Niedziela, 16 czerwca 2019

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

Puchar Polski w zapasach już w ten weekend w Rudniku

29.01.2018 10:13 | 0 komentarzy | kozz

Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym seniorów i seniorek w zapasach kobiet już w najbliższy weekend (03 - 04.02) odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku.

Puchar Polski w zapasach już w ten weekend w Rudniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" Racibórz. Pucharowe zmagania będą dla naszych najlepszych zawodniczek i zawodników pierwszym sprawdzianem formy w tym roku na krajowych arenach. Reprezentanci Polski w ostatnim czasie budowali formę na obozach kadry, a pozostali zawodnicy do pucharowej rywalizacji przygotowują się w swoich macierzystych klubach. Zawody o Puchar Polski będą rozgrywane już w nowej formule. Zarówno panie jak i panowie zaprezentują się w nowych kategoriach wagowych. Seniorki i seniorzy powalczą w sumie o 10 kompletów medali.

Gospodarzy MKZ Unia Racibórz reprezentować będą Natalia Duksa, Weronika Szewczyk, Agata Walerzak i Agnieszka Król. Z powodu urazów nie wystąpią niestety Paula Kozłow i Patrycja Sperka. W gronie seniorów przed własną publicznością zaprezentują się Gracjan Głogiewicz, Mariusz Tochwin, Jakub Majdański, Filip Petrończak, Mateusz Szewczuk oraz starsi i bardziej doświadczeni Krzysztof Bańczyk, Arkadiusz Gucik, Grzegorz Wanke, Dawid Ersetic i Mateusz Wolny.