Poniedziałek, 22 lipca 2019

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Ogromna kolejka do kas przed meczem GKS 1962 Jastrzębie

12.03.2018 14:35 | 0 komentarzy | kozz

Klub wyjaśnia skąd wzięła się długa kolejka przed pierwszym wiosennym meczem GKS 1962 Jastrzębie - Stal Stalowa Wola.

Ogromna kolejka do kas przed meczem GKS 1962 Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z licznymi pytaniami oraz uwagami, które pojawiły się po meczu ze Stalą Stalowa Wola, Klub Sportowy GKS 1962 Jastrzębie przygotował krótkie oświadczenie.

  1. Ogromne kolejki przed kasami biletowymi były spowodowane tym, że bardzo dużo osób nie miało założonego profilu na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com, w związku z czym profile te musiały być zakładane w kasach przez kasjerki, co przedłużało cały proces sprzedaży jednego biletu o kilkadziesiąt sekund. W dzień meczu trzeba było założyć 456 takich profili.
  2. Otwarte były tylko dwie kasy biletowe, ponieważ na chwilę obecną klub nie dysponuje większą ilością sprzętu potrzebnego do sprzedaży biletów. Jednak według analizy firmy wdrażającej ten system, ta ilość kas jest wystarczająca do obsługi takiej ilości kibiców. Problemem była jednak ilość założonych profili, a właściwie ich brak, ponieważ wiele osób czekało z tym do ostatniej chwili. Jak Państwo zauważyli, wszystkie osoby posiadające karnet lub bilet kupiony w przedsprzedaży w Sklepie Kibica lub w domu (i które miały go wydrukowany), bez żadnego problemu weszły na spotkanie przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego cały czas zachęcamy do zakupu karnetów lub biletów w przedsprzedaży, dzięki czemu nie będziecie musieli Państwo czekać w kolejkach do kas biletowych.
  3. Biorąc pod uwagę powyższe punkty, zachęcamy i apelujemy do zakładania profili na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com. Prosimy również o poinformowanie osób, które mogą mieć ograniczony dostęp do Internetu, o konieczności zakładania takich profili lub o pomoc w ich zakładaniu swoim dziadkom, ojcom, wujkom, kolegom itp. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą także taki profil założyć w Sklepie Kibica w Gwarku. Przed meczem z ŁKS-em ruszymy także z kampanią informacyjną, a na mieście pojawią się plakaty przypominające o konieczności założenia profilu oraz zachęcające do kupna biletów w przedsprzedaży.
  4. Na koniec jeszcze mała uwaga. Informujemy, że każdego obowiązują podstawowe zasady kultury. Odzywanie się w chamski sposób do kasjerek w kasach z pewnością nie spowoduje przyspieszenia zakupu biletu, a wręcz przeciwnie, taka osoba może nie zostać wpuszczona na obiekt. Dla nas System Elektronicznej Identyfikacji Kibiców jest również nowością i my też musimy się go nauczyć, dlatego prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość oraz pomoc i współpracę z Waszej strony. Z takimi problemami, jakie miały miejsce przed meczem ze Stalą Stalowa Wola, musiały się mierzyć wszystkie kluby w Polsce, które wprowadzały System Elektronicznej Identyfikacji Kibiców. Niestety, pewnych problemów i utrudnień nie jesteśmy w stanie w żaden sposób przeskoczyć oraz przyspieszyć.

I PRZEDE WSZYSTKIM: PROSIMY O ZAKŁADANIE PROFILI NA STRONIE www.bilety.gksjastrzebie.com I ZAKUP KARNETÓW LUB BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY! PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ Z ŁKS-EM ŁÓDŹ RUSZY W NAJBLIŻSZYCH DNIACH.

GKS 1962 Jastrzębie