Poniedziałek, 24 czerwca 2019

imieniny: Jana, Danuty, Janiny

RSS

Studenci PWSZ w Raciborzu rozpoczęli sezon

22.01.2018 16:46 | 0 komentarzy | (q)

Studenci PWSZ specjalność Odnowa Biologiczna rozpoczęli X sezon wyjazdów na masowe zawody sportowe. Sezon 2017/2018 rozpoczęli od VI Crossu na dystansie 20 km w Pietrowicach Wielkich. 

Studenci PWSZ w Raciborzu rozpoczęli sezon
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Studenci jak zawsze wspomagali biegaczy wykonując masaż sportowy, przed jak i po biegu. Na starcie stanęło ponad 200 biegaczy i mieli pełne ręce "roboty".

Robert Antczak (dyrektor biegu): Bardzo dziękuję studentom PWSZ z Raciborza za przybycie na pietrowicki Cross i jak co roku wykazanie się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas wykonywania masażu sportowego na uczestnikach. Bardzo dziękuję opiekunowi Markowi Jendryskowi za przyjazd i za fachowe przygotowanie studentów do tak odpowiedzialnej pracy.

Marek Jendrysek (opiekun i wykładowca): Pietrowickim Crossem rozpocząłem X sezon wyjazdów ze studentami na masowe sportowe wydarzenia, gdzie wykonywali masaż sportowy. Uważam, że jest to szlachetne i piękne. A moim studentom bardzo dziękuję za zaangażowanie i okazywaną radość podczas wykonywania masażu sportowego.