Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Cztery bramki Krakowczyka. Piast z nowym zawodnkiem

Piast Gliwice, który nie zachwyca w tym sezonie w Lotto Ekstraklasie po ligowej wygranej z Lechią Gdańsk 2:0, rozegrał sparing z czwartoligową Polonią Bytom.

Cztery bramki Krakowczyka. Piast z nowym zawodnkiem
fot. www.piast.gliwice.pl

W wygranym 4:0 meczu z Polonią, wszystkie bramki strzelił zawodnik z Pstrążnej koło Rydułtów, wychowanek MKP Odra Centrum - 20-letni Łukasz Krakowczyk. Przy jednej z bramek asystował mu Mikkel Kirkesov, Duńczyk, który w środę został wypożyczony do Piasta z Aalesunds FK. Lewy obrońca został wypożyczony do końca sezonu. 26-letni zawodnik w poprzednim roku rozegrał 28 meczów w norweskiej ekstraklasie.


Kontakt z autorem: m.kozina@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicQ5 (94.254. * .175) 23.02.2018 10:09

Super, cieszy ze mlody chlopak z naszych okolic ma szanse wysoko grac