Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała z triumfatorem Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

O ile w sobotę porażka ZAKSY z Treflem Gdańsk w półfinale mogła zdziwić, to w niedzielę przegraną można było łatwiej zrozumieć.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała z triumfatorem Pucharu Polski [ZDJĘCIA]
MVP Pucharu Polski - Damian Schulz

Trefl triumfował w całych rozgrywkach pokonując w finale Skrę Bełchatów 3:0. Mistrzowie Polski i triumfatorzy Pucharu Polski sprzed roku, siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle byli faworytem finałowego turnieju w Hali Stulecia we Wrocławiu. Już w pierwszym meczu półfinałowym mieliśmy niespodziankę w postaci przegranej ZAKSY z Treflem Gdańsk 1:3. W drugim półfinale Skra Bełchatów w trzech setach odprawiła Onico Warszawa i to ona stała się naturalnym faworytem niedzielnego finału. Jak się okazało finał odbył się pod dyktando Trefla, który dzień wcześniej wygrał z ZAKSĄ. Trefl Gdańsk prowadzony przez Andreę Anastasiego pokonał bełchatowską Skrę 3:0 i sięgnął po Puchar Polski.

Półfinały:

  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 23:25)
  • PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 3:0 (25:19, 25:19, 26:24)

Finał:

  • PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 0:3 (21:25, 22:25, 22:25)

Zobacz także zdjęcia z meczu ZAKSA - Trefl >>> tutaj

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].