Piątek, 22 czerwca 2018

imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora

RSS

XI Międzynarodowy Memoriał Piłkarski w Jastrzębiu-Zdroju

16.01.2018 21:21 | 0 komentarzy | kozz

W sobotę, 20 stycznia, w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się XI Międzynarodowy Memoriał Piłkarski im. G. Kolosy, A. Stepeckiego i J. Tyszkiewicza. Organizatorami turnieju są GKS 1962 Jastrzębie, MOSiR Jastrzębie oraz Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność”.

XI Międzynarodowy Memoriał Piłkarski w Jastrzębiu-Zdroju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W turnieju weźmie udział osiem drużyn z rocznika 2006. Rywalami gospodarza, czyli GKS-u 1962 Jastrzębie będą zespoły RKP ROW Rybnik, Naprzód Rydułtowy, MFK Havířov, MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, MFK Ružomberok, Zagłębie Sosnowiec oraz Reprezentacja Podokręgu Katowice.

Pierwszy mecz turnieju zaplanowano na godzinę 9:00, a zakończenie wraz z wręczeniem medali oraz pucharów około godziny 17:00.

1. KOLEJKA

  • 9:00 mecz 1 GKS 1962 Jastrzębie – RKP ROW Rybnik
  • 9:17 mecz 2 Naprzód Rydułtowy – MFK Havířov
  • 9:34 mecz 3 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. – MFK Ružomberok
  • 9:51 mecz 4 Zagłębie Sosnowiec – Reprezentacja Podokręgu Katowice

2. KOLEJKA

  • 10:08 mecz 5 Naprzód Rydułtowy – GKS 1962 Jastrzębie
  • 10:25 mecz 6 RKP ROW Rybnik – MFK Havířov
  • 10:42 mecz 7 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.– Zagłębie Sosnowiec
  • 10:59 mecz 8 MFK Ružomberok – Reprezentacja Podokręgu Katowice

3. KOLEJKA

  • 11:16 mecz 9 MFK Havířov – GKS 1962 Jastrzębie
  • 11:33 mecz 10 RKP ROW Rybnik – Naprzód Rydułtowy
  • 11:50 mecz 11 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.– Reprezentacja Pod. Katowice
  • 12:07 mecz 12 MFK Ružomberok – Zagłębie Sosnowiec

4. KOLEJKA

  • 12:24 mecz 13 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.– GKS 1962 Jastrzębie
  • 12:41 mecz 14 MFK Ružomberok – RKP ROW Rybnik
  • 12:58 mecz 15 Zagłębie Sosnowiec – Naprzód Rydułtowy
  • 13:15 mecz 16 Reprezentacja Podokręgu Katowice – MFK Havířov

5. KOLEJKA

  • 13:32 mecz 17 MFK Ružomberok – GKS 1962 Jastrzębie
  • 13:49 mecz 18 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. – RKP ROW Rybnik
  • 14:06 mecz 19 Reprezentacja Podokręgu Katowice – Naprzód Rydułtowy
  • 14:23 mecz 20 MFK Havířov – Zagłębie Sosnowiec

6. KOLEJKA

  • 14:40 mecz 21 Zagłębie Sosnowiec – GKS 1962 Jastrzębie
  • 14:57 mecz 22 Reprezentacja Podokręgu Katowice – RKP ROW Rybnik
  • 15:14 mecz 23 Naprzód Rydułtowy – MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.
  • 15:31 mecz 24 MFK Havířov – MFK Ružomberok

7. KOLEJKA

  • 15:48 mecz 25 Reprezentacja Podokręgu Katowice – GKS 1962 Jastrzębie
  • 16:05 mecz 26 Zagłębie Sosnowiec – RKP ROW Rybnik
  • 16:22 mecz 27 MFK Ružomberok – Naprzód Rydułtowy
  • 16:39 mecz 28 MFK Havířov – MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.

www.gksjastrzebie.com