II (sb 11:00), Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 14:00), Bytomski Sport – Wilki Wilcza (sb 14:00), Goczałkowice – Radziechowy-Wieprz (sb 14:00), Beskid Skoczów – Lędziny (sb 14:00), Dąb Gaszowice – Unia Racibórz (nd 14:00), Kuźnia Ustroń – Decor Bełk (nd 14:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Drzewiarz Jasienica (nd 14:00).